Ana Sayfa Camdaki Kız Camdaki Kız Dizi Konusu (8 Nisan Perşembe) Başlıyor

Camdaki Kız Dizi Konusu (8 Nisan Perşembe) Başlıyor

Camdaki Kız Konusu

Camdaki kız dizi konusu; varlıklı bir ailenin çocuğu olan ve çok sevilen Nalan’ın hayatı konu alınıyor. Dizi 8 Nisan Perşembe günü başlıyor.

Camdaki Kız Dizi Konusu

Camdaki Kız dizi konusu, ailesinin tek kız olan Dünyalar güzeli Nalan, herkes tarafından oldukça sevilmektedir. Ailesi tarafından prensesler gibi büyütülen Nalan, oldukça varlıklı bir hayat sürdürmüş ve akabinde en iyi okuldan derece alarak mezun olmuştur. Çok büyük bir hotel de işe başlayan genç kadın orada tanıştığı Sedat ile aniden kendisini nikah masasında bulur. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitapından uyarlanan dizi oldukça izleme kitlesine sahip olacak gibi.

Camdaki Kız Konusu

Birbirinden ünlü oyuncuların ve kaliteli bir senaryonun harmanlanacağı yeni dizinin çekimleri çoktan başladı bile. Dilerseniz gelin, Camdaki Kız dizi oyuncuları ve kadrosu hakkında yazımızın devamınında inceleyelim.

Camdaki Kız Dizi Oyuncu Kadrosu

Camdaki Kız Oyuncuları

Camdaki Kız dizi oyuncuları hakkında sizler için küçük çaplı bir araştırma yaptık. Dizinin başrollerinde Nalan rolünde Burcu Biricik oynarken diğer oyuncular ise; Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Camdaki Kız Dizisi Merak Edilenler

Herkesin merakla beklediği ve fragmanı bile çıkan kitapdan uyarlanan Camdaki Kız hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

  • Camdaki Kız Ne Zaman Başlıyor: 8 Nisan Perşembe Günü
  • Hangi Kanalda: Kanal D 
  • Camdaki Kız Yönetmeni: Nadim Güç
  • Müzik: Fırat Yükselir

Fragman 1

Fragman 2

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz