Ana Sayfa Diziler  Baht Oyunu Elif Kimdir? (Azra Aksu)

 Baht Oyunu Elif Kimdir? (Azra Aksu)

Baht Oyunu Elif karakterine Azra Aksu can veriyor. Küçük yaştaki oyuncu başarısı ile oldukça fazla dikkat çeker. Elif sakin ama sevgi dolu bir çocuktur. Çevresindekilerden her zaman sevgi bekler ve sevgiye ihtiyacı vardır. Henüz iki yaşındayken anne ve babasını bir trafik kazası sonucu yitirmiştir. Bu kayıp onu oldukça fazla etkilemiştir. Anne ve babasına kaybettikten sonra hayata dayısı ile tutunmuştur. Bora onun hayatta en sevdiği kişidir ve ona karşı düşkünlüğünü her fırsatta belli eder. Dayısından iyi geceler öpücüğü alacağı zamanları bile sabırsızlıkla bekler. Elif de Bora’nın en değer verdiği insan olarak yer alır. Bora’nın düşüncesi ailesi ile uymaz ve ayrı eve çıkmıştır. Ancak sadece Elif için eve geri dönmüş ve ailesi ile yaşamaya başlamıştır.

Elif, Bora’nın yanında çalışan Ada’yı sevmiş ve ona karşı sempati duymaya başlamıştır. Ada ona onu anlayarak ve sevgiyle yaklaşmıştır. Doğum gününde Ada’nın da gelmesini özellikle istemiştir. Bora ile Ada’nın hayatlarında Elif de önemli bir yere sahip olacaktır.

Azra Aksu Kimdir?

Azra Aksu 26 Ocak 2015 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük oyuncu kova burcudur ve başarısı ile dikkat çeker. İlerleyen yıllarda başarılı olan oyunculuğu ile birçok farklı yapımda yer alacağı öngörülüyor. 115 santim boyunda olan oyuncu, 20 kilogram ağırlığındadır. Sarı saçları ile oldukça güzel bir kızdır. Azra Aksu henüz 1 yaşındayken birçok farklı markada reklam yüzü olarak yer almıştır. Bu nedenle kameralara alışkındır ve kamera karşısındaki başarısı ile gelecek vaat eder. 2020 yılı itibari ile aktif olarak televizyon dizilerinde yer almaya başlamıştır. Çocukluk dizisinde yer almış, ardından İşte Bu Benim Masalım’da oynamıştır. İşte Bu Benim Masalım isimli yapımda Aleyna’nın çocukluk karakterine can vermiştir. 2014 yılında Fiat araba markasının reklam filminde oynamıştır. 2016 yılında Nako markası için ekranlarda yer almıştır. 2016 yılında ise ünlü giyim markası Civil’in kataloglarında bulunmuştur. 2021 yılında Shell ve Iga markalarının da reklam yüzü olarak ekranlarda tanınmıştır.

Azra Aksu; Altan Erkekli, Aytaş Şaşmaz, Anıl Çelik, Hande Subaşı ve Cemre Baysel gibi başarılı oyuncular ile Baht Oyunu dizinde oynar. Baht Oyunu ilk olarak 15 Haziran Salı günü ekranlara gelmiş ve izleyicinin beğenisine sunulmuştur. İzleyiciden tam not alan dizi her Salı Kanal D ekranlarında yer alır. Batıl inançları olan bir kızın aşkına sahip çıkma mücadelesi ile aşka inanmayan bir adamın karşılaşması anlatılır. Her zaman mutluluğu arayan Ada, ilk aşkına sahip çıkmak ister. Aksi halde ömür boyu mutsuzluğun peşini bırakmayacağına inanır. Çünkü ailesindeki bütün kadınlar aşk ile sınanmış ve her zaman mutsuz olmuştur. İki karakterin ilgi çekici hikayesi her Salı izleyici ile buluşur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz