Ana Sayfa Diziler  Aşk Mantık İntikam Esra Kimdir? (Burcu Özberk)

 Aşk Mantık İntikam Esra Kimdir? (Burcu Özberk)

Aşk Mantık İntikam yaz aylarının en sevilen dizilerinden birisi olarak yer alıyor. Dizi Esra ve Ozan’ın yıllar önce biten evliliğini konu alıyor. Esra Erten mutlu bir çocukluk geçirse bile aşk ile mutluluğun olmadığını öğrendiği an kararını vermiştir. Babası, kendi işinden ayrılmış ve hayallerinin peşinden gitmeye başlamıştır. Babası hayallerinin peşinden koşarken ailesi büyük bir maddi kayıp yaşamıştır. Annesinin gece gündüz çalışmasını gören Esra mantık evliliği yapmaya karar verir. Aşkın insanın sağlıklı düşünmesine engel olduğunu düşünür. Bu düşünceye sahip olan Esra, çocukluğundan beri Ozan’ın kendisine aşık olduğunu öğrenir. Ozan büyüdüğünde iyi bir üniversitede Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Esra Erten Ozan’a giderek evlenmek istediğini söyler ve evlenirler. Bunun üzerine Esra hayallerindeki gibi bir evliliği yaşamaya başlar. Ancak Ozan bir gün işinden ayrılır ve hayallerinin peşinden gitmeye karar verir. Bu karar Esra için kaçmaya çalıştığı her şeyi önüne getirecektir. Ozan hayalleri peşinde koşarken, Esra iki hatta üç işte çalışmak zorunda kalır. Esra güçlü bir kızdır ve hayatını kazanma konusunda başarılıdır. Ailesi ile tartışsalar bile onlara büyük bir sevgi duyar. Bir olay Esra ve Ozan’ı karşı karşıya getirecektir. Ozan’dan intikam almak isteyen Esra, onun şirketine stajyer olarak işe girer. Bu saatten sonra Esra’nın tek amacı Ozan’ı kendisine yeniden aşık etmek olacaktır. Ancak Ozan değişmiştir ve tanıdığı insan değildir. Bu nedenle işler istediği gibi olmayacak ve yoluna farklı şeyler çıkacaktır.

Burcu Özberk Kimdir?

Burcu Özberk 12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve dizi oyuncusu olarak ekranlarda yer almaktadır. Oyuncu olmayı isteyen Özberk, Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuar’ında eğitim almıştır. Tiyatro bölümü mezun olan oyuncu ilk olarak 2013 yılında ekranlarla tanışmıştır. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Huricihan Sultan karakteri ile oldukça faza beğenilmiştir. Burada yardımcı oyuncu olarak yer almış, ilk başrolünü ile Güneşin Kızları isimle dizide oynamıştır. 2013 yılında Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Burada oynadığı rolü ile oldukça fazla beğenilmiş ve kendisine büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Bu dizinin ardından kariyerinde yükselmişe geçmiştir.

Burcu Özberk Erdal Beşikçioğlu’na ait Tatbikat Sahnesi’nde tiyatro oyunlarında yer almıştır. 2017 yılında ise Aslan Ailem dizisinde rol almıştır. 1 sene süren bu dizinin sonrasında Direniş Karatay filminde Türkan olarak yer almıştır. 2019 yılında yayınlanan Afilli Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ile başrol oynamıştır. 2020 yılında Çocukluk dizisinde Ayşegül olarak ekranlarda olmuştur. Oyunculuk karakterine 2012 yılında başlamış, son olarak Aşk Mantık İntikam ile ekranlarda yer almaya devam etmiştir. İlhan Şen ile başrol oldukları bu yaz dizisi oynadığı birkaç bölüm ile oldukça beğeni kazanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz