Ana Sayfa Diziler Baş Belası İpek Kimdir  (İrem Helvacıoğlu)

Baş Belası İpek Kimdir  (İrem Helvacıoğlu)

ATV ekranlarında bu sezon yayın hayatına başlayan Baş Belası dizisi hem konusu hem de dizide yer alan oyuncuları ile kısa sürede en beğenilenler arasında yer almıştır. ARC film tarafından yapımcılığı sunulan dizinin yönetmen koltuğunda da Murat Onbul yer almaktadır. Senaryosunu hazırladığı bilinen Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli güçlü isimler dizinin konusu ile herkesi mest etmiştir. Bir yandan da dizide göstermiş olduğu oyunculuk başarısı ile Baş Belası İpek Kimdir sorusu ön plana çıkmaktadır. İpek karakteri ile ekranlarda yerini alan İrem Helvacıoğlu kimdir sorusu yanıtlarını buldu. Peki, gerçekten de herkesin en merak ediyor olduğu İrem Helvacıoğlu kimdir?

İrem Helvacıoğlu kimdir?

İrem Helvacıoğlu kimdir sorusu Baş Belası dizisi ile en çok araştırılanlardan bir tanesi oldu. Almanya sınırlarında 2 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu; ilkokul ve ortaöğretim hayatını Almanya sınırlarında tamamlamıştır. Ardından üniversite hayatını Müjdat Gezen sanat merkezinde aldığı oyunculuk eğitimi ile tamamlamıştır. Bu güne kadar yer aldığı dizilere bakılacak olduğu zaman Behzat Ç. ismindeki dizi ile ilk polisiye dizisinde yer almıştır. Burada göstermiş olduğu oldukça üstün başarısı ile kurtlar vadisi pusudan, güneşin kızlarına ve muhteşem yüzyıl gibi birçok dizide yerini almıştır. Kova burcu olan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu; 1,7 boyunda 55 kilodur. Oldukça gösterişli olan fiziği ile herkesi mest etmektedir. Oyunculuk konusunda da göstermiş olduğu başarı ile herkesi mest etmektedir.

Bu kadar üstün başarısı ile İrem Helvacıoğlu; her zaman biri birinden farklı yapımlar için teklifler almaya başlamış, bu şekilde ekranlarda sevenleri ile de hız kesmeden buluşmaya devam etmektedir.

İrem Helvacıoğlu yer aldığı yapımlar…

İrem Helvacıoğlu yer aldığı yapımlar incelenecek olduğu zaman da birçok alanda yer aldığı gözlenecektir. Sektöre girdiği andan bu yana kadar gösterdiği başarısı ile birçok yapımdan teklifler alan güzel oyuncu, biri birinden farklı yapımları ile dikkatleri çekmektedir. Yer aldığı yapımlar incelenecek olursa bunlar arasında;

 1. Baş belası – 2021
 2. Kızım ve Ben (SinemaFilmi) – 2018
 3. Sen Anlat Karadeniz(Nefes Zorlu) (TV Dizisi) – 2018
 4. Babası (Aslı) (TV Filmi) – 2017
 5. Organik AşkHikayeleri (Sinema Filmi) – 2016
 6. No: 309 (Pelinsu) (TV Dizisi) – 2016-2017
 7. Güneşin Kızları (Tuğçe) (TV Dizisi) – 2015
 8. Aşkın Dili (Sinema Filmi) – 2014
 9. Muhteşem Yüzyıl(3. Sezon) (Clara- Nurbahar Hatun) (TV Dizisi) – 2012
 10. Behzat Ç. Bir AnkaraPolisiyesi 1. Sezon (TV Dizisi) – 2010
 11. Kurtlar Vadisi Pusu(7. ve 9. Sezon) (Esra Türkmen) TV Dizisi – 2013-2015 dikkatleri çekmektedir.

Son zamanlarda ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Baş Belası ile yerini almayı başarmıştır.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz