Ana Sayfa Diziler Baş Belası Nermin Kimdir  (Buse Buçe Kahraman)

Baş Belası Nermin Kimdir  (Buse Buçe Kahraman)

ATV ekranlarının yeni sezon dizilerinden bir tanesi olan Baş Belası ilk bölümü ile seyircileri ile buluştuğu andan bu yana kadar herkesin gönlünde yer edinmeyi başarmıştır. ARC film tarafından yayıncılığı üstlenen dizi yapımcısı olarak da Murat Onbul yer almaya devam ediyor. Yeni dizi Baş Belası senaryosunu yazan Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli gibi güçlü isimler herkesin dikkatlerini çekmeyi başarmaktadır. Hem konusu ile hem de oyuncuları ile oldukça dikkatleri çeken bir dizi olması ilk günden beri ilk sıralarda yerini almasına yardımcı olmaktadır. Bir yandan da dizi oyuncularından başarılı performansı ile dikkatleri çeken Baş Belası Nermin Kimdir sorusu en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Nermin karakteri ile ekranlarda sevenleri ile yeniden buluşan Buse Buçe Kahraman kimdir kısmı son zamanların en merak edilenleri arasında yer aldı. Peki, gerçekten de Buse Buçe Kahraman kimdir ve nedir?

Buse Buçe Kahraman kimdir?

Buse Buçe Kahraman kimdir son zamanlarda Baş Belası dizisi yayın hayatına başlaması ile en merak edilen konulardan bir tanesi olmaya başladı. 1996 tarihinde İstanbul sınırlarında gözlerini dünyaya açan güzel oyuncu fiziği ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor. 54 kg olan ünlü oyuncu 1,70 boyundadır. İlkokul ve ortaöğretim hayatı hakkında net bilgiler yer almasa bile dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

2017 yılından bu yana kadar hem film hem de dizilerde rol almaya başlayan Buse Buçe Kahraman, 2018 yılında Show TV ekranlarının sevilen Çarpışma isimli dizisinde Kadir’in kardeşi Meltem ile yer almıştır. Ardından da 2019 yılında Yasak Elma ekibi içerisine katılan ve Lila karakteri ile birçok kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Bu dizide uzun bir süre yer aldıktan sonra yolları ayırma kararı alan güzel oyuncu 2021 yılında ilk olarak Büyük Selçuklu isimli dizide yer almıştır. Bunun ardından da Baş Belası isimli dizi ile yeni yıla devam etmiştir. Genç oyuncu başarısı ile birçok yeni proje içerisinde en çok istenen isimlerden bir tanesi olmaya devam ediyor.

Buse Buçe Kahraman rol aldığı yayımlar…

Buse Buçe Kahraman rol aldığı yapımlar ile dikkatleri çekmektedir. Bu rol aldığı yapımlar incelenecek olursa;

  1. Baş Belası (TV Dizisi 2021)
  2. Uyanış: Büyük Selçuklu (Livya, TV Dizisi 2021)
  3. Yasak Elma (Lila Argun, TV Dizisi 2019)
  4. Çarpışma (Meltem, TV Dizisi 2018)
  5. Kötü Çocuk (Neşe, Sinema Filmi 2017)

Rolleri ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Tüm oyunlarında göstermiş olduğu üstün başarı sayesinde ne kadar iyi oyunculuk eğitimi aldığı ve bu alanda ne kadar başarılı bir karakter olduğu dikkatleri çekmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz