Ana Sayfa Dizi Özetleri Kağıt Ev Oyuncuları Ve Konusu (Star TV)

Kağıt Ev Oyuncuları Ve Konusu (Star TV)

Kağıt Ev Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kağıt ev oyuncuları ve konusu; Dizinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu var. Mutlu bir ailenin değişen hayatı konu alınıyor.

Kağıt Ev Dizisi

Kağıt Ev dizisi, Star TV’de yayınlanacak ve yayınladığı ilk fragman ile bile iddasını oldukça belli etti. Kağıt Ev Konusu ve Oyuncuları öncelikle mutlu bir ailenin hayatını konu almaktayken; bu ailenin mutluluğunu bozacak bazı faktörler hayatlarını karmaşık hale getirmeye yetiyor. Başarılı oyuncular da işin içine girince oldukça büyük bir izlenme rekoru kırması bekleniyor.

Kağıt Ev Dizi Konusu

Kağıt Ev Konusu; Cihan ve Aylin’in Mert, Cemre ve Melisa isminde 1 erkek 2 kız olmak üzere toplam 3 çocukları vardır. Kağıt ev dizisinin konusu çocuklarıyla birlikte mutlu mesut yaşayan bu aile, herkesi özendirecek nitelikte bir hayata sahiptir. Hem kariyerleri hem de evlerinin güzelliği olmak üzere çizdikleri aile tablosu oldukça güzeldir.

Kağıt Ev Konusu

Fakat bu mutlu ailenin tek bir yanlış anlama yüzünden tüm hayatları darmaduman olur. Cihan ve Aylin, çocuklarını korumak adına ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Aşk, sadakat, aile ve fedakarlığın ele alındığı dizi, kaliteli oyuncu kadrosu ve hikâyenin izleyiciyi baştan sona sardığı bu dizi STAR TV’de yayınlanacaktır.

Kağıt Ev Oyuncuları

Kağıt Ev Oyuncuları

Kağıt Ev oyuncuları kadrosunda ilgi çeken isimler rol almaktadır. Konusuyla seyircileri ekrana kilitleyen Kağıt Ev Dizisi oyuncu kadrosu;

 • Erdal Beşikçioğlu (Cihan Fırtına – Aile Babası)
 • Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına Ailenin annesi)
 • Nejat Uygur (Mert – Ailenin tek erkek çocuğu)
 • Helin Kandemir (Cemre – ailenin büyük kız çocuğu)
 • Can Nergis (Bülent)
 • Tuğçe Aykut (İnci)
 • Tuvana Türkay (Azra)
 • Bülent Gültekin (Çetin)
 • Bulut Teker (Melisa)

Erdal Beşikcioğlu (Kağıt Ev Cihan)

Erdal Beşikçioğlu (Kağıt Ev Cihan)

5 Ocak 1970 yılında Ankara’da doğan Erdal Beşikçioğlu, vakıflar bankası müdürü bir babanın ve Arnavut kökenli bir annenin ilk çocuğudur. Erdal Beşikçioğlu kağıt ev dizisinde Ceza Hukuku Profesörü ve olay yeri uzmanı olan Cihan Fırtına’yı yani evin babası rolünü üstlenmektedir. Hacettepe üniversitesinde devlet konservatuarı bölümüne girmiştir. Bu dönemde William Guskill ile yaratıcı dramanın üzerinden workshop çalışmalarına katılmıştır. Erdal Beşikçioğlu, sınıf arkadaşı olan Elvin Beşikçioğlu ile evli olup, Derin isminde bir kız çocuğu vardır.

Nur Fettahoğlu (Kağıt Ev Aylin)

Nur Fettahoğlu (Kağıt Ev Aylin)

Kağıt ev dizisinde başarılı bir avukat olan Aylin Fırtına’yı canlandırarak ve aile babası olan Cihan Fırtına’nın eşi ve ailenin annesi rolündedir. 12 Kasım 1980 yılında Almanya Duisburg’da doğan Fettahoğlu, aslen Rizelidir. Üniversiteyi moda tasarımı üzerinde Haliç Üniversitesinde almıştır. Sonrasında ise farklı bankalarda çalışmış ve ilk defa kamera karşısına borsa spikerliği yaparak geçmiştir. Bir süre bu kariyer ile devam eden Nur Fettahoğlu, ilk oyunculuk kariyerine Benden Baba Olmaz dizisiyle başlamış ve başarılı bir oyuncu olarak bu sektörde devam etmiştir.

Can Nergis (Kağıt Ev Bülent)

27 mayıs 1985’te İstanbul’da gözlerini açan Can Nergis, ilkokul, ortaokul ve lise dönemini İstanbul’da okumuştur. Daha sonra da İngiltere’de Üniversite okumak için başkent Londra’ya gitmiştir. Uzak Doğuda Tayland ve Çin’de modellik yapmış ve Tayland’da 8 sene kalarak bu ülkede bir restoran açmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra ilk oyunculuk kariyeri Her şeye Rağmen isimli dizi olmuştur.

Tuğçe Aykut (Kağıt Ev İnci)

Dizi ve film oyuncusu olan Tuğçe Aykut, Kağıt ev dizisinde İnci karakterine hayat verecek. Daha önceden 2019 yılında rol aldığı dizi Getto olup, Kağıt ev dizisi onun 2. Rol aldığı dizidir.

Helin Kandemir (Kağıt Ev Cemre)

Helin Kandemir

Çocuk oyuncu olarak oyunculuk hayatına başlayan Helin Kandemir, 2 Haziran 2004 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğan Kandemir, ilk olarak kamera karşısına Ötesiz İnsanlar ile çıkmıştır. Kağıt ev dizisinin tanıtım fragmanında babasının sevgilisini öldürdüğünü söyleyerek dizi konusunda tüm merakları üzerine çekmiştir. Dizide Cemre rolünü üstlenen ve mutlu ailesine çok düşkün olan Cemre’nin cinayeti aileyi birbirine katıyor. Genç oyuncunun birçok projede başarılı oyunculuk deneyimleri vardır.

Tuvana Türkay (Kağıt Ev Azra)

Tuvana Türkay

3 Ekim 1990 Üsküdar doğumlu olan Tuvana Türkay, güzelliğiyle ilgiyi üstüne çeken bir oyuncudur. Aynı zamanda Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olarak İstanbul’da doğmuş ve başarılı bir oyunculuk yeteneği ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Lise eğitimini Güneş Kolejinde tamamlamış ve Üniversiteyi de Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde tamamlamıştır. Yasak Elma dizisinden ayrılarak Kağıt ev dizisinde rol alacaktır. 2009’da ekranlara gelen ayrılık dizisinde ilk defa kamera karşısına çıkmıştır.

Nejat Uygur (Kağıt Ev Mert)

Nejat Uygur

23 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nejat Uygur, usta oyuncu olan Nejat Uygur’un torunudur. Babası ise Behzat Uygur’dur. İlk doğduğunda her iki elinde de 4 parmak ile dünyaya gözlerini açmıştır. Komedi ustası dedesinin aile geleneğini sürdürerek komedi oyunculuğuna adım atan Nejat Uygur, TED kolejini bitirdikten sonra üniversite eğitimi almadan oyunculuk yolunda devam etmiştir. Kağıt ev dizisi Mert rolünü üstlenen ve mutlu aile olan Cihan ve Aylin’in oğlunu canlandıracak.

Bülent Gültekin (Kağıt Ev Çetin)

Kağıt Ev Çetin Kimdir

Kağıt ev dizisinde Çetin karakterine rol veren oyuncunun gerçek ismi Bülent Gültekin’dir.

Kağıt Ev Dizisi Merak Edilenler

Merakla beklenen Kağıt Ev dizisi hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik. İşte Dizi hakkında merak edilenler;

 • Kağıt Ev Hangi Kanalda: Star TV
 • Kağıt Ev Yönetmeni: Şenol Sönmez
 • Kağıt Ev Tür: Drama
 • Kağıt Ev Ne Zaman Başlıyor: Nisan Ayında

Kağıt Ev Tanıtım Fragmanı

 Kağıt Ev Dizisi Nerede Çekiliyor makalemizde dikaktinizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz