Ana Sayfa Oyuncular Kağıt Ev Çetin Kimdir? (Bülent Gültekin)

Kağıt Ev Çetin Kimdir? (Bülent Gültekin)

Kağıt Ev Çetin Kimdir

Kağıt Ev Çetin rolüne tiyatro oyuncusu olan Bülent Gültekin hayat verecek. Moda sahne tiyatrolarında yer alan oyuncu bu ilk dizisi olacak.

Kağıt Ev Çetin Kimdir

Kağıt ev dizisinin konusu kadar oyuncuları da merak konusu olmaya başlamış ve Birsen Altuntaş’ın da kendi twitter hesabından vermiş olduğu bilgilere göre Kağıt Ev Çetin rolüne hayat verecek olan kişi Bülent Gültekin olacak.

Bülent Gültekin Kimdir

Bülent Gültekin Kimdir

Bülent Gültekin, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyoloji Bölümünü bitiren Bülent Gültekin, tiyatro ve dizi film oyuncusudur. Lise eğitimine Terakki Lisesi’nde 2012 yılında başlamıştır. Bu lisede 3 sene boyunca çeşitli oyunlarda oynamıştır. Bu oyunlar;

  • Sezuan’ın İyi İnsanı
  • Endülüs’ün Üç Gülü
  • Svayk’ın Übü ile tarihi karşılaştırması
  • Olup bu oyunlara büyük emekler vermiştir.

Bülent Gültekin Kariyeri

Lise hayatından sonra Boğaziçi Üniversitesi oyuncularına girerek burada da üç sene boyunca oynadığı oyunlar;

  • Bahar Noktası
  • Aklayıcılar Kongresi
  • Lorca’nın Acıklı Güldürüsü

İsimli oyunlarda müzik alanında, oyuncu olarak, dekor, reji, görüntü gibi alanlarda rol alarak büyük emekler vermiştir. Ayrıca Shakespeare, Lorca ve Stanislavski eğitiminin çalışmalarında yer almıştır.

Bu eğitimlerin aynı zamanda yürütücülüğünü yapmıştır. Bunun sonrasında kariyer hayatı 2018 yılının yaz ayından itibaren oyunculuk ve yazarlık alanlarında farklı atölyelerle ilerlemiştir. Buradaki atölyelere katılan Bülent Gültekin, Moda sahnesi tiyatrolarında da yer almıştır.

Bülent Gültekin Dizi ve Filmleri

Kağıt Ev Oyuncuları

İlk defa 2021 yılında yayınlanacak olan Kağıt ev dizisinde rol alacak olan başarılı tiyatro oyuncusu Bülent Gültekin’in ilk dizi projesi olacak. Burada Çetin karakterine hayat verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz