Ana Sayfa Oyuncular Kağıt Ev Melisa Kimdir? (Bulut Teker)

Kağıt Ev Melisa Kimdir? (Bulut Teker)

Kağıt Ev Melisa Kimdir

Kağıt Ev Melisa karakterini 7 yaşında ki çocuk oyuncu Bulut Teker canlandırıyor. Minik oyuncu daha önce Arka Sokaklar dizisinde de oynadı.

Kağıt Ev Melisa Kimdir

Kağıt ev dizisinde mutlu ailenin küçük kız çocuğu melisa rolüne hayat verecek çocuk oyuncu Bulut Teker’dir. O3 Medya’nın dizisi olan Kağıt ev oyuncu kadrosunda Bulut Teker’in olması büyük heyecanla beklenmektedir. Dizide Cihan ve Aylin’in küçük kızı olacak Melisa karakteri, 7 yaşında oldukça güzel ve akıllı bir çocuktur.

Ailesi ile çok mutlu bir hayat yaşayan Melisa, anne ve babasının içine düştükleri kötü dönemlerden geçecek ve o da ailesiyle zor zamanlar geçirecektir. Oyuncunun yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor. Sevimli karakter olan çocuk oyuncu Bulut’un kayıtlı olduğu ajansın ismi Hande Aytar ajansıdır.

Bulut Teker Kimdir

Bulut Teker Kimdir

Sevimli oyuncu Bulut Teker, 19 Eylül 2012 doğumludur. Kumral saçları ve mavi göz rengi olan Teker, iyi bir yüzücüdür. Ayrıca basketbol kursuna da gitmektedir. Bununla birlikte İngilizce kursuna giden minik oyuncu, dizi çekimleri dışında da oldukça çok aktivitelerle ilgileniyor. Bulut Teker, sporla yakından ilgileniyor. 2020 yılında ailesi tarafından kayıt edildiği ajansta büyük ilgi toplayarak oyunculuk camiasına hızlı bir giriş yapmıştır.

Bulut Teker Boyu ve Kilosu

1.32 boyunda olan minik ve sevimli oyuncumuz Bulut Teker’in kilosu da 36’dır.

Bulut Teker Oynadığı Dizi, Film ve Reklamlar

Kağıt Ev Oyuncuları

2020 yılında ajansa kayıt olduktan sonra büyük bir ilgi toplayan Bulut Teker Kağıt ev dizisinde Melisa karakterine hayat verecekken, rol aldığı projeler de merak uyandırmaya başlamıştır. Minik oyuncunun daha önce rol aldığı reklam ve dizi projeleri;

  • Vakıfbank Reklamı
  • Getir Reklamı
  • Arka Sokaklar dizisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz