Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Harika Kimdir, (Gözde Türker) Kaç Yaşında Boyu Kaç

Kardeşlerim Harika Kimdir, (Gözde Türker) Kaç Yaşında Boyu Kaç

Kardeşlerim Harika Kimdir

Kardeşlerim Harika rolüne daha önce Poyraz Karayel ve Muhteşem yüzyıl dizilerinden tanıdığımız 27 yaşında ki Gözde Türker hayat vermiştir.

Kardeşlerim Harika Kimdir

Kardeşlerim Harika, dizi son zamanlarda en çok izlenen diziler arasına girmeyi çoktan başardı. Kardeşlerim Harika karakterine hayat veren kişinin gerçek adı Gözde Türker’dir.

Gözde Türker Kimdir

Gözde Türker, 17 Eylül 1993’de İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. Türker, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarının Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Blacklist oyuncularındandır. İlk kamera karşısına çıktığında 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinin Safiye Sultan rolüyle oynamıştır. Bu dizinin 4. Sezonunun 17. Bölümünde ekranlara çıkmıştır.

Gözde Türker Kimdir

Daha sonra da Poyraz Karayel dizisinde başarılı oyuncular olan Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli ve Musa Uzunlar gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır. Güzel oyuncu, Poyraz Karalyel’de Melis Sayguner karakterine hayat vermiştir. Gözde Türker, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Aslı Enver gibi isimlerle beraber sevilen dizilerden olan İstanbullu Gelin Ülfet karakterine hayat vermiştir. Şimdi de Kardeşlerim Harika karakteriyle seyircilerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Gözde Türker Boyu ve Kilosu Kaçtır

Gözde Türker, sergilediği başarılı oyunculukla beraber aynı zamanda fiziğiyle de beğeni odağı olmaya devam ediyor. Genç oyuncunun boyu 1,73 ve kilosu da 55’tir.

Gözde Türker Hakkında Bilinmeyenler

  • Kardeş sahibi olmanın avantajları nedir diye sorulan soruya; aile kavramını güçlendiriyor, fedakarlık seviyor artıyor ve sorumluluğun artıyor diye cevap vermiştir.
  • Kardeş olmanın dezavantajları nedir sorusuna da bazen sorumluluk aldığından kendinden ödün veriyorsun, fedakarlık yapman gerekiyor diye cevap verirken bunların aslında dezavantaj olmadığını da söylüyor.
  • Sadece Kardeş olanların anlayacağı şey sorusunun cevabına da; hayatında garanti olarak 1 arkadaşın vardır cevabını vermiştir.

Gözde Türker Burcu Nedir

Gözde Türker Burcu

17 Eylül 1993’te doğan güzel oyuncu Gözde Türker’in burcu başaktır. Yönetici gezegeninden dolayı her zaman bilgiyi arayan başak burcu, incelemeyi oldukça sever. Çalışmayı severler ve sınırlarını bilen bir yapıları vardır. Başak burcunda olan kişiler ayrıntıyı severler.

Gözde Türker Sevgilisi Var Mı?

Gözde Türker Sevgilisi

Kardeşlerim Harika karakterine hayat veren güzel oyuncu Gözde Türker’in sevgilisi vardır. Uzun zamandır Anıl Güler Birlikte yaşayan Türker, sevgilisiyle fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaktadır. Mutluluğu gözlerinden okunan başarışı oyuncunun sevgilisiyle mutlu bir birlikteliği vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz