Ana Sayfa Diziler Kardeşlerim Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim dizisi tüm oyuncuları, Kardeşlerim güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Bununla birlikte Kardeşlerim 4. sezon onayı aldı mı, Kardeşlerim yeni sezonda olacak mı bilgisine bu yazımızda yer vereceğiz. Kardeşlerim yeni gelen oyuncular, Kardeşlerim giden oyuncular!

Kardeşlerim Dizisi Güncel Güncel Oyuncu Kadrosu, Senaristi ve Yönetmeni

NGM Yapım tarafından hazırlanan Kardeşlerim dizisi 3. sezon itibariyle devam ediyor. Bununla birlikte ilk sezondan itibaren ana kastta yer alan birçok oyuncu Kardeşlerim dizisinden ayrıldı. Ancak bölümler ilerledikçe diziye birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Bu yazımızda Kardeşlerim 4. sezon kadrosu ve mevcut oyuncular hakkında bilgi vereceğiz. Bununla birlikte Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncular hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız.

Kardeşlerim Yapımcısı: Nazlı Heptürk

Kardeşlerim Yönetmeni: Serkan Birinci

Kardeşlerim Senaristi: Gül Abus Semerci

Not: Kardeşlerim güncel oyuncu kadrosu hakkında bilgi vereceğiz. Ardından Kardeşlerim dizisi kadrosundan çıkan oyuncular hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Başka bir deyişle, Kardeşlerim oyuncuları ve karakterleri ile ilgili tüm sezonlara ait bilgiler yer alacaktır. Son zamanlarda Ahu Yağtu, Celil Nalçakan ve Kaan Sevi bu listenin içindeydi. Artık anlaşma sağlayabildikleri için ana kadro içine dahil oldular. Not: Kadro tamamlanmadı. Henüz cast çalışmaları devam etmekte. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Kardeşlerim dizisi ne zaman? her hafta Cumartesi günleri saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alıyor. Kardeşlerim dizisi hangi kanalda? Dizi için düşünülen kanal ATV ekranları oldu. Keyifli vakitler dileriz!
Genel Bilgiler
Tür: Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: ATV
İlk Bölüm Tarihi: 20 Şubat 2021

Kardeşlerim En Son Güncel Oyuncuları

Kardeşlerim dizisi mevcut kadro ve diziden ayrılan oyuncular hakkında detaylı bilgi almak için isimlere tıklayınız.
kardeslerim halit ozgur sari
kardeslerim halit ozgur sar
Halit Özgür Sarı (Kardeşlerim Kadir) Kardeşlerim Kadir Eren Kimdir?  Kadir Eren 19 yaşında bir gençtir. Çok dürüst, fazlaca çalışkan ve insanlarla arasına mesafe koyabilen birisidir. Bu hayatta ona yadigar kalan tek şey kardeşleridir. O da evin en büyüğü olarak kardeşlerini yetiştirmeyi ve onları koruyup kollamayı görev edinmiştir.
Kardeşlerim Onur Seyit Yaran
Kardeşlerim Onur Seyit Yaran
Onur Seyit Yaran (Kardeşlerim Doruk) Kardeşlerim Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran Kimdir? Kardeşlerim doruk gerçek hayatta Onur Seyit Yaran’dır. Dizide 18 yaşında sporcu, yakışıklı zengin çocuğu karakterini canlandırmaktadır. Gerçek hayatta Onur Seyit Yaran yaşı 26’dır. Onur Seyit Yaran 13 Ocak 1995 doğumludur. Dizide kibirli hareketleri ile insanlara tepeden bakan karakter dizinin en popüler karakterlerinden biridir.
Kardeşlerim Bilal Yiğit Koçak
Kardeşlerim Bilal Yiğit Koç
Bilal Yiğit Koçak (Kardeşlerim Ömer) Kardeşlerim Ömer Kimdir? Yiğit Koçak Kimdir? Kardeşlerim Ömer gerçek hayatta Bilal Yiğit Koçak’tır. Dizide 17 yaşında duygusal ve hırslı bir genci canlandırmaktadır. Abisinin yükünü hafifletmeye çalışan bu duygusal karakter oldukça ilgi çekicidir. Yiğit Koçak gerçek hayatta 12 Ekim 1995 doğumludur. Yani 2021 itibariyle Yiğit Koçak yaşı 26’dır. Bir dönem Vine kullanarak oldukça fenomen hale gelen Yiğit Koçak artık oyunculuk yapmaktadır.
Kardeşlerim Cihan Şimşek
Kardeşlerim Cihan Şimşek
Cihan Şimşek (Kardeşlerim Oğulcan) Kardeşlerim Oğulcan Kimdir? Cihan Şimşek Kimdir? Kardeşlerim Oğulcan gerçek hayatta Cihan Şimşek’tir. Özgüveni yüksek, çok eğlenceli ve komik bir karakteri canlandıran Cihan Şimşek sevdiği kız için her şeyi yapabilir. Cihan Şimşek 1992 doğumludur, yani yaşı 29’dur.
Kardeşlerim Celil Nalçakan
Kardeşlerim Celil Nalçakan
Celil Nalçakan (Akif Atakul) Kardeşlerim Arif Atakul Kimdir? Arif Atakul 42 yaşındadır. Ağzı iyi laf yapan, tatlı dilli herkesi yanına çeken bir adamdır. Kendi çıkarları için yapamayacağı hiçbir şey, incitemeyeceği hiçbir insan yoktur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksun bir adamdır.
Kardeşlerim Ahu Yağtu
Kardeşlerim Ahu Yağtu
Ahu Yağtu (Kardeşlerim Suzan) Kardeşlerim Ahu Kimdir? Ahu Yağtu Kimdir? Kardeşlerim Ahu gerçek hayatta Suzan Manyaslı’dır. Suzan Manyaslı yaşı 34’dür. Hoş, alımlı ve güzel bir kadındır. Dizide kocasından bulamadığı sevgiyi dışarıda aramakta olan, geçmişteki sırlarıyla yüzleşen bir kadını canlandırmaktadır. Suzan Manyaslı 11 Temmuz 1978 İzmir doğumludur. Oyunculuk işine modellikle başlamıştır.
Kardeşlerim Cüneyt Mete
Kardeşlerim Cüneyt Mete
Cüneyt Mete (Orhan Eren) Kardeşlerim Cüneyt Mete Kimdir? Orhan Eren Kimdir? Cüneyt Mete dizide 37 yaşındadır. Oldukça merhametli ve güzel kalpli bir aile babasını canlandırmaktadır. Sabah akşam çalışıp ailesine katkı sağlamaya çalışır. Orhan Eren 9 Eylül 1970 doğumludur.  Televizyon dizilerinde ilk olarak karşımıza aşk ve mavi dizisi ile çıkmıştır.
Kardeşlerim Fadik Sevin Atasoy
Kardeşlerim Fadik Sevin Atasoy
Fadik Sevin Atasoy (Kardeşlerim Şengül) Kardeşlerim Fadik Sevin Atasoy Kimdir? Şengül Eren Kimdir? Kardeşlerim Fadik Sevin Atasoy dizide 37 yaşındadır, dizideki ismi Şengül Eren’dir ve Orhan Eren ile evlidir..  Şeytan… Paragöz… Cingöz… Dizideki karakterini bu üç kelime ile ifade edebiliriz.  Fadik Sevin Atasoy 1 Ekim 1975 tarihinde doğmuştur. Küçük yaşlarda tiyatroya başlamış ve oyuncu olmuştur. İlk tiyatro deneyimini henüz 4 yaşındayken yaşamıştır.
Kardeşlerim Su Burcu Yazgı Coşkun
Kardeşlerim Su Burcu Yazgı Coşkun
Su Burcu Yazgı Coşkun (Kardeşlerim Asiye)
Kardeşlerim Asiye Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir? Kardeşlerim Asiye dizide 17 yaşında bir karakteri canlandırmaktadır.. Karakterin özellikleri: anaç, dürüst, güçlü olarak tanımlanabilir. Su Burcu Yazgı Coşkun 15 Nisan 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Daha çocuk yaşında oyunculuğa başlamıştır. Bir süre çocuk rolleri oynadıktan sonra profesyonel olarak dizilerde karşımıza çıkmaya başladı.
Kardeşlerim Simge Selçuk
Simge Selçuk Kimdir?
Simge Selçuk (Kardeşlerim Nebahat)
Kardeşlerim Nebahat Kimdir? Simge Selçuk Kimdir? Kardeşlerim Nebahat dizide 40 yaşındadır. Son derece güzel, bakımlı bir kadını canlandırmaktadır. Aynı zamanda ailesi için her şeyi göze alabilecek cesur bir kadındır canlandırdığı karakter… Simge Selçuk 1975 yılında doğmuştur. Oyuncu Sahne Sanatları mezunu olarak kariyerine başladı ve birçok dizi, filmde rol aldı.
Kardeşlerim Damlasu İkizoğlu
Kardeşlerim Damlasu İkizoğlu
Damlasu İkizoğlu (Kardeşlerim Melisa)
Kardeşlerim Melisa Kimdir? Damla Su İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Melisa dizide yine 17 yaşında olan karakterlerden biridir. Oldukça cana yakın, hümanist ve duyarlı bir karakterdir. Damla Su İkizoğlu 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu Güzel Sanatlar, Sinema ve Tv bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda birçok sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk deneyimlerini reklam filmleri ile yaşamış daha sonra oyunculuğa başlamıştır.
Kardeşlerim Kaan Sevi
Kardeşlerim Kaan Sevi
Kaan Sevi (Kardeşlerim Mazlum) Kardeşlerim Mazlum Kimdir? Kaan Sevi Kimdir? Kardeşlerim Mazlum çok başarılı bir oyuncudur. Dizide genç bir karakteri canlandırmaktadır. Kaan Sevi 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesinin Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Kardeşlerim projesinden önce Nöbet, İyi Oyun ve Dijital esaret gibi birçok yapımda karşımıza çıkmıştır.
Kardeşlerim Melis Minkari
Kardeşlerim Melis Minkari
Melis Minkari (Kardeşlerim Aybike) Kardeşlerim Aybüke Kimdir? Melis Minkari Kimdir? Kardeşlerim Aybüke yine dizideki 17 yaşında olan karakterlerden biridir. Kibirli, açgözlü, sürekli fazlasını isteyen bir karakteri canlandırmaktadır. Melis Minkari 1998 20 Ağustos doğumludur. Profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Kardeşlerim dizisi haricinde Netflix’in yayınlamış olduğu “Aşk 101” adlı dizinin 2.sezonunda da bir karakter canlandırmıştır.
Kardeşlerim Recep Usta
Kardeşlerim Recep Ust
Recep Usta (Kardeşlerim Berk) Kardeşlerim Berk Kimdir? Recep Usta Kimdir? Kardeşlerim Berk son derece yakışıklı bir oyuncudur. Dizide Doruk’un en yakın arkadaşını canlandırmaktadır. Gerçek ismi Recep Usta’dır. Recep Usta bu dizi ile beraber oldukça popüler hale gelmiştir. Recep Usta 2 Kasım 1997 doğumludur ve İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk bölümü okumamasına rağmen hayalinden vazgeçmeyerek bu hayalini gerçekleştirmiştir.
                         Kardeşlerim Yeni Gelen Oyuncular 
Gözde Türker (Kardeşlerim Harika)
Çağla Şimşek (Kardeşlerim Ayşe)

Lizge Cömert (Kardeşlerim Süsen)

Kardeşlerim Son Bölüm İzle

Günümüzde birçok insan reklam görmemek için veya internet üzerinden izlemek daha kolay olduğu için dizi ve filmleri bilgisayar, cep telefonu gibi aletlerden izliyor. Kardeşlerim son bölüm izle seçeneğini kullanmak isteyen kişilerde bu insanların arasında… Kardeşlerim son bölüm izlemek için buraya tıklayarak resmi youtube sayfasına gidebilirsiniz.

Kardeşlerim Konusu

Kardeşlerim konusu kısaca: Hayat ile mücadele etmeye çalışan 4 kardeşin yaşam hikayesi ile karşı karşıyayız. Gündelik yaşamdan kesitler ve bolca drama yer alacağa benziyor. Genel itibari ile dizi konusu belirlenmedi. Yakın tarihte dizinin en güncenl konusu ile birlikte yazımızı güncel hale getireceğiz. Şu an için bilinen 4 kardeşin yaşam mücadelesi vereceği yönündedir.

Kardeşlerim Fragmanı

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak kardeşlerim fragmanı yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Kardeşlerim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kardeşlerim Yeni Bölüm Fragmanı

Bu başlık altında her hafta kardeşlerim yeni bölüm fragmanı paylaşımını sizler için yapacağız. Sizlerde kardeşlerim oyuncuları ve dizisini seviyorsanız bu başlığın altından her hafta yeni bölüm ve fragmanı izleyebilirsiniz. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Kardeşlerim Dizisi 14. Bölüm 16 Mayıs 2021 Fragmanı

Kardeşlerim oyuncuları hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayınız. Böylelikle diziyi eleştirme fırsatımız olacak! NOT: 1 Nisan Perşembe Günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak Camdaki Kız Oyuncuları adlı makalemizde dikkatinizi çekebilir.

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor makalemiz de de dizinin çekim yerleri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

FAQ

Kardeşlerim dizisi her Cumartesi günü saat 20:00'da ATV kanalında ekranlarda yayınlanmaktadır.

Kardeşlerim, NGM Media yapım imzalı ilk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Kardeşlerim dizisindeki Doruk'un gerçek ismi Onur Seyit Yaran'dır.

Su Burcu Yazgı Coşkun 2004 doğumludur. Yani 2021 yılı itibariyle 17 yaşındadır.

Kadir Eren 19 yaşında bir karakterdir.

Kardeşlerim dizisi ATV kanalında yayınlanmaktadır.

Kardeşlerim dizisindeki okul sahneleri Doğa Koleji İstanbul Kemerburgaz Bilim Okulunda çekilmektedir.

Kardeşlerim dizisi çekimlerinde farklı mekanlar kullanılıyor. Kardeşlerim dizisi genellikle çekim için İstanbul Fatih'te ve Balat semtlerini kullanıyor.

Kardeşlerim dizisi yabancı bir diziden uyarlamadır.

Hikaye gerçek değildir fakat bu şekilde olaylar yaşayan kardeşler bulunmaktadır.

17 YORUMLAR

 1. Kardeşlerimi ben de izliyorum çok seviyorum ama bazen çok saçma olabiliyor bu arada yazınızdakileri ilk kez öğrendim teşekkürler 🙂

 2. Kardeşlerim dizisini çooook seviyorum
  ve bu diziyi sevdiren oyuncular var
  mesela onur seyit yaran cihan şimşek
  Su burcu yazgi coşkun ve diğerleri
  gerçekten harika bir film ama bance
  Doruk we Asiyenin olduğu romantik
  kisimlari daha çok gostermenizi rica ediyorum ❤️😘♥️😍😎🎬

 3. Ben sizleri cok sewiyorum ❤❤ yeni yiliniz kutlu olsun🎉 yeni yilda kardeslerim oyuncularina mutluliklar diliyorum😇 kardeslerim oyuncularina cok tesekkurler😙Melis minkari Ile recep ustayi cok sewiyorum ❤

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz