Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir? Celil Nalçakan Yaşı, Boyu, Nereli?

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir? Celil Nalçakan Yaşı, Boyu, Nereli?

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul rolündeki Celil Nalçakan Yaşı, Celil Nalçakan Boyu, Celil Nalçakan Kilosu, Celil Nalçakan burcu, Celil Nalçakan sosyal medya hesapları, Celil Nalçakan Nereli?

 

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul (Celil Nalçakan) Kimdir?


Kardeşlerim dizisinde Akif Atakul karakterine can veren Celil Nalçakan başarılı oyunculuğu ve performansı ile belli bir izleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Kardeşlerim dizisinden önce birçok dizi ve filmde rol alan Nalçakan, oynadığı her rolün hakkını vererek oynamıştır. Celil Nalçakan 2006 yılında rol aldığı Sıla dizisi ile ekranlardaki yerini aldı. Bu dizi oyuncunun dizi sektöründe yer aldığı ilk diziydi.

 

Daha sonraları Poyraz Karayel, Hanımın Çiftliği, Bitmeyen Şarkı dizilerinde de rol almıştır. Oynadığı her rolün hakkını veren usta oyuncu belli bir hayran kitlesine ulaşarak sevenlerini ekran başına çekmeyi başarmıştır.

 

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Nasıl Bir Karakter?

ATV ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri izleyicileri ekran başına kilitleyen Kardeşlerim dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Kardeşlerim dizisinde  Akif karakteri dikkat çekmektedir. Göstermiş olduğu performans ile belli bir hayran kitlesine ulaşan Akif karakteri 42 yaşındadır. Akif, merhamet ve vicdan duygusundan yoksun biridir.

Ağzı iyi laf yapmaktadır. Akif karakteri kendi istekleri peşindedir. Çıkarları için her şeyi göze alabilecek biridir.

 

Celil Nalçakan (Kardeşlerim Dizisi Akif) Kimdir?

1978 Sivas doğumlu olan başarılı oyuncu Celil Nalçakan’ın kendisinden yaşça küçük bir kız kardeşi vardır. Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra okulu bıraktı ve Sivas’ta Devlet Tiyatrosu’na girdi. Ardından Balıkesir Üniversitesinde Turizm Otel İşletmeciliği bölümünü okumaya başladı. Burada da tiyatro eğitimi almaya devam etti. Birçok dizide ve filmde görev almıştır.

Hanımın Çiftliği, Galip Derviş, Poyraz Karayel, İntikam, Kırmızı Oda gibi birçok diziye damgasını vurmuştur.

 

Celil Nalçakan Eğitim Durumu

Başarılı performansı ve sert karakteri ile bilinen başarılı oyuncu Celil Nalçakan, lise eğitimini tamamladıktan sonra Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliği’ne girdi. Ardından Balıkesir Üniversitesinde Otel İşletmeciliği okurken tiyatroya olan ilgisi hep onunlaydı.

 

Celil Nalçakan Boyu ve Kilosu

Kardeşlerim dizisinin Arif’i Celil Nalçakan, 1.80 cm uzunluğunda ve 78 kg ağırlığındadır. İkizler burcudur. Celil Nalçakan evli değildir, uzun süredir pilates eğitmeni olan Ceren Kahyaoğlu ile birlikte olduğu söylenmektedir.

Başarılı oyuncunun göz ve saç rengi siyahtır.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz