Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Aybike Eren Kimdir? Melis Minkari Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Kardeşlerim Aybike Eren Kimdir? Melis Minkari Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Melis Minkari Yaşı, Melis Minkari Boyu, Melis Minkari Kilosu, Melis Minkari Sevgilisi, Melis Minkari nereli, Melis Minkari burcu, Melis Minkari dizileri…

Kardeşlerim Dizisi Aybike Eren (Melis Minkari) Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Aybike Eren karakterini canlandıran güzel oyuncu Melis Minkari, sergilemiş olduğu performans ve sempatikliğiyle sevenlerinden tam puan almayı başarmıştır. İlk ekran deneyimini yine Kardeşlerim dizisinde gerçekleştiren Melis İşiten kısa süre içinde sevenlerini ekran başına çekmeyi başarmıştır. Yapmış olduğu oyunculuk onun önünü açacaktır ve bu sayede daha çok dizi, film sektöründeki yerini alacaktır.

 

Kardeşlerim Dizisi Aybike Eren Nasıl Bir Karakter?

ATV ekranlarında izleyicisinin karşısına yeni çıkan Kardeşlerim dizisinde Aybike Eren karakteri dikkat çekiyor. Kardeşlerim dizisindeki Aybike karakteri, Şengül ve Orhan’ın kızıdır. Oğulcan’ın ise kız kardeşidir. Özel okul aşkıyla yaşayan Aybike Eren karakteri, sürekli zengin olmanın hayalini kuruyor. Okuldaki bazı kişiler ve arkadaşları onu dışlasa da o bu duruma kulak asmamaktadır.

 

Melis Minkari Kimdir? Hayatı- Biyograifisi

1998 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun İngilizceyi iyi konuştuğu bilinmektedir. Bunun dışında bateri ve gitar dersleri almıştır. Dialog İletişim’de profesyonel oyunculuk kursunu bitirmiştir. Ayrıca Melis Minkari’ nin Craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi aldığı da bilinen bir diğer özellikliğidir. Bunun dışında bu yıl yayınlanması planlanan “Aşk 101” dizisinin ikinci sezonunda yer alarak sevenleriyle buluşacaktır.

 

Melis Minkari Eğitim Durumu

Güzel oyuncu kimliğiyle bilinen Melis Minkari,  Dialog Anlatım İletişim’de profesyonel oyunculuk kursunu tamamladı. Özel Şişli Terakki Lisesinden mezundur. Güzel oyuncunun önceden oyunculuk eğitimi de bulunmaktadır. Şimdilerde ise ilk oyunculuk tecrübesini yaşadığı Kardeşlerim dizisinde Aybike karakterine can vermektedir.

 

Can verdiği karakteri başarılı bir şekilde karakterize eden başarılı oyuncu Melis Minkari, ekran başındaki seyircileri ve hayranlarından güzel yorumlar almaktadır. Bu yorumlar onun her geçen gün daha iyi oyunculuk çıkarmasına da katkı sağlar niteliktedir.

 

Melis Minkari Boyu ve Kilosu

Kardeşlerim dizisinin Aybike’si Melis Minkari, 1.60 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Melis Minkari Aslan burcudur ve bekardır.  Önceden almış olduğu oyunculuk eğitimiyle Kardeşlerim dizisine güzel bir giriş yapan başarılı oyuncu Melis Minkari, henüz ilk deneyimi olsa da ekran başında sevilerek izlenmektedir. İyi bir İngilizce diksiyonuna sahip olan Melis Minkari almış olduğu gitar ve bateri dersleriyle de yeteneğini konuşturmaktadır.

 

Melis Minkari Resimleri- Melis Minkari Fotoğrafları Galerisi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz