Ana Sayfa Akıncı Akıncı Dizisi Efe Kimdir? Şerafettin Alakent Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Akıncı Dizisi Efe Kimdir? Şerafettin Alakent Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Şerafettin Alakent Yaşı, Şerafettin Alakent Boyu, Şerafettin Alakent Kilosu, Şerafettin Alakent Sevgilisi, Şerafettin Alakent burcu, Şerafettin Alakent nereli vb. konularda bilgierle karşınızdayız.

Akıncı Dizisindeki Efe (Şerafettin Alakent) Kimdir?

Baş rollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler Ve Didem İnselel gibi ünlü oyuncuların paylaştığı akıncı dizisi son zamanların en çok konuşulan televizyon dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Dizinin gerek konusu gerekse efektleri, diğer dizilerden ayıran en önemli özellikleri arasındadır. Akıncı aslında bir tarih öğretmeni olan fatih’i anlatmaktadır. Tarihe meraklı olan ve bir okulda tarih öğretmeni olarak görev alan fatih, kendine verilen görev için gerekli eğitimleri almış ve görevini büyük bir gizlilik  çerçevesinde yürütmeyi planlar.

 

Her geçen gün farklı olaylarla karşılaşan akıncı, İstanbul’daki asayişi sağlamakla ve İstanbul’u kötü isimlere karşı korumaktadır. Bu görevinde kendine yardımcı olan ve aynı zamanda babasının da yardımcısı  olan Orhan ile beraber, çalışmaktadır. Elbette bir süper kahraman olarak akıncının da peşinde gazeteciler vardır. Bu gazeteci ise akıncının yani fatih’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmakla uğraşmaktadır. Öte yandan oyunculuğu ile dikkat çeken bir diğer isim Şerafettin Alakent’dır. Dizide şoför efe olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem yakışıklılığı hem de yeteneği ile tüm sempatiyi üzerine çekmeyi başaran bu genç oyuncu hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

 

Şerafettin Alakent Kimdir? Hayatı- Biyografisi

 

Sosyal medya fenomeni olarak bilinen ve dijital ortamda  büyük bir hayran kitlesine sahip olan Şerafettin Alakent, 1992 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. Daha sonra Ankara’ya yerleşen Şerafettin Alakent, İstanbul aydın üniversitesi sinema ve televizyon bölümünden mezun olmuştur. Sosyal medya ilgisi nedeni ile bu alanda kendini geliştirmiş ve sosyal medya fenomeni olmayı başarmıştır. Sosyal medyadaki başarısının üzerine, oyunculuk eğitimlerine devam etmiştir.

 

Bunun üzerine İstanbul şehir tiyatrolarında da sahne almıştır. 2018 yılında yotube kanalında bir dizi G.I.F adlı dizide rol almıştır. Bunun dışında ağlama anne, kimse bilmez gibi reyting oranı yüksek dizilerde de rol almıştır.  Şimdi ise akıncı dizisinde rol almakta ve en çok beğenilen karakterlerden biri olma özelliğini taşımaktadır.

 

Şerafettin Alakent Boyu ve Kilosu

Ünlü oyuncunun boyu 1,75 olup, 74 kilo ağırlığındadır. Oğlak burcu olan ünlü yıldızın sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor.

Şerafettin Alakent Resimleri- Fotoğraf Galerisi

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz