Ana Sayfa Akıncı Akıncı Taner (Savaş Alp Başar) Kimdir? Nereli?, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Akıncı Taner (Savaş Alp Başar) Kimdir? Nereli?, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Akıncı Dizisi Taner Kimdir? Savaş Alp Başar Nereli?, Savaş Alp Başar Boyu, Savaş Alp Başar Kilosu, Savaş Alp Başar Sevgilisi, Savaş Alp Başar burcu, Savaş Alp Başar dizileri, Savaş Alp Başar instagram ve  pinterest hesabı.

 

Akıncı Taner (Savaş Alp Başar) Kimdir?

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan akıncı dizisinin senaryosu kadar, oyuncuları da tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Akıncı, gizemli bir süper kahramandır. Diğer süper kahramanların aksine akıncın görevi her zaman kötü karakterler ile savaşmaktır ve yine günümüzün güncel olayları karşısında insanları korumaktır.

 

Tamamen kendi başına pek çok kötü insanla savaşan fatih, bilindiği üzere gizemli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Ancak akıncının yani fatih’in yaptığı işler kısa sürede duyuluyor ve gerçek kimliği merak ediliyor. Ancak gizemli kostümü ve hiç çıkarmadığı maskesi ile fatih, yani akıncının gerçek kimliği sadece eğitmeni Orhan tarafından bilinmektedir.

 

İdealist ve görevinde başarı yakalamak isteyen bir gazeteci tarafından sürekli takip edilmektedir. Gazetecinin kameramanı rolündeki Taner ise akıncının sürekli peşinde olup, görüntüsünü yakalamak istemektedir. Savaş Alp Başar, kameraman Taner olarak dizideki yerini almıştır. Peki genç ve yetenekli oyuncu yani Savaş Alp Başar kimdir? İşte Savaş Alp Başar hakkındaki tüm soruların yanıtı yazımızın devamında yer almaktadır.

 

Savaş Alp Başar Hayatı – Biyografisi

Henüz 25 yaşında olan genç oyuncu Ankara doğumlu olup, lale başar ve kemal başarın oğludur. 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk filmlerinin tanındık simalarından biri olan Savaş Başar’ın torunudur. Eğitimlerini İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı bölümünde tamamlayan genç oyuncu, kendine verilen rollerin üstesinden en iyi şekilde gelmeyi başaran isimlerden biridir.

 

İlk olarak köksüz filminde rol almıştır. Ayrıca 2013 yılındaki adana altın koza film şenliğinde umut veren genç erkek oyuncu ödülünü de almayı hak kazanmıştır. Benim hala umudum var dizisinde de kendini gösteren oyuncu şimdilerde akıncı dizisinde kameraman olarak rol almaktadır. Yaptığı işe sıkı sıkıya bağlı olan genç oyuncunun geniş bir hayran kitlesi de mevcuttur.

 

Çok genç yaşta olmasına rağmen, kendine verilen rollerin en iyi şekilde hakkını vermesi ile tanınmaktadır. Ayrıca sosyal medyada da geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Oyuncu Lale Başar’ın oğlu olan Savaş Alp Başar, geleceği parlak olan genç oyuncu listesinde yer almaktadır.

 

Savaş Alp Başar Boyu ve Kilosu

Akıncı dizisinde kameraman Taner olarak rol alan Savaş Alp Başar’ın boyu 1,73 ve kilosu 70’tir.

 

Savaş Alp Başar Resimleri- fotoğrafları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz