Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Süsen Kimdir? (Lizge Cömert)

Kardeşlerim Süsen Kimdir? (Lizge Cömert)

Kardeşlerim Süsen Kimdir

Kardeşlerim Süsen rolünü 22 yaşındaki genç ve başarılı oyuncu Lizge Cömert canlandırıyor. Aslan burcu olan oyuncunun boyu 1,64’dür.

Kardeşlerim Süsen Kimdir

Kardeşlerim Süsen karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek ismi Lizge Cömert’tir. Dizide Harika’nın arkadaşıdır ve klasik havalı kolejli bir kız olarak rol almaktadır. Kardeşlerim dizisi yayınlandığı günden sonra oldukça büyük izlenme kitlesine ulaştı. 4 kardeşin dramatik hayatını konu alan dizi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Kardeşlerim Süsen

İzleyicilerden gelen büyük ilgiden ötürü bunun farkında olan yönetmen ekibe oldukça ünlü oyuncular katarak diziyi daha iyi bir hal aldırıyor. Bu yazımızda diziye yeni gelen oyunculardan olan Lizge Cömert karakteri hakkında bilgi vereceğiz. Dizide Süsen ismi ile karşımızda olacak olan genç oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çekiyor.

Lizge Cömert Kimdir

Lizge Cömert, 16 Ağustos 1999’da İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. İzmir şehrinde ilkokul eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul’da bulunan Özyeğin Üniversitesini kazanarak, Lisans eğitimini burada devam ettirmektedir.

Lizge Cömert Kimdir

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Lizge Cömert’in oyunculuk hayalleri çocukluk yaşlarından itibaren vardı. Profesyonel olarak ilk defa rol aldığı dizi ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisidir.

Lizge Cömert Boyu ve Kilosu Kaçtır

Güzel oyuncunun boyu 1,64 olup kilosu da 53’tür.

Lizge Cömert Burcu Nedir

Lizge Cömert Burcu

Lizge Cömert, Önder burçlardan olan Aslan burcudur. Yönetici ruha sahip olan aslan burcunun organizasyon becerisi oldukça yüksektir.

Lizge Cömert Göz Rengi

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncunun gözle rengi kahverengidir.

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz