Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Ayşe Kimdir? (Çağla Şimşek)

Kardeşlerim Ayşe Kimdir? (Çağla Şimşek)

Kardeşlerim Ayşe Kimdir

Kardeşlerim Ayşe rolünü Küçük Gelin Ve Elif dizilerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Çağla Şimşek oynuyor. Dizide Ömer’in sevgilisi olacak.

Kardeşlerim Ayşe Kimdir

Kardeşlerim dizisine katılan yeni oyunculardan biri de Ayşe karakteri oldu. Kardeşlerim Ayşe karakterini canlandıran kişinin gerçek ismi Çağla Şimşek’tir. Daha önce de pek çok dizide rol almış olan Şimşek, başarılı bir oyuncudur. Her Cumartesi ATV’de yayınlanan ve yüksek izlenme rekorları kıran Kardeşlerim Ayşe karakteri, 7. Bölümden itibaren diziye katılacak. Ayşe, kardeşlerim Ömer’in sevgilisi olarak rol alacak.

Çağla Şimşek Kimdir

Çağla Şimşek, 1 Ağustos 2002’de İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Onu birçok reklam, dizi ve filmlerde gördük. Oldukça yetenekli bir oyuncu olan Çağla Şimşek, 2007 yılında ilk defa “Elveda Derken” dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Elveda Derken dizisinde onu Naz karakteri ile tanıdığımız güzel oyuncunun Kardeşlerim dizisinden önce son olarak Elif dizisinde rol almıştır.

Çağla Şimşek Kimdir

2017’de diziye giren oyuncu, uzun bir süre bu dizide rol almaya devam etmiştir. Elif dizisi Reyhan karakterine hayat veren başarılı oyuncu, Küçük gelin dizisinde Zehra rolü ve Kayıp Prenses filminde Duru rolü ile ekranlarda yer almıştır. Ömer’in sevdiği kız Ayşe karakteri olarak diziye dahil olan Çağla Şimşek, 2021 yılı itibariyle 19 yaşındadır.

Çağla Şimşek Boyu ve Kilosu Kaçtır

Çağla Şimşek’in boyu 1.60 ve kilosu da 52’dir.

Çağla Şimşek Burcu Nedir

1 Ağustos 2002’de doğan güzel oyuncu Çağla Şimşek Aslan Burcudur. Yönetmeyi seven Aslan burcunun özelliklerini taşıyan güzel oyuncunun 16 yaşındayken verdiği bir röportajdan örnek verelim. Sette oyunculuk dışında bir görev alsaydın ne olmak isterdin sorusuna “yönetmen” olmak isterdim diye cevaplamıştı. Yöneticilik kabiliyeti henüz 16 yaşındayken başarılı oyuncunun ilk hedefi olmuştur bile.

Çağla Şimşek Sevdiği Sporlar

  • Basketbol oynamak, Badminton oyunu ve bisiklete binmektir.
  • Çağla Şimşek Çaldığı Müzik Enstrümanları
  • Çağla Şimşek, piyano çalmayı seviyor.

Çağla Şimşek Göz Rengi ve Saç Rengi Nedir?

Oldukça güzel gözleri olan Çağla Şimşek göz rengi mavidir. Saçları ise kumraldır.

Çağla Şimşek Hakkında Bilinmeyenler

  • Elif dizisinde rol aldığı Reyhan karakterinin ona benzediğini düşünüyor. Hem saf, temiz kalpli ve ona ters davranan kişilere karşı cevap veren güçlü bir kızdır.
  • En büyük sürprizi 4 yaşında kendini setlerde bulmasıdır. Bu onun için oldukça büyük bir sürprizdir.
  • Kitap okumayı, müzik dinlemeyi seviyor
  • Oynadığı reklam filmleri Piko ve Elidor reklamlarıdır
  • Ata binmeyi çok seviyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz