Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Mazlum (Kaan Sevi) Kimdir?

Kardeşlerim Mazlum (Kaan Sevi) Kimdir?

kardeşlerim Mazlum kimdir

Kardeşlerim Mazlum gerçek ismi Kaan Sevi’dir. 1994 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1,80 boyunda ve 78 kg ağırlığındadır.

Kardeşlerim Mazlum Kimdir?

Kaan Sevi, ATV ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Kardeşlerim dizisi oyuncusudur. Genç oyuncu burada Mazlum adlı karaktere can vermektedir. Oyuncu bundan önce pek çok dizide görev alarak oyunculuk kariyerini başarıyla sürdürmüştür.  Sefirin Kızı dizisinde de görev yapan oyuncunun birçok dizide rol aldığı da bilinmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Mazlum Nasıl Karakter?

kardeşlerim mazlum

ATV ekranlarında seyircisiyle buluşan Kardeşlerim dizisi bir anda anne ve babalarını kaybetmiş ve bunun üzerine bir de evsiz kalmış 4 kardeşin acılı hikayesini konu almaktadır. Dizinin keder dolu senaryosu içinde genç yaşlarına rağmen oldukça başarılı oyunculuk performansı sergileyen oyuncular da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mazlum karakteri burada Kadir adındaki gencin arkadaşı olarak biliniyor.

Kaan Sevi Kimdir?

1994 İstanbul doğumlu olan Kaan Sevi, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon mezunudur.  İlk oyunculuk tecrübesini “Adı Efsane” dizisi ile yaşayan Kaan Sevi; Nöbet, İyi Oyun ve Dijital Esaret gibi pek çok yapımlarda rol üstlenmiştir.

Kaan Sevi Kimdir

Şimdilerde ise ATV ekranlarda gördüğümüz Kardeşlerim adlı dizide rol üstlenen Kaan Sevi sergilemiş olduğu oyunculuk ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Başarılı oyuncu canlandırdığı karakterin hakkını vermektedir.

Kaan Sevi Eğitim Durumu

Genç oyuncu Kaan Sevi eğitimini  İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu bölüm oyuncunun hayatında belirleyici olmuştur ve dizi sektöründe atılmasına olanak sağlamıştır. Birçok farklı dizide oyunculuk yapan Kaan Sevi, genç, yakışıklı ve dinamik olmasıyla birlikte üstlendiği rollerin de hakkını veren bir oyuncudur.

Hayranları ve sevenleri tarafından sıklıkla takip edilen Sevi’nin oldukça merhametli ve iyimser bir karaktere sahip olduğu söylenmektedir. Genç oyuncuyu televizyon sektörüne iten başlıca faktör eğitim gördüğü bölüm olmuştur. Bu bölümün yeri Sevi için paha biçilemez bir öneme sahiptir.

Kaan Sevi Boyu ve Kilosu

Genç ve yakışıklı oyuncu Kaan Sevi hem karakteriyle hem de sergilemiş olduğu performanslarıyla hayranları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Genç oyuncu oynadığı her dizide üstlendiği rolün hakkını vermektedir.

Kardeşlerim dizisinde Mazlum karakterini canlandıran Kaan Sevi 1.80 boyunda, 78 kg ağırlığındadır. Sevi, boğa burcudur. Genç oyuncunun ilişkisi yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz