Ana Sayfa Maraşlı Maraşlı Aziz Türel (Kerem Atabeyoğlu) Kimdir?

Maraşlı Aziz Türel (Kerem Atabeyoğlu) Kimdir?

Maraşlı Aziz Türel kimdir

Maraşlı Aziz Türel rolunü Kerem Atabeyoğlu canlandırmaktadır. Maraşlı dizisinde ailenin babası olarak Aziz karakterine hayat vermiştir.

Maraşlı Aziz Türel Kimdir?

Yetenekli oyunculuğuyla tanınan başarılı oyuncu Kerem Atabeyoğlu ATV kanalının yeni dizisi olan Maraşlı’ da Aziz ismi ile rol almaktadır. Bu diziden önce birçok farklı karakteri canlandırıp oyunculuğunu başarı ile sürdürmüştür. Oyuncu üniversite dönemlerinde de tiyatro alanında eğitim almıştır ve bu eğitim onun televizyon, tiyatro sektöründe başarılara imza atmasında en önemli faktör olmuştur. Birçok dizide rol üstlenen Atabeyoğlu, son olarak Naim adlı sinema filminde yer alan Okan karakterini canlandırmıştır.

Maraşlı Dizisi Aziz Türel Nasıl Bir Karakter?

Aziz Türel rol aldığı Maraşlı dizisinde Aziz Türel karakterini canlandırmaktadır. Ailenin babası olan Aziz Türel 65 yaşındadır. Genel anlamda merhamet ve sevgi dolu bir insandır bunun yanında otoriter bir yanı da vardır. İş sektöründe de oldukça saygı duyulan birisidir.

Maraşlı Aziz Türel

Aziz Türel, Adanalı saygın bir ailede yetişmiş, eğitimini iyi bir şekilde tamamlamış ve gençliğinde iş hayatına atılmıştır. Şuanda da ülkenin en büyük özel havayolu şirketine sahiptir. Hayatta en fazla düşkün olduğu kişi kızı Mahur’dur.

Kerem Atabeyoğlu Kimdir?

Kerem Atabeyoğlu Kimdir?

1968 doğumlu olan Kerem Atabeyoğlu tiyatro ve sinema sanatçısı kimliği ile tanınır. Akademik yaşantısında da birçok bölümden eğitim almıştır. Başarılı oyuncu; Bir Zamanlar Osmanlı, Kıyam, Aşk ve Ceza, Kavak Yelleri, Derman, Rüya Gibi, Tadımız Kaçmasın vb. pek çok projede rol alarak kendini göstermiştir. Şu an ise Maraşlı dizisinde Aziz Türel karakteriyle dikkatleri üzerine çekerek geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Kerem Atabeyoğlu Eğitim Hayatı

Kerem Atabeyoğlu lise eğitimini  Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesini kazanarak buradan mezun olmuştur. Yine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünü okumaya devam etmiştir. Tiyatro alanında ilk deneyimini Kent Oyuncuları’nda yaşayarak Dormen Tiyatrosu ile pek çok alanda yer almıştır.

Kerem Atabeyoğlu Boyu ve Kilosu

Maraşlı dizisinde canlandırmış olduğu karakter ile sevenleri tarafından ilgiyle takip edilen Kerem Atabeyoğlu’nun boyu 1.81 cm olup, kilosu 95’tir. Başarılı oyuncu kova burcudur. Oyuncunun ilk evliliği sonrası Doğa adında bir kızı vardır. İkinci evliliğinden ise Altan isimli bir oğlu vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz