Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Dizisi Orhan Eren (Cüneyt Mete) Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Orhan Eren (Cüneyt Mete) Kimdir?

Kardeşlerim Orhan Kimdir

Kardeşlerim Dizinde Orhan Eren karakterine ” Cüneyt Mete ” hayat vermiştir. Dizide mütevazi duygusal tavırları ile dikkat çekiyor.

Kardeşlerim Orhan Eren Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Orhan Eren karakterini canlandıran başarılı oyuncu Cüneyt Mete, performansı ve kaliteli oyuncu kimliğiyle sevenleri tarafından ilgiyle izlenmektedir. Rol aldığı her karakterin hakkını veren Cüneyt Mete, sempatik duruşu, merhametli oluşu ve
başarılı performansı ile sevenlerinden tam puan almaktadır.

Kardeşlerim Orhan

Kısa süre içinde belli bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Cüneyt Mete, Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Orhan karakteriyle izleyicisine her bölümde duygusal dakikalar yaşatmaktadır. Dizide canlandırdığı rol gibi gerçek hayatta da merhametli, temiz kalpli ve iyi biri olan oyuncu diğer rollerinde olduğu gibi bu rolünde de hiç zorlanmamaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Orhan Eren Nasıl Bir Karakter?

ATV kanalında yayımlanmaya başlandığı ilk günden beri seyircisinin beğenisini toplayan Kardeşlerim dizisinin Orhan’ı 37 yaşındadır. Orhan karakteri, merhametli ve temiz kalpli bir babadır. Eşinin, çocuklarının ve ona emanet edilen yeğenlerini bakabilmek için gece gündüz çalışan iyi bir adamdır. Orhan karakteri izleyicisine duygusal anlar yaşatarak kısa sürede belli bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Cüneyt Mete Kimdir?

1970 İzmir doğumlu olan başarılı oyuncu Cüneyt Mete aslen Artvin Şavşatlıdır. Ankara’da yaşayan oyuncunun Cem ve Ferhan isimli ikiz çocukları vardır. Cüneyt Mete, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçıdır. Akademik kariyerini tiyatro bölümü üzerinden tamamlayan Mete’nin televizyon sektöründeki yeteneği buradan gelmektedir.

Cüneyt Mete Kimdir?

Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu kimliğiyle bilinen Cüneyt Mete yine ATV ekranlarında yayımlanan ve izleyicileri tarafından ilgiyle takip edilmiş olan “Aşk ve Mavi” dizisinde rol alarak Cemal karakterine can vermiştir. Cüneyt Mete meslektaşı olan Şeyma Korkmaz ile 2019 yılında evlenmiştir.

Cüneyt Mete Eğitim Durumu

Kardeşlerim dizisinin Orhan Eren’i Cüneyt Mete, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde akademik eğitimini tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ‘Unutma Beni’ dizisinde yaşayan Mete, Kurtlar Vadisi dizisinde de rol almıştır.

Cüneyt Mete Boy ve Kilosu

Sergilemiş olduğu performans ve karakteriyle beğenilen başarılı oyuncu Cüneyt Mete 50 yaşındadır. 1.70 cm uzunluğunda ve 77 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan başarılı oyuncunun göz rengi ise kahverengidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz