Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Dizisi Melisa (Damla Su İkizoğlu) Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Melisa (Damla Su İkizoğlu) Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kimdir

Kardeşlerim Dizisinin sevilen yüzü Melisa karakterine Damla Su İkizoğlu hayat veriyor. Güzel oyuncu 1998 Antalya’da Dünya’ya gelmiştir.

Kardeşlerim Melisa Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kimdir

Kardeşlerim dizisinde Melisa karakterine can veren güzel oyuncu Damla Su İkizoğlu, göstermiş olduğu performans ve güzelliği ile sevilerek izlenmektedir. Melisa karakterinin hakkını veren başarılı oyuncu İkizoğlu, sevenleri tarafından ilgiyle izleniyor. Bu diziden önce Babil dizisinde rol alarak Buse karakterini canlandırmıştır. Bu diziden itibaren ekran başında sevenleri ve hayranları tarafından büyük bir ilgiyle izlenmektedir.

Kardeşlerim Melisa  Nasıl Bir Karakter?

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Kardeşlerim dizisinde Melisa karakteri dikkat çekmektedir. Kardeşlerim dizisindeki Melisa, Ömer’e aşık olmasıyla biliniyor. Kenan’ın öz kızı olan Melisa duygusal bir karakterdir. Annesi kadar şatafata düşkün değildir. Melisa karakteri sade bir hayat tercih ediyor.

Damla Su İkizoğlu Kimdir?

ATV’nin yeni dizisi Kardeşlerim’de Melisa karakterini canlandıran Damla Su İkizoğlu 1998 yılının Temmuz ayında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Bunun dışında birçok yerde eğitim almıştır. Bu yerler; Müjdat Gezen Sanat Merkezi kamera önü oyunculuk ve Cihangir Atölyesi sahnesi oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

Damla Su İkizoğlu Kimdir?

Güzel oyuncu, oyunculuk hayatına Renda Güner oyunculuk ajansına bağlı olarak devam etmektedir. Damla Su İkizoğlu birçok dizide, filmde ve tiyatroda rol almıştır. Moliere- Küskün Aşıklar, Nereye Gidiyoruz, Aslan Kral Müzikali rol almış olduğu bazı tiyatro oyunlarıdır. Yapı Kredi, Sprite ise oynamış olduğu reklam filmleridir.

Damla Su İkizoğlu Eğitim Durumu

Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla izleyicisinin karşısına çıkan ve izleyicisinin beğenisini alan İkizoğlu, Marmara Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesini kazanmış ve burada akademik eğitimini tamamlamıştır. Birçok sanat merkezinde oyunculuk eğitimi alan Damla Su İkizoğlu, şu anda Renda Güner oyunculuk ajansına bağlı olan oyunculardan bir tanesidir. Kardeşlerim, Babil, Mirasyedi ise rol aldığı film ve diziler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Damla Su İkizoğlu Boyu ve Kilosu

Kardeşlerim dizisinde Melisa karakteri olarak tanınan Damla Su İkizoğlu 1.68 cm uzunluğunda ve 52 kg ağırlığında olduğu bilinmektedir.Yengeç burcudur. Baba tarafından aslen Antalyalı olduğu bilinen oyuncu Damla Su İkizoğlu bekardır. Güzel oyuncunun saç rengi kahverengi göz rengi ise eladır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz