Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Dizisi Nebahat (Simge Selçuk) Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Nebahat (Simge Selçuk) Kimdir?

Kardeşlerim Nebahat Kimdir

Kardeşlerim dizisinin Nebahat’ı herkesin yakından tanığı Simge Selçuk 1975 Ankara doğumludur. 1.72 boyunda ve 55 kg dır.

Kardeşlerim Nebahat Kimdir?

ATV kanalında izleyicisiyle buluşan Kardeşlerim dizisinde Nebahat karakterini canlandıran Simge Selçuk, kısa süre içinde yapmış olduğu performans ile belli bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Ankara’da doğup büyüyen oyuncu Ankara’ya hayran olduğunu, kullandığı mail adreslerinin sonunda 06 kullandığını her zaman dile getirmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Nasıl Bir Karakter?

Kardeşlerim Nebahat

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlandığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle takip edilen Kardeşlerim dizisinin Nebahat’i acımasız bir iş adamı olan Akif’in karısıdır. Nebahat karakteri sergilemiş olduğu performans ile sevenleri ve hayranları tarafından büyük bir ilgiyle izlenmektedir.

Simge Selçuk Kimdir?

1975 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Simge Selçuk, ilk oyunculuk deneyimini 1993 yılında rol almış olduğu Ferhunde Hanımlar dizisinde yaşamıştır. Bunun yanında, Göç Zamanı, Acemi Cadı, Mazi Kalbimde Yaradır, Güzel Köylü, Çiçek Taksi, Küçük Kadınlar ve daha pek çok dizide rol alan Simge Selçuk, şu anda ATV kanalında izleyicisiyle buluşan yeni dizi Kardeşlerim’ de Nebahat karakterine can vermektedir.

Simge Selçuk Kimdir?

Oyuncunun oyunculuğa olan ilgisi genç yaşlarında kendini göstermiştir. İnsanın oyuncu olarak doğduğunun altını çizen oyuncu 7 yaşından itibaren tiyatrolarla yakından ilgilenmektedir. Oyuncu ilk olarak Ferhunde Hanımlar dizisinde rol alsa da ‘ Ayrılsak Da Beraberiz’ dizisinde can verdiği Serpil karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında Simge Selçuk hayvan sever oluşuyla da bilinir.

Simge Selçuk Eğitim Hayatı

Güzel yüzü ve başarılı oyunculuğuyla sevenleri karşısına çıkan Simge Selçuk, Bilkent Üniversitesinde Sahne Sanatları eğitimi almıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk hayatına çocukluk ve gençlik döneminin geçtiği yer olan Ankara’da başlamıştır. Oyunculuğa ilk olarak tiyatro ile sağlam bir adım atmıştır. Başarılı oyuncunun ilk rol aldığı dizi Ferhunde Hanımlar olmuştur.

Simge Selçuk Boy ve Kilosu

ATV kanalında sevenlerini ekran başına kilitleyen Kardeşlerim dizisinin Nebahat’i 1.72 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Oğlak burcudur. 39 yaşında olan oyuncunun göz rengi kahverengi saç rengi ise kumraldır. Oyuncunun bir ablası vardır. Evcil hayvanlara ilgi duyan oyuncunun beslediği bir kedisi vardır.

4 YORUMLAR

  1. Şey Simge cim sen neden Asiyeni ogrunc biliyorun hayyr o asiye ogru degil Doruk doğru söyledi asiye almadı diye ama Sen o asiye yi ogru diyorsun peki sonra Melisa geldi ne dedi asiye almadı dedi ben aldım dedi nap tin Allah Allah Allahım sana belani versin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz