Ana Sayfa Maraşlı Maraşlı Firuzan (Rojda Demirer) Kimdir?

Maraşlı Firuzan (Rojda Demirer) Kimdir?

Maraşlı Firuzan Kimdir

Maraşlı Firuzan Kimdir? Maraşlı dizisinde Firuzan ismi ile rol olan genç oyuncunun gerçek ismi Rojda Demirer’dir. 41 yaşında 1.67 boyundadır.

Maraşlı Firuzan Kimdir?

Yetenekli oyunculuğuyla tanınan güzel oyuncu Rojda Demirer  ATV kanalının yeni dizisi olan Maraşlı’ da rol almaktadır. Bu diziden önce birçok farklı karakteri canlandırıp oyunculuğunu başarı ile sürdürmüştür. Dizide canlandırmış olduğu karakter ve sergilemiş olduğu performans ile fanlarını ekran başına kilitlemeyi başarmıştır.

Oyunculuğunun hakkını veren Rojda Demirer, oynadığı her filmde, dizide ona verilen karakteri güzel bir şekilde canlandırıp izleyicisinden tam puan almayı başarır.

Maraşlı Dizisi Firuzan Nasıl Bir Karakter?

Rojda Demirer Maraşlı dizisinde Firuzan karakterine can vermektedir. Firuzan, 37 yaşındadır. Sedef hanım kadar asil bir kadın değildir, orta sınıf bir aileden gelmektedir Eğitimi yoktur. Cilve yapmaları ve güler yüzlülüğü ile Aziz Bey’i kendine aşık etmiştir. Firuzan karakteri Aziz’e iyi gelir.

maraşlı firuzan

Aziz’in yaşı nedeniyle Firuzan’ı mutlu etmeyi pek beceremez. Oyunculuğu ile seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başaran Firuzan karakteri televizyon sektöründe birçok işe imza atıp ödüller almıştır.

Rojda Demirer Kimdir?

Rojda Demirer 1980 yılı Ankara doğumludur. Aslen Diyarbakırlı olan güzel oyuncu birçok dizide rol alarak kendini göstermiştir.

Rojda Demirer kimdir

2002 yılında Gönderilmemiş Mektuplar adlı dizide Ceren karakterini canlandırarak dizi sektörüne başarılı bir giriş yapmıştır. Bununla birlikte giderek büyüyen oyunculuk hayatında Çarpışma, Adı Efsane, Kördüğüm, Alev Alev, Elde Var Hayat, Geniş Aile dizilerinde rol alan Rojda Demirer oyunculuk mesleğine devam etmektedir.

Rojda Demirer Eğitim Hayatı

Firuzan karakteriyle izleyicisinin karşısına çıkan Rojda Demirer henüz 9 yaşındayken TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosu ile ilgilenmeye başladı. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne giden Rojda Demirer, 2001 yılında üniversiteden mezun oldu. Mezun olduktan sonra tiyatro, dizi alanında rol alarak bir anda gelişim göstererek sevilen oyuncu kimliğine bürünmüştür.

Rojda Demirer Boyu ve Kilosu

Maraşlı dizisindeki rolü ile hem dış görünüş olarak hem de sergilediği performans olarak izleyenleri tarafından dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Rojda Demirer, boyu 1.67 olup kilosu 55’dir. Aslan burcu olan Rojda Demirer burcunun bütün özelliklerini taşıması ile bilinir. Yaklaşık 1.5 senedir voleybolcu sevgilisi Ulaş Kıyak ile birlikteliğinin ardından evlenmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz