Ana Sayfa Kardeşlerim Kardeşlerim Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kardeşlerim Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kardeşlerim dizisinin yönetmeni, Kardeşlerim Dizisi yapımcısı ve Kardeşlerim Dizisi senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Kardeşlerim ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Kardeşlerim hangi kanalda? Henüz kanal belli değildir. Yakın zamanda hangi kanalda yayınlanacağı haberini buradan duyuracağız.

 

Kardeşlerim Yönetmeni

Dizinin yönetmeni henüz belli değildir. Bu sebeple diziyi takip etmeye devam ediyoruz. Yönetmen belirlenir belirlenmez hemen sizlere ulaştıracağız. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

 

Kardeşlerim Yapımcısı

Yapımcı şirket NGM Yapım oldu. Kendileri daha önce Sefirin Kızı dizisi için yapımcı şirket olmuşlardı. Başarılı bir ekipleri var ve yeni projelere yeltenmek için güçlü bir altyapıya sahipler.

Yönetici yapımcı ve diğer yapımcılar şu an için duyurulmadı. Haber alıp derhal sizlere sunacağız.

 

Kardeşlerim Senaristi

Dizinin senaristi şu an için belli değildir. Yakın tarihte senaryo ekibinde kimlerin yer aldığı ile alakalı haberler bekliyoruz. Bizleri takip ederek sizler de öğrenebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Gördüğünüz üzere ekip içerisinde daha önce aynı projelerde çalışmış isimler yer almakta. Bunu bir artı olarak görebiliriz. Birlikte güzel işler başarmış ekip arkadaşları demek güzel ve tutarlı bölümler demek.

 

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Kardeşlerim dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kardeşlerim Tam Oyuncu Listesi

 

Kardeşlerim Dizisi 4. Sob Bölüm 13 Mart 2021 Fragmanı

 

 

 

3 YORUMLAR

  1. ..oh suzan seyini kayıb etsın.zavalı durumu olsun.fakırlassın..lutfennnn..su kadır de oyuncu olsun zengın olsun..ya hade ya..ınanılmaz guzel olur..of be boyle bır senaryo ıstıyorum ..en buyuk ıntıkam her kezden

  2. SENARİST,RİCA EDİYORUM.MİLLETİN RUHU ALTÜST OLMUŞKEN,CUMARTESİ AKŞAMLARIYLA,BUNU PİK YAPTIRIYORSUN.SANIRIM,BÜYÜK BİR ÇABA HARCIYORSUN,BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN.BU ÜLKE,BİR ZAMANLAR ARABESKE TUTSAK OLMUŞTU.YETER ARTIK.LÜTFEN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz