Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya kimdir? Uğur Güneş

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya kimdir? Uğur Güneş

Sevilen isim Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya kimdir ve canlandıran Uğur Güneş boyu, Uğur Güneş sevgilisi, Uğur Güneş nereli ve Uğur Güneş dizileri gibi kişisel bilgiler.

Diğer oyuncular için Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

 

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya kimdir?

Canlandıran: Uğur Güneş
Yaşı: 10 Kasım 1987
Nereli: Ankara
Kilosu: 77 kg
Boyu: 1.81 m
Sevgilisi, Eşi Yok, bilinmiyor, Reyhan Cansu değil.

Züleyha ile mutlu bir yuva kurmak onun hayattaki tek amacıdır, bu yüzden ellerini kana bile bulayabilir, nitekim öyle de olmuştur. Aslında kendisi, iyi yürekli bir insandır, fakat içine düştükleri bu durum hiçte öyle değildir.

Onlarda değişmek zorunda kalırlar, beraber Adana’ya kaçtıktan sonra başlarına gelmeyen kalamaz, sevdiği kadın elinden alınmaya çalışır. O da bu yüzden elini kana bular ve kaçak hayatı yaşamaya başlar.

 

Uğur Güneş kimdir? ( Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya)

Ankara’da 1987’de doğan sevilen oyuncu, oyunculuğu ile son zamanlarda dikkat çekiyor, ayrıca oyunculuk eğitimini Ankara Üniversitesi’nde almıştır.

İlk projesi bir korku filmi idi, 2013 yılında bulunduğu Şeytan-ı Racim isimli filmde yer alarak hem ilk tecrübesini yaşadı hem de canlandırdığı karakter beğenilerek dikkat çekmeye başladı. Fakat en dikkat çekici ve akılda kalıcı yapımı da Urfaliyam Ezelden dizisidir, ve burada Çetin karakterini canlandırdı.

 

Canlandırdığı karakterlerde sergilediği oyunculuk beğenilince daha önemli rollerde bulunmaya başladı, özellikle bu dizide.

Yani kariyerinin başlangıcını 2013 yılı diyebiliriz, elbette televizyon yapımları için. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 10 projede yer almıştır.

 

Uğur Güneş dizileri

  • İsimsizler
  • Diriliş: Ertuğrul
  • Seddülbahir 32 Saat
  • Urfalıyım Ezelden

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz