Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek Boyu

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir? Hilal Altınbilek Boyu

Güzel oyuncu Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir ve canlandıran Hilal Altınbilek boyu, Hilal Altınbilek kaç yaşında ve Hilal Altınbilek dizileri gibi diğer kişisel detaylar.

Diğer oyuncular için Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kimdir?

 

Canlandıran: Hilal Altınbilek
Yaşı: 1991
Nereli: İzmir
Kilosu: 50 kg
Boyu: 1.75 m
Sevgilisi, Eşi Gurur Aydoğan

Zor kararlar alması gereken genç bir kızdır, talihi ne yazık ki kapalı ve başına sürekli olarak içinden çıkamayacağı kadar zor durumlar gelmektedir. Tek isteği yuva kurmak ve mutlu olmaktır.

 

Fakat güzelliğin getirdiği dertler ile baş etmektedir. Bir gün abisi onun başına çıkamayacağı büyüklükte dert açar, abisi hem kumarbaz hem de karakteri bozuk bir insandır, ve o da çareyi Adana’ya kaçmakta bulur.

 

Hilal Altınbilek kimdir? (Bir Zamanlar Çukurova Züleyha)

1991 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu henüz kariyerinin başlarında olsa da pek çok izleyici onu tanımaktadır, çünkü hem güzel biridir hem de oynadığı diziler gayet güzel başarılara ulaşmıştır.

Bu arada oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. İlk projesi 2011 yılında yer aldığı Derin Sular adlı dizi idi ve burada ilk projesi olmasına rağmen 10 bölüm oynayarak iyi bir tecrübe elde etmiştir.

 

Fakat asıl tecrübesi 2 yıl sonra rol aldığı Karagül adlı dizi olmuştur çünkü burada tam 125 bölüm yer almış ve bu dizi onun tanınmasında büyük bir etkisi vardır.

Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 5 projede yer alarak tecrübeli ve tanınan bir oyuncu olma yolunda büyük bir yol katetmiştir.

 

Hilal Altınbilek dizileri

  • Hayatımın Aşkı
  • Karagül
  • Derin Sular

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz