Ana Sayfa Oyuncular Kağıt Ev Cemre Kimdir? (Helin Kandemir)

Kağıt Ev Cemre Kimdir? (Helin Kandemir)

Kağıt Ev Dizisi Cemre kimdir

Kağıt Ev Cemre rolünü ekranların sevilen yüzü 16 yaşındaki Helin Kandemir oynamaktadır. Oyuncu daha önce bir çok dizide oynadı.

Kağıt Ev Cemre Kimdir

Kağıt ev dizisinin fragmanında karşımıza çıkan Cemre, fragmanda ben öldürdüm, babamın sevgisi onu bizden alacaktı sözleri ile mutlu ailenin Cemre’si rolünü üstlenen Helin Kandemir, dizide ailesine oldukça düşkün birini canlandırıyor. Cemre’nin o cinayeti işleyip işlemediği henüz bilinmemekle birlikte, ailenin huzurunu bozan bu olayın sonucu nereye varacak çok merak ediyoruz.

Helin Kandemir Kimdir

Helin Kandemir Kimdir

Helin Kandemir, 2 Haziran 2004 yılında İstanbul’da gözlerini açmıştır. Birçok reklam ve dizilerde rol alan başarılı oyuncu, çocukluğundan itibaren hep kamera karşısındaydı. İlk rol aldığı proje ise 9 yaşındayken 2013 yılında Ötesiz İnsanlar’dır.

Aldığı Ödüller

2009 yılında Emin Alper’in kız kardeşler filminde büyük bir performans gösteren Helin Kandemir, 38. İstanbul Film Festivalinde ve 20. Frankfurt Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.

Helin Kandemir Burcu Nedir

Helin Kandemir Burcu

2 Haziran 2004 yılında doğan başarılı oyuncunun burcu ikizlerdir. Cıvıl cıvıl yapısı ve zekasıyla ikizler burcunun özelliklerini taşıdığı apaçık ortada.

Helin Kandemir Rol Aldığı Reklam Projeleri

Dublaj sanatçılığı yapan Helin Kandemir, aynı zamanda eğitim hayatına da devam etmektedir. Kamera karşısına çıktığında rol aldığı reklam projeleri;

  • Yörem Sucuk (reklam)
  • Yörem zeytin (reklam)

Helin Kandemir Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kağıt ev dizisinin Cemre’si olarak karşımıza çıkan ve mutlu ailenin kız çocuklarından biri olan Cemre rolünde olan başarılı oyuncu Helin Kandemir, henüz çocuk yaşına rağmen büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Başarılı oyuncunun oynadığı dizi ve filmler;

  • Doğduğun Ev Kaderindir – Kibrit Rolü (2020)
  • Hakan: Muhafız – Ceylan rolü (2018 – 2019)
  • Bir Damla Gözyaşı – Elif Yürekli rolü (2018)
  • İsimsizler – Pelin Akıncı rolü (2017)
  • Ötesiz İnsanlar (2013)
  • Azizler (sinema filmi) (2020)
  • Kız Kardeşler (sinema filmi) (2019)

Helin Kandemir Sevgilisi Var Mı?

Henüz çocuk oyuncu olan Helin Kandemir, eğitim hayatına devam etmektedir. Bu yüzden de bir sevgilisi yoktur.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz