Ana Sayfa Oyuncular Kağıt Ev İnci Kimdir? (Tuğçe Aykut)

Kağıt Ev İnci Kimdir? (Tuğçe Aykut)

Kağıt Ev İnci Kimdir

Kağıt Ev İnci Rize doğumlu olan genç oyuncu Tuğçe Aykut’dur. Daha önce Getto dizisinde rol alan genç oyuncu hakkında tüm bilgileri derledik.

Kağıt Ev İnci Kimdir

Kağıt Ev İnci; Merakla beklenen dizilerden olan Kağıt ev İnci karakterine rol verecek olan genç oyuncunun ismi Tuğçe Aykut’tur. Daha önce de Getto dizisinde oyunculuk yapan güzel oyuncunun bu dizideki performansı merakla beklenmektedir.

Tuğçe Aykut Kimdir

Tuğçe Aykut Kimdir

Tuğçe Aykut; Dizi ve film oyuncusu olan Tuğçe Aykut, ilk oyunculuk deneyimine Getto isimli dizide başlamıştır. Tuğçe Aykut’un 1 abisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca babası hayatta değildir. Ayrıca 2021 yılında yayınlanacak olan kağıt ev dizisinde de oyunculuk performansı en çok merak edilen konular arasında.

Tuğçe Aykut Eğitim

Sabancı Üniversitesinde okuyan Tuğçe Aykut, başarılı bir öğrenci olmakla birlikte başarılı bir oyuncudur. Ayrıca yabancı lisan olarak İngilizceyi de bilmektedir.

Tuğçe Aykut Nereli

Güzel oyuncu Tuğçe Aykut, Karadeniz Bölgesinde bulunan Rize ilinin Fındıklı ilçesindendir. Sosyal medya hesaplarından da Fındıklı ile ilgili birçok fotoğraf paylaşmıştır.

Tuğçe Aykut Sevgilisi Var Mı?

Kağıt ev dizisinde ince rolüne hayat verecek güzel oyuncunun henüz bir sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Ama abisine ve yengesine düşkünlüğüyle bilinen güzel oyuncunun mutlu günlerini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tuğçe Aykut Oynadığı Diziler

Bilindiği üzere oyunculuk hayatına henüz yeni başlayan Tuğçe Aykut’un rol aldığı 2 dizi vardır. Bunlar;

  • Getto TV Dizisi – 2019
  • Kağıt Ev – İnci karakteri – TV Dizisi – 2021

Tuğçe Aykut Hakkında Bilinmeyenler

  • Doğayı Seviyor
  • Sanatsal olan her mekanda oldukça eğleniyor
  • Kağıt ev dizisinin ilk işi olduğunu kabul ediyor.
  • Abisine oldukça düşkündür
  • Abisinin eşi olan yengesini ablası olarak görüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz