Ana Sayfa Dizi Özetleri Bir Denizaltı Hikayesi Konusu ve (Oyuncuları)

Bir Denizaltı Hikayesi Konusu ve (Oyuncuları)

Bir Denizaltı Hikayesi Konusu ve Oyuncuları

Bir Denizaltı konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler geldi!!! Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolunde ki dizi Netflix’de yakın zamanda başlayacak.

Bir Denizaltı Hikayesi Konusu

Bir Denizaltı Hikayesi’nin konusu isminden de biraz anlaşılmaktadır ancak yazımızda bugün konusunu ve diğer detayları anlatacağız. Kıvanç Tatlıtuğ’u ve Özge Özpirinççi’yi uzun zamandır ekranlarda görmüyorduk. Ancak bu ikili, Bir Denizaltı Hikayesi isimli bir proje ile tekrar ekran karşısına çıkmaktadır. Türkiye’de düzenlediği toplantıda yeni projelerin hayata geçeceğiniz açıklayan Netflix, Bir Denizaltı Hikayesi’nin yayım görevini üstlenecek.

Bir Denizaltı Hikayesi Konusu

Bir Denizaltı Hikayesi’nin çekimleri 30 Ocak’ta başlaması planlanmıştı ve dizinin kısa süreceğini de belirtmek gerekmektedir: “8 Bölüm“. Ünlü iki ismin aynı projede çalışması, seyircileri heyecanlandırmıştı. Tüm gözlerin Bir Denizaltı Hikayesi’ne çevrildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.
İşte birçok kişinin merak ettiği Bir Denizaltı Hikayesi konusu bölümündeyiz. İsminden de anlaşılacağı üzere denizaltında bir araştırmaya hazırlık yapan dalış eğitmeni Arman’ın hikayesini konu almaktadır.

Arman, özgür ruhlu bir kişidir. Dünya’da meydan gelen bir doğa felaketi sebebi ile de Arman ve ekibinin askeri denizaltında bulunmaları gerekmektedir. Arman ve ekibi, askeri denizaltında kalmaya devam ederken de bu askeri denizaltının görevini çözmeye çalışmaktadır.

Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları

Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları

Bir Denizaltı Hikayesi oyuncuları, büyük bir kısım tarafından tanınan deneyimli ve profesyonel oyunculardır. İşte oyuncular;

 • Kıvanç Tatlıtuğ,
 • Özge Özpirinççi,
 • Ertan Saban,
 • Meriç Aral,
 • Alper Saldıran,
 • Ecem Uzun.

Bir Denizaltı Hikayesi oyuncuları kadrosu bu şekildedir. Kıvanç Tatlıtuğ, bu dizide Arman karakteri olarak karşımıza çıkmaktadır. Arman yukarıda da bahsettiğimiz üzere, özgür ruhlu bir dalış eğitmenidir. Ancak askeri denizaltına geçiş yapmaları sebebi ile farklı olaylar ile karşı karşıya kalacaktır.

Arman ve ekibi yaşanan doğa faaliyeti sebebi ile askeri deniz altına girmişledir. Doğa faaliyeti bir yandan askeri denizaltının görevi bir yandan der iken, Arman ve ekibini zorlu bir görev beklemektedir. Peki Arman ve ekibi bu görevden başarılı bir şekilde ayrılacaklar mı?

Bir Denizaltı Hikayesi Detaylar

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi için birçok merak edilenler bulunmaktadır. Yazımızın devamında ise merak edilenleri yanıtlandırmaya çalışacağız. En çok merak edilen sorunun Bir Denizaltı Hikayesi’nin konusu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Proje, Arman’ın hikayesini konu almaktadır. Arman, özgür ruhlu bir kişidir. Dünya’da meydan gelen bir doğa felaketi sebebi ile de Arman ve ekibinin askeri denizaltında bulunmaları gerekmektedir.

Bir Denizaltı Hikayesi

Arman ve ekibi, askeri denizaltında kalmaya devam ederken de bu askeri denizaltının görevini çözmeye çalışmaktadır. Proje ile merak edilen bir diğer husus ise oyuncularıdır. Projede Bir Denizaltı Oyuncuları ise şu şekilde; Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi başrol olmak üzere Ertan Saban, Meriç Aral, Alper Saldıran ve Ecem Uzun da rol almaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin başrolü nasıl paylaşacakları ise şimdiden merak konusu olmuştur.

Bir Denizaltı Hikayesi Merak Edilenler

Yapılan açıklamalara göre ise dizi için set tarihi 30 Ocak 2021’di. Set tarihinin ne zaman biteceği tahmin edilememekle birlikte yakın zamanda Netflix’te izlemeyi bekliyoruz.

 • Yapım Şirketi: OGM Pictures
 • Yönetmen: Tolga Karaçelik
 • Yayın Tarihi: 2021
 • Sezon Sayısı: 1
 • Kanal: Netflix
 • Senarist: Jason George

Diziturkiyem.com, sizlere en güncel dizileri Netflix Dizi önerileri sayfasında paylaşmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz