Ana Sayfa Camdaki Kız Camdaki Kız Cana Kimdir, (Hande Ataizi) Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

Camdaki Kız Cana Kimdir, (Hande Ataizi) Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

Camdaki Kız Cana Kimdir

Camdaki Kız Cana karakterini bir çok kişi tarafından tanılan 1,67 boyunda olan 47 yaşındaki güzel oyuncu Hande Ataizi canladırıyor.

Camdaki Kız Cana Kimdir?

İnsanlar uzun yıllardır çeşitli meslekler ile uğraşmışlardır ve günümüzde bu mesleklerin başında da oyunculuk yer alır. Oyunculuk sektöründe adından başarı ile söz ettiren ve pek çok yönetmenden teklif alan Hande Ataizi de kendi alanında oldukça özverili ve başarılıdır. Nisan ayından vizyona girecek Camdaki Kız dizisiyle güzel oyuncu Cana karakteri ile tekrardan televizyonlarda boy gösterecektir.

2 Eylül 1973 yılında Bursa ilinde dünyaya gelen Hande Ataizi 47 yaşındadır. Fakat uzun boyu ve dolgun vücut hatları ile adeta 48 değil 28 yaşında gibi görünmektedir. Bu kadar genç ve güzel kalmasının sırrının spora ve düzgün beslenmeye bağlayan ünlü oyuncu bu güzelliği sebebi ile geçmişte pek çok dizi ve filmden rol almıştır. Rol almaya da devam etmektedir, ünlü oyuncu Hande Ataizi sevenleri ile tekrardan Camdaki Kız dizisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Hande Ataizi Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

İsim:  Hande Ataizi
Boyu Kaç: 1.67
Kaç Yaşında:  47
Sevgilisi: Dinç Aydoğdu
Evli mi:  Şu an Evli Değil
Nereli: Bursa
Camdaki Kız rolü: Cana


Hande Ataizi
aslen Bursalı 48 yaşında bir kadın oyuncudur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Tiyatroculuk bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra oyunculuk hayatında atılmış ve geçmişten bu yana pek çok karakteri başarıyla canlandırmıştır. Şimdilerde ise Camdaki Kız dizisinde oynamak için hazırlıklar yapan güzel oyuncunun başarılı olacağını söylemek mümkündür.

Hande Ataizi Kimdir

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 1993 yılında yayınlanan Yaz Evi adlı televizyon dizisinde Gülçiçek rolüne hayat vermiştir. İzleyiciler tarafından beğeniyle seyredilen ünlü oyuncu bu başarılı performansından ötürü 1995 yılında yeniden televizyon dünyasına giriş yapmıştır.

  • Hande Ataizi İnstagram: @handeataizi
  • Babası: Mehmet Ali Ataizi
  • Ne iş Yapıyor: Dizi film Oyuncusu, bence Ruhsar dizisinde oldukça tanındı
  • Kiminle Evlendi: Benjamin Harvey ile evlendi 2018 yılında boşandı
  • Hande Ataizi ve Fethi Pekin Neden Ayrıldı?: 2 gün beraber yaşayan ikili bir hafta sonra boşandı sebep olarakda net bir şey olmasa da evlilik sözleşmesi olduğu söyleniyor.

Camdaki Kız Cana, Dizisinde Hande Ataizi

8 Nisan 2021 tarihinde Kanal D’de ilk bölümü yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinde Hande Ataizi ve daha birçok başarılı oyuncu rol alacaktır. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu Camdaki Kız dizisi dram ve aşk konularını baz alan bir konuya sahiptir. Yediden yetmişe her yaştan insanın izleyebileceği bu dizi daha yayınlanmadığı halde pek çok insanın merakını üzerine toplamış ve fragmanları ile beğenilerine layık olmuştur.

Camdaki Kız dizisinin henüz yayınlanmadığı halde bu kadar ilgi görmesinin ana sebebi ise muhakkak oyuncu kadrosudur. Hande Ataizi’nin başı çekmekte olduğu bu kadroda başarıları ile adından söz ettirmiş daha pek çok ünlü isim bulunur. 8 Nisan’dan sonra her perşembe akşamı Kanal D’nin sürekli dizisi olacak olan Camdaki Kız’ın şimdiden uzun soluklu bir dizi olacağını söylemek mümkündür.

Hande Ataizi ve Rol Aldığı Yapıtlar

Hande Ataizi oyunculuk kariyeri boyunca pek çok dizi, film, şov ve programlarda rol almıştır. Ünlü oyuncu ünlenmesini sağlayan ve kariyer hayatının yapı taşlarından olan Çılgın Dershane filminde Yıldız öğretmene hayat vermiştir. Komedi türünde olan bu film onun adeta kendini tekrarlamayan ve yeniliklere açık bir oyuncu olduğunun göstergesi niteliğindedir.

Hande Ataizi Çılgın Dershane adlı sinema filmiyle pek çok kişiyi gerek oyunculuk başarısı gerek güzelliği ile kendine hayran bırakmayı ustalıkla becermiştir. Ünlü oyuncu aynı zamanda Ruhsar, Karışık Aile, Benzemez Kimse Sana ve Hayat Mucizelere Gebe dizilerinde de oynayarak kariyerine hızlı bir şekilde devam etmiştir. Oyunculuk kariyeri bu kadar berrak ve başarılı olan güzel oyuncunun aşk hayatı oldukça çetrefillidir fakat bu ikisini ayrı kefelerde tutmayı ustalıkla başarır.

Hande Ataizi’nin Oyunculukta Başarılı Olmasının Püf Noktası

Hande Ataizi’nin sinema ve dizi oyunculuğu kariyerinde başarılı olmasındaki sebep şüphesiz canlandırdığı karakteri kendi içerisinde yaşamasından kaynaklanır. Duyguları, sanki rol gereği değil de kendi yaşıyormuşcasına canlandırdığından insanları kendine hayran bırakmıştır. Camdaki Kız dizisiyle göstereceği performans ise yayınlanan ilk bölümde oldukça etkili idi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz