Ana Sayfa Netflix Fatma Dizisi Muhteşem Oyuncu Kadrosu ile (Netflix)’te !!!

Fatma Dizisi Muhteşem Oyuncu Kadrosu ile (Netflix)’te !!!

Fatma Dizi Konusu Ve Oyuncuları

Fatma dizisi oyuncuları ve konusu, Temizlik işçisi olarak çalışan Fatma’nın hayatını konu alan dizi nisanda Netflix’te başlıyor.

Fatma Dizisi Muhteşem Oyuncu Kadrosu ile Netflix’te !!!

Fatma dizisi oyuncuları ve konusu, dizinin baş rolünde Burcu Biricik ve Uğur Yücel yer almaktadır. Konusu ise, Ceza evinden çıktıktan sonra kaybolan eşini aramaya başlayan Fatma, bu yolda bir cinayet işler. Fatma dizisi Nisan ayında Netflix’te yayın hayatına başlayacak ve kadrosunda yer alan oyuncuları ile ses getireceğe benziyor.

Fatma Dizi Konusu

Fatma Dizi Konusu

Fatma dizi Konusu; Fatma 35 yaşında kendi halinde bir temizlik işçisi olarak hayatına devam etmektedir. Ceza evinde olan eşi çıktıktan sonra ortadan kaybolur ve Fatma eşini ararken beklenmedik olaylarla karşılaşmaktadır. Eşini ararken cinayet işler ve bu yolda kendisini kötü sürprizler bekler.

Fatma Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fatma Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fatma dizisi ne zaman başlayacak die yaptığımız araştırmalarda dizinin yetkililer tarafından 27.04.2021 tarihinde başlayacağı bilgisini verildi. Dizi Çok kısa zaman sonra Netflix ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Gelin Fatma dizisi hakkında merak edilenlere bir göz atalım;

 • Fatma Dizisi Hangi Kanalda?
  Fatma Dizisi popüler platformlardan birisi olan Netflix’te yayınlanacaktır.
 • Fatma Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?
  Dizi 27 Nisan’da başlayıp Salı günleri yayınlanacaktır.
 • Fatma Dizisi Kaç Sezon?
  Dizi yetkililerinden yapılan açıklamaya göre şu an için sadece 1 sezon ve 8 bölüm olarak belirlendi.
 • Fatma Dizisi Hangi Yapım?
  Fatma Dizisi Başak Abacıgil tarafından yapımcılığı ile, Özgür Özürme tarafından kaleme alındı. Dizinin yönetmenliği ise Özer Feyzioğlu ve Özgür Önürme üstlenmektedir.

Fatma Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fatma dizisi için Beyoğlu/İSTANBUL ‘da set kuruldu ve aynı zamanda Netflix Türkiye stüdyolarında çekimlere devam edilmektedir.

Fatma Dizisi Oyuncuları

Fatma Dizisi Oyuncuları

Fatma dizisi oyuncuları arasında hem son derece yakından tanınan, hem de yıldızı yeni yükselen isimler bulunmaktadır. Fragmanıyla büyük ses getiren ve getirmeye devam edecek gibi görünen Fatma dizisinin oyuncuları;

 • Burcu Biricik Yetkin (Fatma),
 • Hazal Türesan,
 • Gökçe Eyüboğlu,
 • Melis Sezen,
 • Uğur Yücel,
 • Çağdaş Onur Öztürk,
 • Deniz Şen Hamzaoğlu,
 • Kubilay Tunçer,
 • Mustafa Konak (Fatma’nın Oğlu),
 • Gülçin Kültür Şahin,
 • Olgun Toker,
 • Mehmet Yılmaz Ak.

Burcu Biricik Yetkin – Fatma

Burcu Biricik Kimdir

Burcu Biricik 1989 Antalya doğumlu. Kariyerine Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümünü tamamladıktan sonra Bornova Şehir Tiyatrosunda devam ederek, yine aynı tiyatroda stajyer oyunculuğa başladı. 2007 yılında sinema ve dizi sektörüne giriş yapan oyuncu bugüne kadar bir çok projede yer aldı.

Oyuncunun Instagram hesabı: https://www.instagram.com/burcubiricik/

Hazal Türesan

mucize doktor hazal türesan kimdir nereli
mucize doktor hazal türesan kimdir nereli

Hazal Türesan 1985 Ankara doğumlu. Aslen İzmir’li olan oyuncu, İstanbul’da yaşamaktadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Türesan, televizyon ekranlarına 2008 senesinde Unutma Beni isimli diziyle katıldı.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/painofkermit/

Gökçe Eyüboğlu

Gökçe Eyüboğlu Ağustos 1983 doğumlu. Kamu Yönetimi mezunu olan Eyüboğlu, 2009 yılında oyunculuk eğitimi almaya başlamış ve kariyerine bu şekilde devam etmiştir. Çeşitli alanlarda adaylıkları ve ödülleri bulunmaktadır.

Oyuncunun Instagram hesabı: https://www.instagram.com/gokceeyuboglu/

Melis Sezen

Melis Sezen
Melis Sezen

Melis Sezen 1997 İstanbul doğumlu. Koç Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan Sezen, 12 yaşından itibaren oyunculuk eğitimi almaktadır. 2016 yılında televizyon ekranlarında görmeye başladığımız güzel oyuncu, ilerleyen dönemlerde de sevenlerini heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/melisssezen/

Uğur Yücel

Uğur Yücel

Uğur Yücel 1957 İstanbul doğumlu. İstanbul Belediye Konservatuarını bitiren Yücel, 1977 yılında tek kişilik gösteriyle oyunculuğa başladı. 1994 yılında televizyon ekranlarında görmeye başladığımız usta oyuncu, dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik de yapmaktadır.

Çağdaş Onur Öztürk

Çağdaş Onur Öztürk 1979 Sivas doğumlu. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunu olan Öztürk, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim almıştır. Dizi oyunculuğuna 2008 yılında ilk adımı atarak, bir çok projede yer almıştır.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/cagdasonurozturk/

Deniz Şen Hamzaoğlu

Deniz Şen Hamzaoğlu
Deniz Şen Hamzaoğlu

Deniz Hamzaoğlu 1979 İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümleri’nde eğitim gördü.Hamzaoğlu dizi ve film sektörünün yanı sıra hem tiyatro oyunculuğu hem de tiyatro oyun yönetmenliği yapmaktadır.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/denizhamzaogluofficial/

Kubilay Tunçer

Kubilay Tunçer

Kubilay Tunçer 1969 doğumlu. Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü lisansını ve bilim felsefesi yüksek lisansını ODTÜ’de yapan Tunçer, İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programında öğretim görevlisi. Ayrıca usta oyuncu dünyanın en saygın sihirbazlık ödülü olan Merlin Ödülü’nün de sahibi.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/kubilayqbtuncer/

Mustafa Konak – Fatma’nın Oğlu

Mustafa Konak

Mustafa Konak 2012 İstanbul doğumlu. 2019 yılında ekranlar görmeye başladığımız küçük oyuncu kısa süre içerisinde izleyenlerine kendini sevmeyi başardı.

Gülçin Kültür Şahin

Gülçin Kültür Şahin

Gülçin Kültür Şahin 1987 İstanbul doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliğinde lisans eğitimini tamamlayan Şahin, Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Gıda Mühendisliği alanında yüksek lisans yaparak akademik eğitim yaptı. 2013 yılında Bilkent Üniversitesi tam burslu olarak oyunculuk eğitimi almaya devam etti, 2017 yılında bölüm birincisi olarak mezun olup oyunculuk kariyerine başladı.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/gulcinkultur/

Olgun Toker

Olgun Toker

Olgun Toker 1986 Mersin doğumlu. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi – Tiyatro Bölümünde tamamlayan Toker, 2010 yılında televizyon ekranlarında görünmeye başladı. Bugüne kadar bir çok televizyon dizisinde yer alarak ekranların tanınan simâları arasına girmeyi başardı.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/olguntoker/

Mehmet Yılmaz Ak

Mehmet Yılmaz Ak

Mehmet Yılmaz Ak 1986 Diyarbakır doğumlu. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlayan Ak, bir çok tiyatroda görev aldı. 2013 senesinde ekranlarda görmeye başladığımız oyuncu aynı zamanda tiyatro yazarlığı yapmaktadır.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/mehmetyilmazak/

Fatma Dizi Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz