Ana Sayfa Camdaki Kız Camdaki Kız Tako Kimdir, (Hamza Yazıcı) Boyu Kaç, Nereli?

Camdaki Kız Tako Kimdir, (Hamza Yazıcı) Boyu Kaç, Nereli?

Camdaki Kız Tako Kimdir

Camdaki Kız Tako rolünü Aslen Hatay’lı olan 29 yaşında ki Çok Güzel Haraketler Bunlar programından tanıdığımız Hamza Yazıcı can veriyor.

Camdaki Kız Tako Kimdir? 

Camdaki Kız Tako karakterine can verecek olan kişi hakkında bilgile şu şekildedir. Hamza Yazıcı 8 Nisan 2021 tarihinde Kanal D’de gösterime girecek olan Camdaki Kız dizisinde tekrardan sevenleri ile buluşmayı hedefler. Şimdiye kadar fragmanları ve oyuncu kadrosu ile adından oldukça söz ettiren Camdaki Kız dizisinde Hamza Yazıcı, Burcu Biricik ve Devrim Yakut ile beraber rol almaktadır.

Camdaki Kız Tako

Pek çok usta oyuncunun rol alacağı Camdaki Kız dizisi henüz yayınlanmadığı halde gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile insanların merakla 8 Nisan gününü beklemelerini sağlar.

Hamza Yazıcı Kimdir

2021 yılında 29 yaşında olan Hamza Yazıcı’yı tarif etmek için pek çok kalıp kullanılır fakat bu kalıplardan ilki ve en önemlisi neşeli karakteridir. Oldukça sempatik ve mutlu bir ruh haline sahip olan Hamza Yazıcı yıllar içerisinde çoğunluğu komedi ve trajikomedi tarzda pek çok dizide rol almıştır.

Hamza Yazıcı Kimdir

Eğitim hayatını başarılı bir şekilde sürdüren Hamza Yazıcı, 2008 yılından 2021 yılına kadar toplam 13 yıl boyunca kendini oyunculuk mesleğine adamış ve işinin hakkından ustalıkla gelmiştir. Öncelik olarak 2015 yılında Polis Akademisi Alaturka adlı film ile ekranlarla buluşan Hamza Yazıcı daha ilk performanslarında bile usta bir oyuncu olacağını gözler önüne sermiştir.

İsim:  Hamza Yazıcı
Boyu Kaç: 1.28
Nereli: Hatay Antakya doğumlu
Camdaki Kız Rolü: Tako
Eşi:
Yaşı: 29

Camdaki Kız dizisinde Hamza Yazıcı’nın aldığı rol hakkında tam olarak bilgi verilmediğinden ötürü bunun hakkında yorum yapmak mümkün değildir fakat yayınlanan fragmanlardan ötürü trajikomik bir aşk dizisi olduğunu söylemek mümkündür. Aldığı geri dönüşlerden ve fragmanların izlenme oranlarından dolayı uzun soluklu bir dizi olarak planlanan Camdaki Kız dizisi şimdiden adından söz ettirmeye başlamıştır.

Hamza Yazıcı Boyu Kaç, Nereli?

Hamza Yazıcı, geçmişten bu yana televizyonlarda rol almış pek çok insan popüler olmuş ve başarısı ile adından söz ettirmiştir. Hazırlıkları devam eden Camdaki Kız dizisinde oynayacak olan ve oldukça genç yaşında güzel projelerde rol olan Hamza Yazıcı da adından söz ettirmeyi başaran sanatçılardandır. Hamza Yazıcı 1992 tarihinde İstanbul’un bir semtinde doğmuştur fakat aslen Hatay/Antakya şehrinde kimliğinde yazmaktadır. Oldukça sevimli bir bebek olan yakışıklı oyuncu ergenliğinden sonra boyuyla ilgili sıkıntılar yaşamış ve cücelik olarak da bilinen bir yaşam sitilini sürdürmek zorunda kalmıştır.

Hamza Yazıcı Boyu Kaç

Hamza Yazıcı 1.28 boyundadır. Kaderine veya boyuna küsmekten ziyade bu durumu olumlu yönde kullanıp hayatına şekil vermiştir. 29 yaşında olan Hamza Yazıcı ilk rolünü 2008 yılında almıştır ve o zamandan bu yana çeşitli roller ve hayatları canlandırarak insanların beğenisini kazanmayı usta bir şekilde başarmıştır.

Hamza Yazıcı Dizileri ve Filmleri

Hamza Yazıcı oyunculuk kariyeri boyunca pek çok filmde, dizide ve Showlar da rol almıştır. Bu rollerden en önemlisi ve onun ünlenmesine en büyük katkı sağlayan program şüphesiz Güldür Güldür Show olduğunu söylemek mümkündür. İnsanlar tarafından beğeniyle izlenen ve kısa skeçlerden oluşan bu programdan sonra Hamza Yazıcı BKM Mutfak programına katılarak mevcut ününü son hız devam ettirmiştir.

Hamza Yazıcı Filmleri

Komedi ve bu tarz skeçlerde üstüne kimsenin olmadığı ünlü oyuncu Hamza Yazıcı işinin hakkından başarıyla gelmekte ve görünüşe bakılırsa gelmeye de devam edecektir. Camdaki Kız dizisi ile hayranları ve sevenleri ile bir önce buluşacak olan Hamza Yazıcı gelecekte bu ve bunun gibi pek çok dizide rol alacağı öngörülebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz