Ana Sayfa Haberler Şeref Sözü Final Mi Yapacak? Final Kararı ve Bölümü

Şeref Sözü Final Mi Yapacak? Final Kararı ve Bölümü

Şeref Sözü dizisi final kararı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Final bölümü ne zaman ve Şeref Sözü neden final yapıyor?

14 Ekim 2020 tarihinde ekran karşısına geçen ve Show TV ekranlarında izlenmeye başlayan Şeref Sözü dizisi final kararı ile gündemde. Takipçilerimizi sıkmamak adına direk bir cevap vereyim ardından devam edeyim.

Evet, Şeref Sözü dizisi final yapacak.

Dizi ile ilgili sitemizde sizler için sunulan tüm makaleleri görmek isterseniz tıklamanız yeterli: Şeref Sözü

Şeref Sözü Final Kararı

TIMS&B Productions tarafından Show TV ekranları için hazırlanan dizi Çarşamba akşamları izleyici karşısına geçmekteydi.

Dizi başlangıç 1-2 bölüm aslına bakarsanız oldukça iyi reyting aldı. Ardından görünen o ki kanala ve yapımcılara yeterli gelen bir reyting puanı elde edemedi.

Cevdet Mercan‘ın yönetmen olduğu dizi ne yazık ki final kararı aldı. Neden ne yazık ki diye belirtiyorum? Elbette dizilerin final kararı alması ve bunu da reyting meselesine dayandırması anlaşılabilir bir durum ancak erken bir final kararı diye düşünüyoruz.

Ada çekimleri ile Türkiye gündemine oturmuştu. Sevgili Tolgahan Sayışman, Sude Zülal Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç ve Öykü Çelik gibi değerli oyuncuları bünyesinde barındırmaktaydı.

Bu arada dizinin tüm oyuncularını merak ediyorsanız, sizler için güzel ve özet bir liste hazırlamıştık. Hızlıca göz gezdirebilirsiniz: Şeref Sözü Tüm Oyuncuları

Güzel kadrosu ile aslında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ne var ki dizi final kararı aldı.

Şeref Sözü Neden Final Yapıyor?

Hatırlayalım, ünlü ve tecrübeli senarist Eda Tezcan‘ın da yer aldığı Şeref Sözü genel anlamda reyting sonuçlarından memnun olunmadığı için final kararı almış bulunmakta.

Genel anlamda bunu söyleyebiliriz. Show TV, Şeref Sözü için beklenenin altında reyting gösterdiğini düşünüyor.

Kimi insanlar kadın cinsiyetinin korunmaya ihtiyaç duyması veya çeşitli entrikalar sebebi ile Sadakatsiz dizisi ile karşılaştırmalar içerisine girmiş. Hatırlayacağınız üzere Sadakatsiz dizisi de Çarşamba günleri yayınlanıyor.

Bu arada dizinin senaristi, yönetmeni ve yapımcısı hakkında özet bilgiler elde etmek isterseniz lütfen buyurun: Şeref Sözü Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kanal D ile Show TV taşlarını öne çıkardı. Şeref Sözü ve Sadakatsiz dizisi aynı gün olduğu için ister istemez karşılaştırma yapılıyor.

Çarşamba günü izleyicileri için genel anlamda sığ bir düşünce ile ele alırsak, kadın mağduriyeti yerine, ihanet ve aldatma gibi konular kazanmış olmaktadır.

Sadakatsiz dizisi rakibi Şeref Sözü dizisini geride bırakmış bulunuyor.

Şeref Sözü Son Bölümü Ne Zaman?

Dizi, final olarak 4. bölümü kendisine uygun gördü. Şeref Sözü 4. Bölüm final olarak izleyici karşısına çıkacak.

İzleyici kesimi, bir anlamda doğru karar derken biir yandan da çok erken final kararı şeklinde eleştiri yapmıştır. Ayrıca dizinin sevenleri ise bu konuya direk tepki koyarak dizinin iyi olduğu ve final yapılmaması gerektiğini düşünmekte.

Peki sizin bu konu hakkında düşünceniz neler? Şeref Sözü dizisi finali için söylemek istediğiniz bir şeyler varsa yorum olarak paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz