Ana Sayfa Diziler Şeref Sözü Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şeref Sözü Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şeref Sözü dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında özet bilgiler ile karşınıza çıktık. Oldukça etkili bir ekip bizlerle!

TIMS&B Productions yine oldukçaheyecan uyandırıcı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Show TV ekranlarının Çarşamba akşamlarını süsleyecek dizi, sosyal medyada çokça konuşuluyor.

Yönetmen koltuğunda gördüğümüz isim Cevdet Mercan oldu. Cevdet Mercan’ı Zalim İstanbul ve Paramparça dizilerinden hatırlamaktayız. Sevilen bir yönetmen haline gelene Cevdet Mercan şimdi ise Şeref Sözü ile karşımızda!

Senaryo tarafında Eda Tezcan kalem tutan isim oldu. Eda Tezcan’ı ise Hecai‘de 12 bölüm yazması ile hatırlayabiliriz. Başarılı senarist, Şeref Sözü dizisinde nasıl bir yön belirleyecek birlikte göreceğiz.

Yönetim ve yazar kadrosunun tecrübeli ve sevilen isimlerden olması sebebi ile Şeref Sözü ile ilgili heyecanlanmamak elde değil.

Dizinin Türk halkı tarafından da sevilip takip edileceğini söylemek için devam eden günlerde birlikte incelemeye devam edebiliriz.

Bu arada Şeref Sözüsü dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Şeref Sözü Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz