Ana Sayfa Oyuncular Sadakatsiz Mert kimdir? Eren Vurdem Dizileri, Sevgilisi

Sadakatsiz Mert kimdir? Eren Vurdem Dizileri, Sevgilisi

Güzel bir hit yakalayan dizi Sadakatsiz Mert Gelik kimdir ve canlandıran Eren Vurdem dizileri, sevgilisi, boyu gibi bilgiler.

Sadakatsiz Mert Kimdir?

Canlandıran:Eren Vurdem
Yaşı:7 Ekim 1988
Eğitim:Haliç Üniversitesi
Kilosu:75 KG
Boyu:1.81m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Özgüveni yüksek ve lafını esirgemeyen bir adam olduğu için çoğu zaman kendini tartışma ortamında bulur, fakat bir o kadarda ılımlı biridir, yani çözülmesi ve tahmin edilmesi zor bir karakterdir.

Bahar ile çocukluktan beri birbirlerini sevmişlerdir ve 15 sene önce evlenmişler. Fakat, çocuk olmaması bu evliliğin büyük bir sorunu haline gelmiştir. Öyle ki, Bahar bu konuyu oldukça kafasına takmış ve ne yazık ki hareketleri ile Mert’in kendisinden soğumasına sebep olmuştur.

Yani karşımızda, orta yaşlarında, özgüvenli ve bazı evlilik sorunları, aile içi sorunları alan birisi vardır.

Eren Vurdem

1988 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölüm’den mezun olarak kariyerindeki en önemli adımı atmıştır. Fiziği ve sert duruşu ile ilgi görmeye başlamıştır.

Kariyerine 2009 yılında No Ofsayt filmi ile başlamıştır. Elbette daha sonra birkaç bölüm yan roller alarak kariyeri gelişmeye başladı.

O günden bu yana toplam 16 yapımda yer alarak güzel bir tecrübe elde etti. En büyük tecrübesi de Söz dizisinde yaklaşık 90 bölüm yer almasıyla oldu.

Eren Vurdem Dizileri

  • Kuruluş: Osman
  • Söz
  • Arka Sokaklar
  • Şubat
  • Şefkat Tepe
  • Hesaplaşma

Diğer oyuncular için Sadakatsiz Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz