Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sadakatsiz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

1

Dram ve gerilim teması üzerine kurulu Kanal D dizisi Sadakatsiz Oyuncuları hakkında özet bir liste hazırladık. Sadakatsiz konusu ve işleyişi hakkında bazı bilgiler verdik.

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümlerini Kanal D ekranlarından takip edebilirsiniz. Oldukça ilgi çekici ve duygusal bir konu işlendiğini belirtelim. Bu sebeple elbette birileri sevmeyecek birileri ise çok sevecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Sadakatsiz dizisi Güncel Oyuncuları şimdilik bunlardır. Yeni oyuncular gelmesi ile listemize çeki düzen vereceğiz. Keyifli seyirler!

Genel Bilgiler
Tür:Drama, Gerilim
Ülke:Türkiye
Kanal:Kanal D
İlk Bölüm Tarihi:7 Ekim 2020

Sadakatsiz Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Cansu Dere (Asya)
Caner Cindoruk (Volkan)
Melis Sezen (Derin)
Burak Sergen (Haluk)
Özge Özder (Derya)
Eren Vurdem (Mert)
Yeliz Kuvancı (Bahar)
Olcay Yusufoğlu (Serap)
Nazlı Bulum (Nil)
Gözde Seda Altuner (Gönül)
Emir Tarık Tekin (Selçuk)
Alp Akar (Ali)
Hikmet Körmükçü (Saliha)
Mahmut Gökgöz
Merve Akın
Onur Berk Arslanoğlu
Selin Aydınoğlu
Gamze Büyükbaşoğlu
Dora Dalgıç
Mutlunur Lafçı
Oktay Oy
Bekir Hakan Uyanık

Sadakatsiz Konusu

Hikaye aslında büyük bir özgün konu barındırmıyor. Ne var ki bazı konuların işlenişi hikaye ne kadar bilindik de olsa ilgi çekici kılabiliyor. Asya başarılı ve güzel bir doktor olarak karşımıza çıkıyor.

Eşini ve çocuğunu gerçekten çok sevmektedir. Her şey inanılmayacak derecelerde güzel gitmektedir. Asya’nın kocası Volkan da oldukça iyi bir baba olarak karşımıza çıkıyor. Ali’yi çok sevmektedir.

Asya bu sevimli aile tablosuna alışmış ve işi ile ilgilenmeye devam ettiği günlerde Volkan’ın atkısında bulduğu uzun ve sap sarı bir saç içinde acılar yaşamasına sebep olacak.

O uzun sarı saçın Volkan’a kanlar kusturacağına şüphemiz yok. Asya’nın başarılı bir doktor olması, kendine güvenen ve ayakları yere sağlam basan bir kadın oluşu sebepleri bu konu güzelce irdeleyecektir.


Fragman

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Sadakatsiz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Dizi hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

1 YORUM

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz