Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Daha tanıtım fragmanları yayınlandığında merakla beklenen Sadakatsiz dizisinin oyuncuları merak ediliyordu. Dizinin oyuncu kadrosu güçlü oyunculardan oluşuyor. Bu yazımızda Sadakat dizisi oyuncu kadrosu listesi hazırladık.

 

Dram, intikam ve gerilim teması üzerine kurulu Kanal D’nin iddialı yeni dizisi Sadakatsiz Oyuncuları hakkında özet bir liste hazırladık. Ayrıca konusu ve işleyişi hakkında bazı bilgiler verdik.

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümlerini her çarşamba saat 20:0’da Kanal D ekranlarından takip edebilirsiniz. Oldukça ilgi çekici ve duygusal bir konu işlendiğini belirtelim. Bu sebeple elbette birileri sevmeyecek birileri ise çok sevecek.

 

2020 sonuna doğru Kanal D ekranlarında yayınlanacak Sadakatsiz dizisi güncel oyuncu listesi aşağıda bulabilirsiniz. Diziye yeni oyuncular katılması veya ayrılan oyuncu olursa listemizi güncelleyeceğiz. Keyifli seyirler!

 

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  

Cansu Dere (Asya)

Caner Cindoruk(Volkan)
Melis Sezen(Derin)
Burak Sergen(Haluk)
Özge Özder(Derya)
Eren Vurdem(Mert)
Yeliz Kuvancı(Bahar)
Olcay Yusufoğlu(Serap)
Nazlı Bulum(Nil)
Gözde Seda Altuner(Gönül)
Emir Tarık Tekin(Selçuk)
Alp Akar(Ali)
Hikmet Körmükçü (Saliha)
Mahmut Gökgöz (Altan)
Merve Akın
Onur Berk Arslanoğlu
Selin Aydınoğlu
Gamze Büyükbaşoğlu
Dora Dalgıç
Mutlunur Lafçı
Oktay Oy
Bekir Hakan Uyanık
Kenan Ece (Turgay Güngör)

 

Görüldüğü üzere Sadakatsiz konusu ile olduğu kadar oyuncuları ile de çok konuşulacak. Sadakatsiz oyuncularının her biri birbirinden değerli ve başarılı isimlerden oluşuyor. Dizinin konusunu kısaca özetlemek gerekirse;

 

Sadakatsiz Konusu

 

sadakatsiz oyuncuları
sadakatsiz oyuncuları

Hikaye aslında özgün bir konu barındırmıyor. Ne var ki bazı konuların işlenişi hikaye ne kadar bilindik de olsa ilgi çekici kılabiliyor.

 

Dizide Asya karakterini güzel oyuncu Cansu Dere canlandırıyor. Asya, başarılı bir doktordur. Ailesi onun için vazgeçilmezdir. Eşini ve çocuğunu gerçekten çok sevmektedir. Asya’nın hayatı kocası ve çocuğu Ali ile inanılmayacak derecelerde güzel gitmektedir. Eşi Volkan da oldukça iyi bir baba ve eştir. Asya eşi ve oğlu Ali’yi çok sevmektedir.

 

Bu sevimli aile tablosuna alışmış ve işi ile ilgilenmeye devam ettiği günlerde Volkan’ın atkısında uzun ve sapsarı bir saç bulmasıyla değişecektir. Aldatılma düşüncesi Asya’nın içinde acılar yaşamasına sebep olur.

 

O uzun sarı saçın Volkan’a kanlar kusturacağına şüphemiz yok. Asya’nın başarılı bir doktor olması, kendine güvenen ve ayakları yere sağlam basan bir kadın oluşu sebepleri bu konu güzelce irdeleyecektir.

 

Kanal D Sadakatsiz Künye

 

Genel Bilgiler  
Tür: Drama, Gerilim
Ülke: Türkiye
Kanal: Kanal D
İlk Bölüm Tarihi: 7 Ekim 2020

 

 

sadakatsiz dizisi oyuncuları
sadakatsiz dizisi oyuncuları

 

Bu sayfamızda Sadakatsiz oyuncuları kimler? Güncel oyuncu kadrosu ile birlikte olduk.

 

Dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz Sadakatsiz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı tıklayabilirsiniz. Dizi hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz