Ana Sayfa Oyuncular Sadakatsiz Bahar kimdir? Yeliz Kuvancı Yaşı, Sevgilisi

Sadakatsiz Bahar kimdir? Yeliz Kuvancı Yaşı, Sevgilisi

Ekranların yeni yapımı Sadakatsiz Bahar Gelik kimdir ve hayat veren Yeliz Kuvancı dizileri, yaşı ve sevgilisi gibi bilgiler.

Sadakatsiz Bahar Kimdir?

Canlandıran:Yeliz Kuvancı
Yaşı:28 Şubat 1987
Eğitim:Beykent Üniversitesi
Kilosu:61 KG
Boyu:1.74m
Eşi / Sevgilisi:Ali İl

Bahar çocukluk aşkı olan Mert ile 15 sene önce evlenmiştir. Birbirlerini çok sevseler de, ne yazık ki evlilik içerisinde sorunlar ciddi sorunlara yol açmıştır.

Çocukları olmamasından dolayı Mert ile arası limonidir. Ayrıca Volkan’a olan yakınlığı da bu soğukluğu oldukça arttırmıştır. Yine de onlar çocukluktan beri birbirlerine seven bir çifttir.

Fakat, bu çocuk olmaması sorunu ne yazık ki Baharı çok etkilemiştir. Hatta bu bir takında haline gelmiştir. Aslında Mert’in ondan soğuması çocuk olmaması değil, onun bu sorunu çok daha derinleştirmesidir.

Yeliz Kuvancı

Canlandırdığı karakterler ile akılda yer edinen güzel oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirerek kariyerindeki en önemli adımı atmıştır.

Örneğin Öyle Bir Geçer Zaman ki‘daki inci öğretmen karakteri pek çoğumuzun anımsadığı bir karakterdir ve bu onun ilk yapımı olarak kayda geçmiştir. Yani, Yeliz’in kariyerinin başlangıcı 2010 yılında olmuştur.

O yıldan bu yana 10 yapımda yer alarak gayet tecrübeli bir oyuncu haline gelmiştir. Bu arada oyuncumuz İstanbul doğumludur.

Yeliz Kuvancı dizileri

  • Tutunamayanlar
  • Keşke Hiç Büyümeseydik
  • Hangimiz Sevmedik?
  • Kocamın Ailesi
  • Böyle Bitmesin
  • Seni Bana Yazmışlar
  • Öyle Bir Geçer Zaman ki

Diğer oyuncular için Sadakatsiz Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz