Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sadakatsiz dizisi senaristi, yönetmeni, yapımcısı kim?

Sadakatsiz dizisi senaristi, yönetmeni, yapımcısı kim?

Kanal D‘nin yeni dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisi senaristi, yönetmeni hakkında bazı özet bilgileri paylaştık.

Yapımcılığını Medyapım şirketi ile Mednova şirketi ortaklaşa yapmaktadır. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt, senaryo tarafında Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk kalem tutan isimlerden oldu.

Görüntü yönetmeni Ahmet Bayer olurken Sanat yönetmeni olarak Onur Tuğ yer almaktadır.

Sadakatsiz dizisi senaristi, yönetmeni ve yapımcısı hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Bu arada Sadakatsiz Tüm Oyuncuları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

Özellikle Medyapım gibi güçlü yapım şirketlerinin görev aldığı bu diziye büyük umutlar bağlamış durumda. Öyle ki ilk bölümü itibari ile birçok izleyiciyi kendine bağlamış olması da bunun işareti oldu.

Konusu sebebi ile bazı kişiler için ağır eleştirilere tabi tutulmuş oldu. Aldatma, aldatılma, intikam meseleleri ve kıskançlıklar, entrikalar gibi şeylerden pek hoşlanmayan insanlar bulunduğunu biliyoruz.

Evet ben de o insanlardan biriyim. Ayrıca belirtmek gerekir ki konuların işlenişi çok daha önemlidir. Bu sebeple izleyip keyif alıp alamayacağıma sonra karar vereceğim.

Sizler de dizi hakkında fikirlerinizi hepimizle yorum olarak paylaşabilirisiniz!

1 Yorum

  1. Bu filme sadakatsıza baktıkca sinir krizi geciryorum.Asyayı yerden yere vurduz.Volkan sanki iyiymiş gibi hep kazanır hayatda.yeter ya kim bu senarist.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz