Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz Asya Kimdir? Sadakatsiz Dizisi Asya Arslan Yaşı, Boyu, Kilosu

Sadakatsiz Asya Kimdir? Sadakatsiz Dizisi Asya Arslan Yaşı, Boyu, Kilosu

Ekranların yeni dizisi Sadakatsiz, daha fragmanı yayınlanır yayınlanmaz tartışmalara sebep oldu. Dizinin ana karakterlerinden Sadakatsiz Asya kimdir? Asya Arslan kim? Nasıl bir karakter? Oynayan oyuncu kim? Boyu, yaşı, kilosuna varıncaya kadar merak ediliyor.

Bu sayfamızda her çarşamba Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sadakatsiz dizisi Asya karakterini ele alıyoruz. Asya Arslan karakteri hakkında detaylar alacağız.

Aynı zamanda dizide Asya’yı canlandıran oyuncu olan Cansu Dere’ye bir kez daha yakından tanıyacağız. Cansu Dere yaşı, boyu, kilosu ve sevgilisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Adı Soyadı Asya Arslan
Yaş 30 – 35 yaşlarında
Mesleği Doktor
Boyu 177 cm
Kilo 57 kg
Eşi Volkan Arslan (Caner Cindoruk)
Çocuğu Ali Arslan
Nereli İzmir

Sadakatsiz Asya Kimdir? Künye

Tam adı: Asya Arslan. İç hastalıkları alanında ihtisas yapmış başarılı bir doçent doktordur. Daha önemlisi ailesine bağlı ve sıcak kanlı biridir. Elbette dıştan bakan herkes onu egolu zanneder ancak kendi içinde çok daha farklı biridir.

Ailesini küçük yaşta trafik kazası sonucu kaybetmiştir. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmış, doktor olmayı başarmıştır.

Asya, doktorluk kariyerinin yeni yıllarında Volkan’la tanışmıştır. Çok daha yüksek kariyer şansı varken Asya aşkı seçer. Her şeyi bir kenara bırakıp Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a taşınır. 

Hayatında var olan herkes, Volkan ile bağlantılıdır. Doktor Asya, Volkan’ın hayatında var olan herkesi benimsemiş, yeni hayatına uyum sağlamıştır. Eşine ve ailesine son derece sadık biridir.

Hayatta değer verdiği en önemli kavram ailedir. İşinde de oldukça başarılı olan Asya Arslan’ın sıradan, basit rutinleri vardır.

Fakat kendi gösterdiği bu sadakati ne yazık ki çevresindeki insanlardan bulamaz. Aslında basit amaçları olmasına rağmen zor günler kapıda beklemektedir.

Bir gün eşi Volkan’ın ceketinde sarışın ve uzun bir saç bulmasıyla Asya’nın hayatı tamamen değişecektir. Bu saç kendisinin değildir! Volkan, Asya’yı aldatmıştır. Asya bu ihaneti sonuna kadar irdeleyecek, oğlu Ali için her şeyi yapmaya çalışacaktır.

Sadakatsiz Dizisi Asya’yı Oynayan Cansu Dere Kim?

Uzun sayılabilecek bir aradan sonra Sadakatsiz Asya rolü ile ekranlara geri dönen Cansu Dere, 14 Ekim 1980 Ankara doğumludur. Anne tarafından Selanikli, baba tarafından Bulgaristan kökenlidir. 40 yaşında olmasına rağmen genç görünüme sahip olan güzel oyuncunun yer aldığı projeler her zaman ses getirmiştir.

2000 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında 3. olarak mankenliğe başlamıştır. Üniversiteyi yarıda bırakarak kariyerine mankenlik yaparak başlamıştır.

Modellik yapmaya başlayan Cansu Dere bir yandan da özel oyunculuk eğitimleri almaya karar ermiştir.

Edindiği oyunculuk tecrübelerini Metro Palas dizisi ile görmüş bulunduk. Dizide yer aldığında seneler 2004 idi. Sıla dizisi, Cansu Dere için ayrı bir öneme sahiptir. Nitekim ilk başrol oyunculuğunu bu dizi ile elde etmiş ve büyük bir üne kavuşmuştur.

Yine seneler 2006 yılını gösterirken 2 yıl gibi kısa bir sürede kendini hızlıca geliştirip, eğitimlerine önem veren Cansu Dere sevilen bir oyuncu haline geldi. Cansu Dere’nin en çok tanınmasını sağlayan dizi ise elbette Ezel olmuştur. Ezel dizisinde göstermiş olduğu Eyşan performansı ile büyük beğeni toplamıştır.

Sadakatsiz Dizisi bütün oyuncu kadrosuna göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Cansu Dere – Sadakatsiz Asya Arslan Künye

Adı Soyadı Cansu Dere
Yaşı 40 yaş – 14 Ekim 1980 Doğumlu
Boyu 176 cm
Kilo 50 kg
Burcu Terazi
Nereli İzmir
Sevgilisi Yok/Bilinmiyor

Cansu Dere Dizileri

2004 – Metro Palas (Nazan)

2005 – Alacakaranlık (Irmak)

2005- Avrupa Yakası (Konuk Oyuncu)

2006 – 2008 – Sıla (Sıla)

2009 – 2011 – Ezel – Eyşan

2012- 2013- Muhteşem Yüzyıl – Firuze/Hümeyra

2016- 2017 – Anne – Zeynep

2018 – Şahsiyet – Nevra

2019 – Ferhat ile Şirin – Banu

2020 – Sadakatsiz – Asya Arslan

Kaynak: Wikipedia

Sadakatsiz dizisi Asya Arslan - Cansu Dere
Sadakatsiz dizisi Asya Arslan – Cansu Dere

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz