Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz Volkan Kimdir? Sadakatsiz Dizisi Volkan’ı Kim Oynuyor?

Sadakatsiz Volkan Kimdir? Sadakatsiz Dizisi Volkan’ı Kim Oynuyor?

Sadakatsiz Volkan kimdir? Caner Cindoruk Yaşı, Eşi

Yayınladığı günden beri birçok kesim tarafından adeta “linç” edilen Sadakatsiz dizisi Volkan kimdir? Bu yazımızda yakından tanıyacağız. Sadakatsiz Volkan karakterini kim oynuyor? Nereli, yaşı, boyu ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sadakatsiz Dizisi Volkan Kimdir?

Volkan, 40 yaşında kariyerli bir mimardır. Maddi gücü yerinde, herkes tarafından örnek gösterilen biridir. Sadakatsiz Volkan aslen Malatyalıdır ancak uzun süredir Tekirdağ’da yaşamaktadır.

Babasını küçük yaşta kaybetmiş, annesi ile zor şartlar altında büyümüştür. Yetim büyümek ve zorlu geçen yaşamı Volkan’ı hayata karşı hırslı biri yapmıştır.

Sempatik tavırları ve kendine güveni ile herkesin konuştuğu ve sevdiği bir adamdır. Bu karakteri sayesinde pek çok kişinin kalbine kazanış ve etrafında da çok insan bulunmaktadır.

Üniversite yıllarında Asya ile tanışmış ve çift birbirlerine aşık olmuşlardır. Asya hamile kalmış ve genç yaşta evlenme kararı almışlardır. Elbette bunda Asya’dan ayrı kalmak istememesi de etkili olmuştur.

Sonuç olarak Volkan, çok çalışan fakat disiplinden ödün veren biraz rahat bir adamdır. Oğlu Ali Volkan için hayat gayesi gibidir. Asya’yı aldatması yaptığı en büyük hata olmuştur. Zira çok değer verdiği oğlu Ali için Asya ile rekabet etmesi gerekecektir.

Sadakatsiz Mimar Volkan Arslan – Künye

Adı Soyadı Volkan Arslan
Yaşı 40
Mesleği Mimar
Eşi Asya Arslan (Cansu Dere)
Boyu 180 cm
Aslen Nereli Malatya

Sadakatsiz Volkan’ı Oynayan Oyuncu Kim?

Dizide Volkan Arslan karakterini canlandıran oyuncunun adı Caner Cindoruk. 2006 yılından bu yana başta dizi, film olmak üzere çeşitli birçok yapımda rol almıştır. Dizi oyunculuğundan önce tiyatro ve sinema alanında da bir hayli tecrübe kazanmıştır.

1990 yılındaki Hanimin Çiftliği dizinde 3 bölüm rol aldığını da unutmamak gerek. Fakat kariyerinin başlangıcı 2006 olarak nitelendirilir. 2006’dan bu yana tam 23 yapımda yer alarak tecrübeli bir isim haline gelmiştir.

Caner Cindoruk, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversitedeki oyunlarda hep kendine yer bulmuştur.

Mezun olduktan sonra Adana’da bir süre tiyatro sahnelerinde yer almış, 2006 yılında İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’daki ilk yılında başrollerini Özgü Namal ile paylaştığı Beynelmilel filmi ile dizi, film sektörüne giriş yapmıştır.

O tarihten itibaren önemli yapımlarda aranan isim olmuştur. Caner Cindoruk’un yer aldığı dizilere bir bakacak olursak;

Caner Cindoruk Dizileri

  • Zemheri
  • Kadın
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • İstanbul Sokakları
  • Aramızda Kalsın
  • Hanimin Çiftliği
  • Geç gelen bahar
  • Kara güneş

Caner Cindoruk – Sadakatsiz Volkan Künye

Canlandıran: Caner Cindoruk
Yaşı: 17 Nisan 1980
İşi: Oyuncu
Nereli: Adana
Boyu: 1.82m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor

 

Bu sayfamızda Sadakatsiz Volkan kimdir? sorusuna cevap aradık. Sadakatsiz dizisi Volkan karakterini kim oynuyor bunu öğrendik. Dizide yer alan diğer  oyuncular için Sadakatsiz Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

Sadakatsiz Volkan Arslan Caner Cindoruk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz