Ana Sayfa Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor? Oyuncuları Kimler?

Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor? Oyuncuları Kimler?

Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor?

Masumlar Apartmanı dizisi çok eylül ayında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. OGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve gerçek bir hikayeden esinlenerek ekranlara gelecek Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı.

 

Ağustos ayı sonunda üst düzey hijyen tedbirleri alınarak başlanan çekimler ise oldukça eğlenceli geçti. Kadrosunda Ezgi Mola,0 Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Masumlar Apartmanı  dizisi geniş oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Masumlar Apartmanı  dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız.

 

Masumlar Apartmanı Oyuncu

 

Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor?

Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul Beykoz, Maltepe ve Kadıköy etrafında çekilecek. Dizi de Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Han karakterinin iş yeri Kadıköy tarafındayken Han, kız kardeşleri Safiye ve Gülben’in kaldığı ev ise Sultanbeyli’yi bölgesinde olacak. Masumlar Apartmanı dizisinde Han ve Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği İnci karakterinin aşk sahneleri ise Beykoz bölgesinde çekilecek.

 

Şuanda Masumlar Apartmanı dizisi için şehir dışı çekimleri düşünülmüyor.

 

Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor?

Masumlar Apartmanı dizisi bir aile dizisi olmasının yanında aynı zamanda da bir aşk dizisi olacak. Bir çok izleyici Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği Han ve İnci karakterinin saf aşklarına bayılacak; ancak Han ve İnci’nin arasına ise Han’ın kız kardeşleri girecek.

 

İnci’nin de eve gelmesi ile ailede işler içinden çıkılmaz bir hal alacak zira iki kız kardeş Safiye ve Gülben hayat ile bağlantısı olmayan takıntılı tipler oldukları için abilerini İnci ile paylaşmak istemeyecek.

Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabın da yer alan gerçek bir hikayeden esinlendiği için oldukça sürükleyici bir hikaye olaşacak. Tek sezon olarak planlanan dizinin 2021 sezonu sonunda final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor.

 

Masumlar Apartmanı Nerede

Masumlar Apartmanı dizisinde yönetmen Çağrı Lostuvalı Derenoğlu ailesinin yaşayacağı fakir mahalleyi Sultanbeyli bölgesinden seçti. Mahalle kültürünün hala devam ettiği Sultanbeyli Masumlar Apartmanı için biçilmiş kaftan oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz