Ana Sayfa Baraj Baraj Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Baraj Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Baraj dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve daha önce yer aldığı işlere beraber bakalım.

Baraj ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakıp bu isimlerin daha önceki işlerine özet olarak değineceğiz.

Baraj hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Fox TV oldu.

Baraj Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda tecrübeli yönetmen, Hasan Tolga Pulat yer almakta. 10’dan fazla yapımda yönetmen olarak görev yapmıştır.

Ayrıca yazar, aktör ve yapımcı olduğu bazı projeler de bulunmaktadır. Ancak biz, yönetmen olarak bulunduğu bazı projelerden söz edelim.

Daha önce Aslan Ailem, No: 309 ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizilerinde yönetmen olmuştu. Bu dizilerden Aslan Ailem, 15 bölüm sürdü ancak No:309 ve Zengin Kız Fakir Oğlan uzun zaman ekranlarda kalmayı başarmıştı.

Baraj Yapımcısı

Yapımcı şirket Medyapım olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce Sadakatsiz, Bizim Hikaye, Öğretmen, Yasak Elma ve Adını Feriha Koydum gibi dizilere ev sahipliği yapmıştı.

Fatih Aksoy öncülüğünde Fox TV‘de yayınlanan Baraj dizisi şimdilik 4 yapımcı ismi ile anılmaktadır. Selim Eltaş, Murat Sivri ve Yağmur Ünal. Güzel bir yapımcı ekibe sahip olduklarını belirtelim.

Selim Eltaş‘ı ve Murat Sivri‘yi daha önce Bir Aile Hikayesi dizisinde duymuştuk. Yağmur Ünal daha önce Dolunay dizisinde yapımcı olarak görev almıştı. 2015 yılında Uzaklarda Arama filmdinde oyuncu olarak da bulunmuştu.

Fatih Aksoy genel anlamda 35’ten fazla yapımda bulunmuş ve Dizi dünyasına birçok içerik hazırlanmasında katkısı olmuş biridir. Bu nedenle son zamanlarda yaptığı işlere birkaç örnek verip geçelim.

Yasak Elma, Öğretmen, Sadakatsiz, Çocukluk, Kadın ve Bizim Hikaye gibi dizilerde yapımcı koltuğunda yer almıştır.

Baraj Senaristi

Senarist tarafında kalem tutan isim yine aynı şekilde yönetmen koltuğudaki isim ile aynıdır. Karşımıza Hasan Tolga Pulat, bir kez daha çıkıyor. Hem yazıp hem yönettiği Baraj dizisinde tüm emeğini sunmaya devam ediyor.

Kendisi daha önce bu projeye değin senaryo yazarı olarak yer almamıştır. İlk defa bu dizi projesinde hem yazar hem de yönetmen olarak görev yapmaktadır.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Baraj dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Baraj Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz