Ana Sayfa Baraj Baraj Dizi Müzikleri, Şarkıları Jenerik Müziği

Baraj Dizi Müzikleri, Şarkıları Jenerik Müziği

Baraj dizi müzikleri, jenerik, şarkılar ve fon müzikleri hakkında bilgiler vermek istedik. Dizinin müziklerini kim yapıyor?

Medyapım tarafından Fox TV ekranları için hazırlanana Baraj dizisi için çalan şarkıları ve müzikleri merak eden birçok kişi bulunmakta.

Baraj Dizi Müzikleri

Daha önce birçok yapımda emekleri olan iki isim ile beraberiz. Ercüment Orkut ve Mehmet Cem Tuncer, Baraj dizisi için jenerik ve duygusal gerilim kısımlarında müziklerini icra etmektedir.

Ercüment Orkut ve Mehmet Cem Tuncer daha önce yakın zamanlarda İyi Günde Kötü Günde, Arıza, Yasak Elma, Benim Tatlı Yalanım, Kadın ve İstanbullu Gelin dizilerinde müzikler hazırlamışlardı.

Yer aldıkları yapımlara çok güzel jenerik müzik ve çeşitli duygusal gerilimler yaratabilen içerikler sunan ikilinin Baraj için hazırladıkları müzikleri aşağıda dinleyebilirsiniz.

Ayrıca en aşağıdaki video ise 50 dakikalık, Baraj dizisinde yer alan tüm anlık müzikleri görebilirsiniz. Jenerik, ilk karşılaşma, mutlu tema, duygusal gerilim, kahve gerilim, nazım ve nehir aşk teması, ismet, izahat, hırsız, kader anı, iyiliğe doğru, gazete haberi, yaralı yüz, beklenti, şantiye ve sürpriz gerilim konuları yer almakta.

Bu arada dizinin tüm oyuncularını merak ediyorsanız sizi şu yazımıza davet edebilirim: Baraj Tüm Oyuncuları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz