Ana Sayfa Baraj Baraj Zerrin Kimdir, (Sumru Yavrucuk)

Baraj Zerrin Kimdir, (Sumru Yavrucuk)

Baraj Zerrin Kimdir

Baraj Zerrin karakterini 60 yaşında ki tiyatro ve dizi oyuncusu Sami Yavrucuk’un kızı Sumru Yavrucuk canlandırmaktadır, oğlu 11 yaşındadır.

Baraj Zerrin Kimdir

Baraj Zerrin, orta yaşı geçmiş, çekici ve zeki bir kadındır. Hayatını hep dolandırıcılıkla geçirmiş ve sürekli olarak değişen ekip arkadaşları vardır. Ama Nehir onun vazgeçilmez ekibidir. Çünkü Nehirle olan ilişkisinde anne içgüdüsüyle yaklaşıyor ve o şekilde hareket ediyor. Nehir, Baraj Zerrin için hem iyi bir ortak hem de çok iyi bir arkadaş yoldaş olmuştur.

Baraj Zerrin

Duygusallıktan hoşlanmaz, genç yaşında evlilik yaptıktan sonra sevdiği adam tarafından hamileyken terk edilmiştir. Bu yüzden de kendini kimseye ait hissetmemekte ve kimseye güvenmemektedir. Nehir’in işi bırakacağını öğrenince bu durum onun için bir yıkım olur. Onu tekrar geri getirmek için elinden geleni yapar.

Sumru Yavrucuk Kimdir

İsim: Sumru Yavrucuk
Kaç Yaşında: 60
Oğlu Kaç Yaşında: 11 Yaşında Yağmur
Kızı Rolünü Kim Oynadı: Özge Gürel ” Annem Dizisi “
Babası: Sami yavrucuk
Eşi: Erdinç Ünlü ile evlendi ayrıldı şu an evli değil
Sevgilisi: İlhan Şeşen ile bir beraberliği oldu ancak ayrıldı.


Sumru Yavrucuk
, 1961 yılında dünyaya gelmiştir. Çocukken Konya’da büyümüş ve Ankara’ya taşınmışlardır. İlkokulu Ankara’da okuyan küçük Sumru, babasının tayininden dolayı İstanbul’da liseyi okumuştur. Etiler Lisesini okuduktan sonra hayatının mesleğine karar vermiş ve tiyatrocu olmak istemiştir. Konservatuvar sınavında başarılı olamamış ama şan sınavlarından geçmiştir.

Sumru yavrucuk Kimdir

Bu şekilde de bir sene boyunca tiyatroda misafir oyuncu olarak rol alabilirdi. Fakat babası buna karşı çıkmıştır. Sumru Yavrucuk, babasına karşı çıkmış ve okula devam etmiştir. Babasının eğer tiyatrocu olursan seni evlatlıktan reddederim demesine karşın babasıyla uzun bir süre görüşmemiştir.

Sumru yavrucuk İnstagram adresi: @sumruyavrucuk

Sumru Yavrucuk Kariyeri (Tiyatro)

Tiyatro, yönetmen, sinema, dizi oyuncusu olarak rol alan ünlü oyuncu, İstanbul Belediye Konservatuarı şan ve tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Ünlü oyuncunun 1992’de rol aldığı 2 film oldukça ses getirmiştir. Bu projeler Çıplak ve Seni Seviyorum filmleridir.

Sumru Yavrucuk Tiyatro Kariyeri

Oyuncu Altın Portakal ödülünü ve 1992’de ise Altın Koza ödülünü almıştır. Çok fazla dizide ve filmde rol alan, yönetmenlik yapan ve şimdi de Baraj Zerrin karakterine hayat veren Sumru Yavrucuk, oldukça sevilen karakterlerdendir.

Sumru Yavrucuk Evli Mi?

Sumru Yavrucuk, İlhan Şeşen ile büyük bir aşk yaşamıştı. Daha sonra da 2002 yılında ressam olan Erdinç Ünlü ile bir evlilik geçirmiş fakat evlilikleri çok kısa sürmüştür. Başarılı oyuncu 54 yaşındayken 8 yaşında olan bir erkek çocuk evlat edinerek Kandillide onunla birlikte mutlu bir hayat geçirmektedir. Oğlu şu sıralar 11 yaşındadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz