Ana Sayfa Dizi Listeleri Yeni Sezon Diziler, (2021) Yılı Başlayan Türk Dizileri

Yeni Sezon Diziler, (2021) Yılı Başlayan Türk Dizileri

Yeni Sezon Diziler

Yeni Sezon Diziler, her dönem yaratıcı projeler ile Televizyonlarda başlayan en yeni 2021 yılı Türk dizilerini sizler için listeledik.

En Yeni Diziler (2021) Başlayan Türk Dizileri

En Yeni Sezon Diziler; Tüm dünyayı kasıp kavuran Corona salgınıyla birlikte evlerimize kapandığımız şu günlerde diziler can sıkıntımıza şifa olarak geldi. Türk dizi sektörü bu dönemde oldukça yaratıcı senaryolarıyla birlikte başarılı projelerde bulunmuştur.  Kast açısından da oldukça başarılı seçimlerle birlikte senaryolardaki rollere çok iyi bir şekilde girerek tamamen izleyiciyi ekrana kitlemeyi başarmışlardır.

2021 dizileri yeni sezonla birlikte oldukça başarılı projelere imza atılmıştır. Dijital platformlarda durmadan ortaya konulan projeler olsun, televizyon kültürünün başarılı senaryolarla birlikte şaha kalkması olsun; evinizde oldukça keyifli zamanlar geçireceğiniz diziler mevcut. Oldukça fazla seçenek ve tarzda her türlü dizi kültürü tarzınıza hitap edecek diziler bulabilirsiniz. İzlemenizi tavsiye ediyor, iyi seyirler diliyoruz. İşte yeni sezon diziler;

Azizler (Netflix)

Azizler Dizisi

Aziz, hayatın zorlu bir döneminde hayalleri dışında bir hayat sürmektedir. Azizler, Aziz’in hayal kırıklıklarını ve sevmediği işi yaptığı süre zarfında nasıl hayallerinden uzaklaştığını ekranlara taşır. Netflix’de yayınlanan dizinin ilerleyen kısımlarında Aziz’in dört yıldır beraber olduğu Burcu ile yaşadıklarını görürüz.

Aziz için artık bu ilişki bitmek durumundadır ve ilişkiye son vermenin daha iyi olacağına karar verir.  Gençlik dönemlerinde mesleğiyle alakalı kurduğu hayaller konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Tek istediği artık herkesten uzaklaşarak yalnız kalmaktır. Ve onun karşısına bulunmaz bir fırsat çıkar. Yapması gereken tek şey yalan söylemek ve yalanın arkasında durmaktır. Ancak bu yalanın sonuçları onun komple hayatının değişmesine neden olur.

 • Yayınlanan Yer: Netflix Dijital Platform
 • Senarist: Berkun Oya, Taylan Biraderler
 • Yönetmen: Durul Taylan

50 m2 (Netflix)

50 m2 Dizisi
50 m2 Dizisi

Netflix orijinal yapımı dizi 50 m2, gizemli bir tetikçinin hayatını ele alır. Zorunda bir kaçma durumunda kalırken kendini bulmaya çalışan Gölge, korkusuz ve cesur bir adamdır. Gölge, babasını küçük yaşta kaybetmiştir. Onun yerine ona babalık yapan kişi Servettir. Çocuk yaşta ona sahip çıkmış ve gölgeyi yanında büyütmüştür.

Ancak Gölge, Servet’in ihanetini fark etmiş, ardından kendisini yabancı bir mahallede 50 m2’lik terzide yaşarken bulmuştur. Servet’ten saklanırken mahallelinin onu yakın bir zamanda ölen terzinin oğlu sandığını öğrenir ve bu durumu sürdürmek zorunda kalır. Ancak böyle bir mahalle de kimliğini saklamak onun düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Mahalle de yaşadığı sürede gerçek kimliğini keşfedecektir.

 • Yayınlanan Yer: Netflix Dijital Platform
 • Senarist: Burak Aksak
 • Yönetmen: Selçuk Aydemir

Sihirli Annem (Exxen)

Sihirli Annem Dizisi

Exxen dijital platformunda yayınlanan Sihirli Annem dizisi tekrar yeni kadrosuyla çekildikten sonra tatlı sihir dünyasına izleyicilerini davet etmektedir. Yeniden hayat bulan dizi de yarı insan yarı peri olan Betüş peri üzerinden akmaya başlar. Betüş, kafe işleterek aynı zamanda da kendi sihirli dünyasının vermiş olduğu yetenekleriyle insanlara yardımcı olmaya çalışan iyi yürekli biridir.

İşlettiği kafenin yakınlarındaki şirketlerden birinde çalışan Sadık, öğle yemeği için Betüş ’ün kafesine gelir. Sadık, anneleri vefat eden Cem ile Ceren’in babasıdır. Bu öğle yemeğinde birbirlerine ilk görüşte aşık olurlar. Ve tüm zorluklara rağmen evlenme kararı alarak aşklarını ömür boyu sürdürmek için mücadele verirler. Sadık, evlendiklerinde dahi onları rahat bırakmayacak Dudu periden habersizdir.

 • Yayınlanan Yer: Exxen Dijital Platform
 • Senarist: Gamze Özer
 • Yönetmen: Başak Soysal (1-8), Tülay Kocatürk (9-)

Hükümsüz (Exxen)

Hüükümsüz Dizisi

Hırslı ve güçlü bir avukat olan Esma’nın ve yine hırslı ve güçlü bir avukat adayı olan Filiz’in hayatını konu alan Hükümsüz, Exxen dijital platformunda yayınlanmaktadır. Esma, babasının hukuk bürosunda ikinci patron olarak çalışmaktadır. Babası, onu elinden geldiğince bu camiada korumaya çalışmaktadır. Ancak gücü bir noktadan sonra yetmemiştir. Esma, babasını kendisinin de yaralandığı bir silahlı saldırıda kaybetmesiyle birlikte hayatı komple değişim göstermiştir.

Bu değişimle birlikte mücadele vermesi gereken çok fazla konu vardır ve bu yolda avukat adayı olan Filiz ile yolları kesişir. Filiz, kırılgan ama bir o kadar da mücadeleci bir insandır. İkisinin yollarını kesiştiren cinayet olayıyla birlikte beraber bu yolda el ele mücadele etmeye başlarlar.

 • Yayınlanan Yer: Exxen Dijital Platform
 • Senarist: Mert Dikmen, Fulya Özcan
 • Yönetmen: Ömer Faruk Sorak

Bir Yeraltı Sit-Com’u (Exxen)

Bir Yeraltı Sit-Com’u

Konuşanlar programıyla ünlenen Hasan Can Kaya’nın başrolünde oynadığı Bir Yeraltı SitCom’u Exxen dijital programında yayınlanmaya başladı. Komedi dizisi olan bu dizide, maddi anlamda zorluk yaşayan fakir ailenin ve mahalle kültürünün dramını ironik bir şekilde ekrana taşımışlardır. Hasan Can, sanat uğrunda mücadele vermekte ve kendisini ailesine kanıtlama arzusundadır.

Aynı zamanda da sanatçı olduğunu ailesine ikna etmesi gerekmektedir. Babası, işsizdir. Kardeşi ise ciddi bir çevrecidir. Ailede herkes farklı dallarda devam etmektedir. Ve bu dalların ev içinde bir araya gelmesiyle birlikte gülünecek sahneler ortaya çıkar. Mahalle kültürünü ve mahallenin olmazsa olmaz özellikleri ironik bir dille seyrinize taşınmıştır. Güldürdükçe düşündüren diziyi izlemekten keyif alacaksınız.

 • Yayınlanan Yer: Exxen Dijital Platform
 • Senarist: Hasan Can Kaya
 • Yönetmen: Sultan San, İhsan Nezih Helvacıoğlu

Alev Alev (Show TV)

Alev Alev Dizisi

Show tv’de yayınlanan Alev alev dizisi, birbirinden çok farklı olan üç kadının hayat hikayesini konu alıyor. Bu üç yakın, üç farklı hayat, üç farklı acı hayat hikayeleri barındırıyor dünyasında. Birbirleriyle bir şekilde tanışıklığı olan bu kadınlar, yangından sonra bambaşka bir hayata gözlerini açarlar. O yangın sonrasında hayatları komple değişmiştir. Cemre, eski belediye başkanıyla evlidir.

Dışarıdan çok iyi olarak gözüken bu adam, oldukça kötü biridir. Cemre, fiziksel ve psikolojik şiddet görür. Rüya ise zengin bir ailenin kızıdır. Toz pembe hayatı yangın sonrası komple değişmiştir. Çiçek, Rüya’nın evinde çalışan bir yardımcıdır. Çok sevdiği nişanlısıyla evlilik hazırlıkları yapar ancak beklenmedik yangından sonra bambaşka bir hayata gözlerini açar.

 • Yayınlanan Yer: Show TV (Televizyon Dizisi)
 • Senarist: Burcu Görgün Toptaş, Damla Serim
 • Yönetmen: Ahmet Katıksız Ufuk, Hakan Eren, Özgür Sevimli

Mavera (TRT1)

Mavera Dizisi

Edebiyat tarihinin önemli isimlerinden olan Ahmet Yesevi’nin hayatını Mavera dizisinde izlemeye başlayacağız.  TRT 1’de yayınlanacak olan dizinin başlangıç tarihi 12 Nisan olarak belirlendi. Ahmet Yesevi’nin hayatını konu edinirken İslamiyet’i Türklere anlatma gayreti içinde olan ve arkadaşlarının onunla yaşadıklarını konu alacaktır. Türkçeye oldukça önem veren Yesevi, büyük bir din alimidir.

İslamiyet’e hizmet etmekten gocunmaz ve bunun uğruna mücadele verir. Üstelik bunu büyük bir aşk ile yapar. Türk İslam tarihinde büyük bir ilgi yaratan Yesevi yolunu Bağdat’a çevirir. Büyük Selçuklu hanedan kavgalarına şahitlik yapar ve bu duruma el atıp düzeltmeye çalışır. Arkadaşlarıyla birlikte sohbetler yapmaya başlayarak toplum düzeninin bozulmasına engel olur.

 • Yayınlanan Yer: TRT 1 (Televizyon Dizisi)
 • Senarist: Vedat Oyan, Mahmut Atılgan, Doğacan Aktaş
 • Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Camdaki Kız (Kanal D)

Camdaki Kız Dizisi

Türkiye’nin en önemli oteller zincirlerinin sahibi olan Koroğlu şirketinde mimar olarak çalışan Nalan’ın hayatını Camdaki Kız dizisiyle Kanal D’de izlemeye başlayabilirsiniz. Nalan, zeki ve güzel bir kadındır. Ailesinin tek çocuğu olmasıyla birlikte odak noktası olarak oldukça başarılı bir akademik geçmişe sahiptir. Dışarıdan bakıldığında kusursuz olan hayatı, herkesten sakladığı sırrı ile sorunları mevcuttur.

Diğer bir yandan Nalan’ın çalıştığı şirketin veliahdı olan Sedat, kendinden yaşça büyük ve evli bir kadınla saklı ilişkisi vardır. Babası, Sedat’ın bu ilişkisine son vermek için başka biriyle evlendirme kararı alır. Sedat, babasının dediğini yapmak durumundadır çünkü kendini ona ispatlamalıdır. Ve kader çocukluktan kalma farklı yaralar sahip Nalan ve Sedat’ı bir araya getirir.

 • Yayınlanan Yer: Kanal D (Televizyon Dizisi)
 • Senarist: Seda Altaylı Turgutlu
 • Yönetmen: Nadim Güç

Bir Zamanlar Kıbrıs (TRT1)

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi

1963 yıllarında Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlamasını konu alan Bir Zamanlar Kıbrıs TRT 1’de yayınlanmaya başlamıştır. Kıbrıs’ta Türkler ve Rumlar yan yana mutlu ve mesut şekilde yaşamaktadırlar. Adanın güzel coğrafyasında hayatını sürdüren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olaylarından sonra Kıbrıs’ın karışmasıyla birlikte diğer Türk ailelerine olduğu gibi saldırıya uğrarlar. Saldırılardan sonra göç hayatı başlar ve aile fertleri ayrı düşmek durumunda kalırlar.

Kemal Dereli, bu zorunlu göçte ailesinin lideri olmasından daha fazlası göç yapan tüm insanların, Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’taki mücadele için gizli göreve giden Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların akışını değiştirir. Ankaralı ve Dereli’nin hikayesini iç içe geçer.

 • Yayınlanan Yer: TRT 1 (Televizyon Dizisi)
 • Senarist: Emre Özdür
 • Yönetmen: Hakan İran

Metot (Gain Dijital)

Metot Dizisi

Gain dijital platformda yayınlanan Metot merakla bekleyen seyircileriyle kavuştu. Aynı pozisyon için mücadele eden ve rekabetin sıkı sıkıya geçtiği dört adayın gözünden iş dünyası ekranlara taşınır. İş dünyasında başarılı olmak gibi bir hırsın cazibesi, o başarıya başka insanlarında aday olması durumu daha da çekici gelmeye başlıyor. Dört beyaz yakalı iş arkadaşları, köklü bir firmanın yönetici pozisyonun yükselmek için insan kaynakları ile sürekli görüşme halindedirler. Ve son mülakat artık gelip çatmıştır.

Bu son mülakatta tüm rakiplerini geride bırakmaya çalışacak olan adaylar kendilerinden beklenin fazlasını yapmakta oldukça hırslılardır. Dört beyaz yakalı, çabalamaktan asla vazgeçmeyerek birbirleriyle yarışmaktan adeta zevk alarak iş dünyasını bizlere sunarlar.

 • Yayınlanan Yer: Gain Dijital Platform
 • Senarist: Jordi Galceran
 • Yönetmen: Serkan Keskin

Yeşilçam (BluTV)

Yeşilçam Dizisi

Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu Yeşilcam Dizisi, Blu TV’de yayınlanacaktır. Yeşilçam’a olan özlemimizi giderecek olan dizi, 1969’lı yılların Türkiye’sini bizlere gösterir. O dönem Yeşilçam Türkiye’de altın çağını yaşamaktadır. O dönem Yeşilçam’ın altın çağında Yeşilçam Sineması’nda bir yapımcının piyasada ayakta kalmaya çalışmasını konu alır. Yapımcımın bu konudaki çabasını ele almaktadır.

Bu yapımcı, Semih Ateş’tir. Semih, hayatında her şeyin sıfıra indiği bir döneminde tek tutunacak dal olarak yapımcılığına sarılmıştır. Bu aşamaya geldiğinde her şeyi kaybettiğini görmektedir. Ve onun için tek çıkış yolu Yeşilçam dünyasının içinde kendisini sıfır noktasından yeniden doğmasını sağlamaktır. Her şeye rağmen mücadeleyi bırakmayan Semih Ateş’in çabalarından sonra neler yaşayacağını göreceğiz.

 • Yayınlanan Yer: BluTV
 • Senarist: Volkan Sümbül, Levent Cantemir
 • Yönetmen: Çağan Irmak

Masumiyet (Fox TV)

Masumiyet Dizisi

Fox Tv’de yayınlanan Masumiyet dizisi oldukça ilgi çekici bir konuyla ekranların karşına geldi. Evli ve iki çocuk annesi olan Bahar’ın hayat hikayesi üzerinden dönen dizi, kızı olan Ela’nın yanlış bir adamla yapmış olduğu evlilikle birlikte tamamen hayatı değişir. Farklı olayların ve durumların içinde kendisini bulan Bahar bu durumla mücadele etmeyi de ihmal etmez. Ela, kendi yaşına yakın veyahut kendi çevresinde olan biriyle evlenmemiştir.

Ela, babasının 35 yaşındaki patronuna aşık olmuştur. Bu noktaya kadar sıkıntı yoktur ancak asıl sıkıntı noktası malum kişinin evlenmek üzere oluşudur. Gizli ve saklı bir aşkın içinden evliliğe uzanan bir duruma gelmesiyle birlikte Bahar ilk öğrendiğinden itibaren kızını bu durumdan kurtarmaya çalışmıştır.

 • Yayınlanan Yer: Fox Tv (Televizyon Dizisi)
 • Senarist: Sırma Yanık
 • Yönetmen: Ömür Atay

Kardeşlerim (Atv)

Kardeşlerim Dizisi

ATV ekranında yayınlanan Kardeşlerim dizisi adında anladığımız gibi dört kardeşin bir arada geçirdikleri hayat mücadelesini konu alır. İlk bölümüyle birlikte insanlara duygu seli yaşatan dizi de dört kardeş birbirlerinden asla kopmazlar. Hayatlarında karşılarına gelen her türlü zorluğu birbirlerine sarılarak atlatırlar. Birbirlerine destek vermeyi asla esirgemez ve hayatlarında mücadeleyi beraber vermekten vazgeçmezler.

Sorunların üstesinden gelmeye gayret gösteren kardeşlerin başlarından dertler eksik olmaz. Ama her şeye rağmen kopmayıp, birbirlerinden güç olmaya devam ederler. Akraba ve aile bağlarını dramatik bir şekilde ekranlara taşıyan Kardeşlerim dizisi kadrosu, kardeşlik bağının önemini çok iyi bir şekilde vurgular. Ve birbirlerinden nasıl güç aldıkları hayat dersi olarak karşımıza çıkar.

 1. Yayınlanan Yer: ATV (Televizyon Dizisi)
 2. Senarist: Gül Abus Semerci
 3. Yönetmen: Serkan Birinci

Kırmızı Kamyon (Puhu Tv – Show TV)

Kırmızı Kamyon Dizisi

Puhu TV’nin beklenen dizisi Kırmızı Kamyon, ilgi çekici konusuyla ekranlara taşındı. Uğur, itfaiye başçavuşudur. Kendini insanları kurtarmaya adamıştır. Mesleki ahlakının dışında karısını yangında kaybetmesiyle birlikte bu yangının faillerini bulup adalete teslim etme arzusu işine olan düşkünlüğünü daha da çok arttırmıştır. Aynı zamanda karısının son hatırası olan kızı Ömrüm’ü yanına almak içinde ayrıyeten mücadele etmek durumundadır. Uğur’un can dostu olan Cem, kız kardeşinin ölümünden sonra Uğur’u suçlar ve ona artık düşman olmuş haldedir.

Yeğeni Ömrüm’ün sıcak bir yuvada büyümesi için hukuk mücadelesine girmiştir. Uğur, başarılı bir kurtarma çalışmasından sonra bir adamla tanışır ve bir yıl öncesinde kaybettiği eşinin ölüm nedeni olan yangına dair ipucular bulur. Ve gerisi çorap söküğü gibi gelmeye başlar.

 • Yayınlanan Yer: Puhu Tv Dijital Platform
 • Senarist: Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya
 • Yönetmen: Osman Kaya

Maraşlı (Atv)

Maraşlı Dizisi

Maraşlı, ATV ekranlarında yayınlandığı andan itibaren ilgi odağı olmuştur. Maraşlı olarak anılan kişi Özel kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Hasta kızı olan Zeliş ile hayatını devam ettiren Maraşlı, kendine bir sahaf dükkanı açıp kitap satarak geçinme kararı alır. Böylece kızına daha fazla zaman ayıracaktı. Bu şekilde hayatını sürdürürken dünyalar güzeli bir kız sahaf dükkanın kapısından içeri girerek Maraşlının tüm dünyasını değiştirir. Bu kız, Türkiye’nin en büyük iş adamlarından biri olan Aziz Türel’in kızı Mahur Türel’dir.

Mahur fotoğraf sanatıyla uğraşır ve çektiği bir fotoğraf yüzünden başı belaya girer. İstemeden düştüğü olaylar silsilesinden kurtaran kişi Maraşlıdır. O günden itibaren birbirlerine bağlanmak durumunda kalmışlardır çünkü Mahur’un hayatı tehlikededir.

 • Yayınlanan Yer: ATV (Televizyon Dizisi)
 • Senarist: Ethem Özışık, Pelin Gülcan, Ercan Uğur
 • Yönetmen: Arda Sarıgün

Terapist (Gain Dijital)

Terapist Dizisi

Gain dijital platformunda yayınlanan psikolojik gerilim dizisi olan Terapist birbirinden enteresan terapiye gelen insanların hayatlarını konu almaktadır. Dizide aynı zamanda terapistin geçmişini ve travmalarını konu alırken diğer bir taraftan terapiye gelen kişilerin hayatlarını gözler önüne seriliyor. Asıl konu bir terapisti karısının öldürülmesiyle hayatının nasıl darma duman olduğunu konu almaktadır. Birçok hayat hikayesi barındıran dizide geçmişte yaşanılan hayatların bugüne nasıl yansıdığını göstermektedir.

Bu durum terapist olsa da Çetin’in de yüzleşmesi gereken durumları ortaya koyuyor. Hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Danışanlarıyla birlikte farklı hayatları görerek yüzleşecek ne kadar çok şeyin olduğu gün yüzüne çıkıyor. Mini bir dizi olan Terapist’i Gain platformunda keyifle izleyebilirsiniz.

 • Yayınlanan Yer: Gain Dijital Platformu
 • Senarist:
 • Yönetmen: Zeynep Dadak

İşte Bu Benim Masalım (Exxen)

Exxen dijital platformunda yayınlanan İşte Bu benim Masalım, hayallerinin peşinden giden genç bir kızın hayatına perde açıyor. Dizide odak nokta olarak bu genç kızın hayatı alınır. Genç kız, tutkulu bir şekilde şarkı söyler. Sanatçı olmak onun en büyük hayallerinden biridir. Sesi oldukça güzeldir ve kendi küçük dünyasında sahne gösterileri yapar, giyinerek ve kuşanarak kendi odasından tüm dünyaya konser verir. Hayallerini asla durduramadığı için şarkı söylemek onun için en büyük kaçış noktası olmaktadır.

En büyük hayali de keza budur. Ancak bu genç kızın sahne fobisi vardır. En yakın arkadaşı bile sesinin güzel olduğundan habersizdir. Sesini, en büyük hazinesini sadece kendinde yaşar. Sahne korkusuna rağmen genç kız, hayallerinin peşinden koşmaktan fark etmez ve çıktığı yol gözler önüne serilir.

 • Yayınlanan Yer: Exxen Dijital Platformu
 • Senarist: Deniz Gürlek
 • Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Acans (BluTV)

Acans Dizisi

Blu TV’de ekranlara sunulan Acans, reklam ajansında yaşanılan hikayeleri konu almaktadır. Bu ajansa her gün birbirinden daha kaprisli ve sorunlu ünlüler uğramakta ve karşılaştıkları krizlerle baş etmeye gayret gösteren reklam ajansı çalışanlarının ve ajansın başkanının yaşadıklarını konu alıyor. Her bölüm değişen sürpriz oyuncularla birlikte renkli ve sorunlu hikayeleriyle karşımıza çıkıyor. Metin yazarı olan Tuncay, müşteri temsilcisi olan Mutlu’nun yazar olma arzusuyla tanık oluruz.

Diğer bir taraftan antidepresan bağımlılık problemi yaşayan Ece ve işlerinde hevesli olan Burcu ve Can olmak üzere eğlenceli sahnelere imza atarlar. Ajansın gündelik ve absürd problemleri dışında ajans çalışanlarının marka ve müşterilerle ilişkisindeki politik durumun komikliğine tanık oluruz.

 • Yayınlanan Yer: BluTV Dijital Platformu
 • Senarist:
 • Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu – Can Yücel

Son Yaz (FoxTV)

Son Yaz Dizisi

Ege’nin renkli dünyasını ekranlara taşıyan Son Yaz, sıcacık hikayesiyle Fox Tv’de yayınlanmaktadır. Cumhuriyet savcısı olan Selim, işinde idealisttir. Ve bu idealist adama gelen geri çevrilmesi mümkün olmayan bir teklif gelir. Bu teklif ise 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan gelmiştir. Selçuk Taşkın, savcı olan Selim’in bütün suç örgütünü çökertecek davasında tanıklık yapmayı istemektedir.

Ancak tek bir şartı vardır. Oğlunun Selim Kara’nın koruması altına alınmasıdır. Suç dünyasının içinde büyümenin vermiş olduğu tehlikeli ve sorunlu yanının dışında Akgün oldukça duygusal biridir. Savcı Selim bu teklifi kabul eder ve bu durumun vermiş olduğu sonuçlar ailesiyle arasına duvar örmektedir. Ve eşi boşanmak ister. İşi ve ailesi arasında kalmıştır.

 • Yayınlanan Yer: Fox TV
 • Senarist: Cenk Boğatur – Cem Görgeç
 • Yönetmen: Burak Arlıer

Teşkilat (TRT1)

Teşkilat Dizisi

TRT’de yayınlanan Teşkilat, Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan özel bir ekibin iş ve özel hayatlarını konu alıyor. Giderek yoğunlaşan istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan Türkiye, SİHA fabrikasına düzenlenecek bir terör saldırısının düzenlendiği anlaşılır. Bu istihbarattan sonra MİT çok özel bir ekip oluşturur. Bu özel ekip ülkesi için canını dahi feda edebilecek fedakar kişilerden tarafından oluşturulmuştur.

Saldırıların arkasındaki güçler tespit edilerek bunlarla nasıl mücadele edeceklerini ve oluşturacakları yöntemlerle sorunla baş edip ortadan kaldırmayı amaç edinirler. Dizinin ilginç yanlarından biri ise MİT’in sır gibi saklanan kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek. Bunun dışında İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmelerle alakalı izleyicilerin merak ettiği bilgiler verilecektir.

 • Yayınlanan Yer: TRT 1
 • Senarist: Teşkilat Yazı Grubu
 • Yönetmen: Yağız Alp Akaydın (1-4) – Ketche (5-);

Seni Çok Bekledim (Star TV)

Seni Çok Bekledim Dizisi

Star Tv’de ekranların merakla beklediği dizi Seni Çok Bekledim izleyicileriyle sonunda buluştu. Senaristliğini ünlü oyuncu ve şarkısı Özcan Deniz’in yaptığı dizi güzel bir aşk hikayesini izleyicilere sunar. Hayatında hiçbir şekilde tesadüflere inanmayan ve bu doğrultuda daha garantici hayatını idam ettiren Kadir ve aşka inanmayıp bu yolda yaraları olan Ayliz’in birbirlerine nasıl aşık olduğunu konu alır.

Tesadüflere inanmasa dahi Kadir, fark etmeden Ayliz’e olan tesadüflerle ilerleyen hikayesinde hayatında olmazı başarmış olur. Artık tesadüflerin gerçekliğiyle yüzleşmiştir. Ancak karşısında aşk konusunda oldukça fazla yaralı biri vardır. Buna rağmen Kadir’in ondan vazgeçmek gibi bir gayesi olmamakla birlikte onda olan güvensizlik problemini çözmek için elinden geleni yapmaya başlar.

 • Yayınlanan Yer: Star TV
 • Senarist: Özcan Deniz
 • Yönetmen: Şahin Altuğ

Akıncı (Atv)

Akıncı Dizisi

ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı, oldukça değişik bir konuyla ekranlara taşındı. Fatih, geçmişinden habersiz bir şekilde okumuş ve idealist bir Tarih öğretmeni olmuştur. Karşısına babasının görev arkadaşı olan Orhan çıkar ve Fatih’in bilmediği gerçekleri anlatarak hayatında dönüm noktası yaratır. Fatih’in babası Osmanlı soyundan gelen bir Akıncı Beyi’dir. Ve bu babadan oğula geçen bir durumdur ve dolayısıyla Akıncı Bey artık Fatih’tir. Yıllar boyunca Orhan tarafından eğitilir ve suçlularla mücadeleye başlar.

İdealist olduğu Tarih öğretmenliği mesleğini de bırakmaz ve enteresan eğitim anlayışıyla gündüzleri ders verirken, geceleri taktığı maskeyle de Akıcılık görevini sürdürür. Ve karanlık güçler tarafından ortadan kaldırılmasına dair karar alınmıştır ve işler gittikçe zorlaşır.

 • Yayınlanan Yer: ATV
 • Senarist: Hakan Kandal – Altuğ Küçük
 • Yönetmen: Veli Çevik – Levent Türkan – Gökhan Erkut

Sadakatsiz (Kanal D)

Sadakatsiz Dizisi

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde aldatıldığını düşünen bir kadının hikayesini konu alır. Asya, başarılı bir doktordur. Geçmişinin sancılı ve travmatik yönünden sonra Volkan ile evlenmiştir. Onunla mutlu ve huzurlu bir çekirdek aile kurup, yaşamını devam ettirmektedir. Herkesin dışarıdan imrenerek baktığı bu güzel aile Volkan’ın hatasıyla birlikte kabusa döner. Volkan, harika bir eş ve iyi bir babayken yaptığı hata daha da şaşırtıcıdır.

Asya, kocasının onu aldatma ihtimalini bile kafasının içinden geçirmezken üst üste gelen durumlardan dolayı artık şüphelenmeye başlar. Bu ihanetin gerçek olacağından çok korkar ve eşinin atkısında sarı bir saç teli bulduktan sonra bunun peşine düşer. Ve artık hayatları eskisi gibi olmayacaktır.

 • Yayınlanan Yer: Kanal D
 • Senarist: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
 • Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz