Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Hükümsüz Dizisi Güçlü Kadrosu İle Exxen’de!

Hükümsüz Dizisi Güçlü Kadrosu İle Exxen’de!

Hükümsüz dizisi oyuncuları ve konusu

Hükümsüz dizisi oyuncuları ve konusu, avukat Esma ile stajyer avukat olan Filiz’in yollarının kesişmesiyle başlayan dizi 1 Ocak 2021’de Exxen’de başladı.

Hükümsüz Dizisi Güçlü Kadrosu İle Exxen’de!

Hükümsüz Dizisi oyuncuları ve konusu, dizinin başrolünü Burçin Terzioğlu – Hande Doğandemir – İsmail Hacıoğlu – Alican Yücesoy paylaşmaktadır. Dizi Acun Ilıcalı tarafından kullanıma açılan Exxen’de gösterime başladı. Konusu ise, katledilen ve bir şekilde öldürülen kadınlar.

Hükümsüz Dizi Konusu

Hükümsüz Dizi Konusu

Hükümsüz Dizi Konusu; Dizi kadına şiddet konusunu ele almaktadır. Babasının yanında çalışan Esma ve Filiz’in yolları aynı hukuk bürosunda kesişiyor ve olaylar başlıyor. Hukuk bürosu sahibi Çetin Bey ve büroda çalışan Fatma’nın öldürülmesinden sonra cinayeti Fatma’nın eşinin yaptığı ortaya çıkıyor.

Hükümsüz Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Hükümsüz Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Hükümsüz Dizisi ne 1 Ocak’ta yayınlanmaya başladı. Kısa sürede büyük ilgi gören dizi hakkında merak edilenlere birlikte bakalım;

 • Hükümsüz Dizisi Hangi Kanalda?
 • Hükümsüz Dizisi Acun tarafından 01 Ocak 2021’de kurulan Exxen’de yayınlanmaktadır.
 • Hükümsüz Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?
 • Dizi 1 Ocak’ta başlayıp, Cuma günleri yayınlanmaktadır.
 • Hükümsüz Dizisi Kaç Sezon?
 • Dizi yetkililerinden yapılan açıklamaya göre şu an için sadece 1 sezon ve 10 bölüm olarak belirlendi.
 • Hükümsüz Dizisi Hangi Yapım?
 • Hükümsüz Dizisi yapımı Mustafa Uslu’nun sahip olduğu Dijital Sanatlar Yapımevi’ne ait. Hükümsüz dizi senaryosu Mert Dikmen ve Fulya Özcan tarafından kaleme alındı, dizinin yönetmenliği ise Ömer Faruk Sorak üstlenmektedir.

Hükümsüz Dizi Müzikleri

Hükümsüz dizi müzikleri Kalben tarafından yapılmaktadır ve dizinin açılış müziği Yüksek Yüksek Tepelere parçasıdır.

Hükümsüz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hükümsüz Dizisi çekimleri İzmir’de yapılmaktadır.

Hükümsüz Dizisi Yorumları

Hkümsüz dizisi yorumları izlemeye başlamayan kullanıcılar için büyük bilgiler vermektedir. Diziye internet ortamında yapılan yorumlar hem konusu sebebiyle hem de zengin oyuncu kadrosuyla olumlu görünmektedir. Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan kadın cinayetlerini anlatan dizi için izleyiciler tam not vermiştir.

Hükümsüz Dizisi Oyuncuları

Hükümsüz Dizisi oyuncuları arasında hem son derece yakından tanınan, hem de yıldızı yeni yükselen isimler bulunmaktadır. Fragmanıyla büyük ses getiren ve getirmeye devam edecek gibi görünen dizinin oyuncuları;

 • Burçin Terzioğlu – (Esma),
 • Hande Doğandemir – (Filiz),
 • İsmail Hacıoğlu – (Selim),
 • Alican Yücesoy – (Serdar),
 • Menderes Samancılar – (Akil),
 • Mehmet Ulay – (Çetin),
 • Şebnem Doğruer – (Hikmet),
 • Pınar Bibin – (Fatma),
 • Ruhsar Öcal – (Berda).

Burçin Terzioğlu – Esma

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu 1980 İstanbul doğumlu. Televizyon kariyerine henüz 5 yaşında başlayan Terzioğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Henüz çocuk yaşta televizyon ekranlarında görmeye başladığımız ünlü oyuncu 41 yaşındadır.

Oyuncunun Instagram hesabı: https://www.instagram.com/burcinterzioglu/

Hande Doğandemir

Hande Doğandemir

Hande Doğandemir 1985 Ankara doğumlu. Doğandemir hem oyunculuk hem de sunuculuk yapmaktadır. Akademik eğitim alanında ise Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunudur.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/handedogandemir/

İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu 1985 İstanbul doğumlu. Henüz ilkokulda tiyatro oyunlarında yer almaya başladı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde devam etti fakat ilk sınıftan ayrıldı. 2001 yılında televizyon ekranlarında görmeye başladığımız Hacıoğlu, bugüne kadar bir çok tiyatro – dizi ve sinema filminde yer almıştır.

Oyuncunun Instagram hesabı: https://www.instagram.com/ismailhaciogluofficial/

Alican Yücesoy

Alican Yücesoy

Alican Yücesoy 1982 İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde akademik eğitimini tamamlamıştır. Yücesoy televizyon dizilerinin yanı sıra devlet tiyatrolarında da yer almaktadır ve şu an Bakırköy Belediye Tiyatsorunda genel sanat yönetmenliği yapmaktadır.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/alicanyucesoy/

Menderes Samancılar

Menderes Samancılar

Menderes Samancılar 1954 Adana doğumlu. İlk sinema filminde 1975 yılında yer alan usta oyuncu bu zamana kadar 80’den fazla filmde rol aldı. Ayrıca Samancılar, dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra çocukluğundan beri şiir yazmaktadır.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/menderessamancilar/

Mehmet Ulay

Mehmet Ulay

Mehmet Ulay 1947 Antalya doğumlu. 1963’te Devlet Tiyatrolarında yer almaya başlayan Ulay, yurt dışına giderek Tiyatro üzerine araştırmalar yapmıştır. İlk olarak 1989 yılında ekranlarda boy gösteren usta oyuncu bugüne kadar televizyon, dizi, tiyatro ve reklam filmlerinde rol aldı.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/mehmet.ulay.7/

Şebnem Doğruer

Şebnem Doğruer

Şebnem Doğruer 1964 Afyonkarahisar doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunu olup televizyon ve dizi oyunculuğundan çok Tiyatro alanına ilgilidir. Ünlü tiyatrocu Doğruer hâlâ İzmir Devlet Tiyatrosundaki rolüne devam etmektedir.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/sebnemdogruer/

Pinar Bibin

Pinar Bibin

Pinar Bibin 1984 İstanbul doğumlu. Akademik olarak Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünde tamamlayan Bibin, oyunculuk eğitimini ise Şişli/İSTANBUL’da bulunan 35 Buçuk Akademi’de tamamlamıştır. Ayrıca ilk olarak 2016 yılında Baba Candır isimli televizyon dizisiyle ekranlarda görülmüştür.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/pinarbibin/

Ruhsar Öcal

Ruhsar Öcal

Ruhsar Öcal 1959 doğumlu. İstanbul Devlet Konservatuarı Opera Şan Yüksek Bölümünü bitirdikten sonra Devlet Opera ve Bale kadrosunda solist olarak devam etmiştir. İlk olarak 1995 yılında televizyon ekranlarında gördüğümüz Öcal, sinema ve çeşitli dizilerde de rol almıştır.

Oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/ocalruhsar/

Hükümsüz Dizi Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz