Ana Sayfa Baraj Baraj Zahra Kimdir, (İman Casablanca)

Baraj Zahra Kimdir, (İman Casablanca)

Baraj Dizisi Zahra kimdir

Baraj Zahra rolünü Yasak Elma dizisinden tanıdığımız Fas doğumlu 22 yaşında ki İman Casablanca canlandırıyor. Boyu 1.75 kg ise 50’dir.

Baraj Dizisi Zahra Kimdir

Baraj Zahra karakterine hayat veren kişi İman Casablanca’dır. Normalde barajın inşaatında çalışmakta olan Halil’in eşidir. Oldukça alımlı olan bu kadın, aslında tuhaf bir evlilik içerisindedir ve evliliği sadece formalitedir. Çünkü Zahra, flörtöz bir kadındır. Bu yüzden de barajda olan tüm erkeklerin göz hapsindedir ve oldukça göz önündedir.

Halil bu durumun farkında olsa da Zahra bir şekilde onu ikna eder ve parmağında oynatır. Aslında tek amacı barajdan kurtulmak isteyen olan bu kadının hayallerine ulaşmak için gözüne kestirdiği Tarık ile kurtulmayı hedefler. Bir süre sonra Baraj Zahra, Tarık’a karşı oldukça bağlanır ve ona saplantılı bir kadın haline döner.

İman Casablanca Kimdir

İsim: İman Casablanca
Boy ve Kilo: 1,75 – 50
Nereli: Fas
Sevgilisi – Eşi: Bilinmiyor
Estetiksiz Hali:
Yasak Elma Rolü: Leyla
Oynadığı Diziler: Yasak Elma, Baraj,Uykusuzlar Kulübü
Baraj Rolü: Zahra
İnstagram Hesabı: @imancasablanca
İman Casablanca Kimdir

Kariyerin ilk zirvelerinde olan İman Casablanca, 1999’da Fas’ta gözlerini dünyaya açmıştır. Arap asıllı olan güzel oyuncu, üniversiteyi Fas’ta Matematik bölümünde okumuştur. Dört dili akıcı şekilde konuşan Casablanca’nın bildiği diller;

  • Arapça
  • Fransızca
  • Türkçe
  • Farsça’dır.

Türkiye’yi çok sevdiğini söyleyen İman Casablanca, burayı çok sevdiğini ve yaşamını burada devam ettirmek istediğini belirtmiştir.

İman Casablanca Boyu ve Kilosu

İman Casablanca Boyu ve Kilosu

İman Casablanca, 1.75 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Güzelliğiyle birlikte fiziğiyle de ilgi çekmektedir.

İman Casablanca Kariyeri

Güzel oyuncunun en büyük başarılarından biri olan ve bu sayede dizilerde rol almasını sağlayan ilk girişimi Best Model of the World 2018’de birinci olmasıyla gerçekleşmiştir. Bu yarışmada 1. Olarak seçildikten sonra 2019’da Uykusuzlar Kulübü isimli dizide yer almıştır. Şimdi de uzun soluklu bir dizide yer alan oyuncu, Baraj Zahra rolünde oynamaktadır.

İman Casablanca Hakkında Bilinmeyenler

Oldukça duygusal bir yapısı olan İman Casablanca, Aşık olduğu zaman oldukça romantik olduğunu söylüyor. Her zaman güzel sözcükler kullanmaya başladığını ve sevdiği insan için oldukça fedakar olduğunu hatta bazen fedakarlığın dozunu çok fazla kaçırdığını söylemiştir.

İman Casablanca

Aşık olunca her şeyi bırakıp sadece sevdiği insana odaklanan güzel oyuncu, aşık olduğu zaman kendini güvende, huzurlu hissetmektedir. İman Casablanca, kendisini etkileyen kişilerin kültürlü ve zekalı olmasının ilk aşama olduğunu belirtmiştir. Sapyoseksüel olduğu için de bu durum biraz daha ağır basmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz