Ana Sayfa Kırmızı Kamyon Kırmızı Kamyon Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Kamyon Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Kamyon Oyuncuları, Kırmızı Kamyon Güncel Oyuncu Kadrosunu yeniledik.  Ayrıca 2 tane de Kırmızı Kamyon tanıtım videosu yani Kırmızı Kamyon fragmanı ekledik Yani Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Yeni gelen oyuncular, giden oyuncular!

10. Ev yapım şirketi tarafından hazırlanan Kırmızı Kamyon dizisinde birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Ekip arkadaşlarını aşağıda liste halinde görebilirsiniz.

Not: Dizi kadrosu için cast çalışmaları halen daha devam etmekte. Bu sebeple size sunum yapabilmek için bu yazıyı hazırladık. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman? Şu an için yayın tarihi belli olmadı. 2021 olabilir şeklinde söylentiler var.

Kırmızı Kamyon dizisi hangi kanalda? Dizi için düşünülen kanal Show TV oldu!

 

Genel Bilgiler  
Tür: Aksiyon, Drama
Ülke: Türkiye
Kanal: Show TV
İlk Bölüm Tarihi:

Kanal D ekranlarında 8 Nisan Perşembe başlayacak olan Camdaki Kız Oyuncuları ve Kağıt Ev Oyuncuları konumuzda dikkatinizi çekebilir. 

Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Görkem Sevindik (Uğur)
Nilay Deniz (Yonca)
Ushan Çakır (Cem)

 

Deniz Hamzaoğlu (Tolga)
Kırmızı Kamyon Fatih Al (Yavuz)
Kırmızı Kamyon Aslı Orcan (Ayşe)
Burak Berkay Akgül (İlker)
Timur Ölkebaş (Bedri)

 

Gürberk Polat (Murat)
Melisa Akman (Hazan)
Uğur Arda Başkan (Abdo)
Sümeyye Aydoğan (Menekşe)

 

Veeee Kırmızı Kamyon oyuncu kadrosunda Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi başarılı oyuncular yer alacak

Kırmızı Kamyon Konusu

Ülkemizin cesur itfaiyecileri ve onların giriştiği zorlu mücadeleleri konu alacak. Aksiyon ve dram konuları ile izleyici karşısına çıkacak.

Aslında hepimizin ihticaı olmadığı sürece aklına gelmediği bir kesim var. İtfaiye erleri. Bu insanlar yeri geliyor canlarını tehlikeye atıp, zorda kalana yardım ediyor.

Zaman ile yarışıp bir sonuç almaya çalışan ve özellikle can kurtarmaya çalışan bu insanların birçok hikayeleri olmakta. Bu hikayeler kimi zaman insanı heyecanlandırıp, mutlu son ile bitmekte.

Kimi zaman da büyük bir üzüntü ile karşılanmakta. Ancak eminiz ki bu insanlar zorda kalana yardım etmek için canla başla mücadele vermekte.

 

Kırmızı Kamyon Fragman 1

Kırmızı Kamyon Fragman 2

 

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Kırmızı Kamyon Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kırmızı Kamyon oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz