Ana Sayfa Kırmızı Kamyon Kırmızı Kamyon Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kırmızı Kamyon Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kırmızı Kamyon dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve daha önce yer aldığı işlere beraber bakalım.

Kırmızı Kamyon ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Kırmızı Kamyon hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Show TV oldu.

Kırmızı Kamyon Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya ismi karşımıza çıkıyor. Kendisi oldukça başarılı bir şekilde genel anlamda 2012 yılından bu yana aktiftir.

Kurt Kanunu ve Acayip Hikayeler dizisinde yardımcı yönetmen olarak kadroda yerini aldı.

2014 yılı itibari ile de Filinta dizisi ile beraber yönetmen olarak görev aldı. Son zamanlarda blutv‘de yayınlanan Aynen Aynen dizisinde ve Sevgili Geçmiş dizisinde yönetmen olmuştu.

Kırmızı Kamyon Yapımcısı

Yapımcı şirket 10. Ev isimli ve Suavi Doğanın da ortağı olduğu şirket oldu. Bu dizi, 10. Ev için ilk proje olarak kayıtlardaki yerini aldı.

Suavi Doğan daha önce Aynalı Tahir dizisinde yapımcı olarak bulunmuştu. Bu dizi 99-2001 yılları arasında 113 bölüm ile o zamanlarda Base Yapım ile ekranlardaki yerini almıştı.

Kırmızı Kamyon Senaristi

Genel anlamda 1998 yıllarında Her Şey Çok Güzel Olacak dizisinde kamera departmanında çalışmaya başlayan Meriç Demiray karşımıza çıkıyor.

Kendisi ilk defa 2002 yılında Gülbeyaz dizisinde 3 bölüm senaryo yazarak, senarist olarak hayatını başlatmış bulundu.

Bundan sonra Anne Babamla Evlensene dizisi ile devam etti ve Sana Mecburum dizisinde 10 bölüm görev almayı başardı.

Özellikle Tek Yürek dizisinde 22 bölüm senaryo yazarları grubunda yer alarak kendini iyice geliştirmiş oldu.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kırmızı Kamyon Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz