Ana Sayfa Dizi Özetleri Yeşilçam Dizi Oyuncuları ve Konusu (BluTV)

Yeşilçam Dizi Oyuncuları ve Konusu (BluTV)

Yeşilçam Dizi Oyuncuları ve Konusu

Yeşilçam dizi oyuncuları ve konusu ile 22 Nisan da BluTv’de başlıyor. Çağatay Ulusoy’un başrol oynadığı dizi 1960’lı yılları anlatıyor.

Yeşilçam Dizi Konusu

Yeşilçam Dizi Konusu; Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu gibi kaliteli ve başarılı oyuncuların yer aldığı Yeşilçam dizisi hakkında sıklıkla araştırma yapılıyor. Dizinin konusu, ne zaman başlayacağı izleyici kitlesinin en çok merak edip araştırdığı konular arasında yer alıyor BluTV’de yayımlanacak olan Yeşilçam dizisinin konusu yayınlanan fragman ile beraber netlik kazandı. Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği dizinin konusu ise adeta küllerinden yeniden doğacak olan bir yapımcıyı ele alıyor.

Yeşilçam Dizi Konusu

Yayımlanan fragmanla beraber sosyal medyanın gündemine henüz yayına alınmadan oturmayı başaran dizinin tam olarak nasıl bir konu etrafında ele alınacağı ise izleyicilerin ilgi odağı haline geldi.

Yeşilçam Dizi Konusu; 1960 yıllarında geçen bir senaryo ile karşımıza çıkacak. O yıllarda ayakta kalmayı, sektörde tutunmayı hedefleyen bir yapımcının tüm hayatı ele alınacak. Peki, dizinin oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler yer alacak? Dizinin karakterleri ne olacak? Merak edilen tüm bu soruların ayrıntılı yanıtlarına sizler için haberimizde yer verdik.

Yeşilçam Oyuncuları

1960’lı yıllarda bir yapımcının ayakta kalma serüvenini konu alacak olan dizinin kadrosu da bir hayli dikkat çekiyor. Usta ve sevilen oyuncuların yer alacağı dizideki Yeşilçam oyuncuları hakkında detayları aktarmak gerekirse de;

Çağatay Ulusoy (Yeşilçam Semih)

Dizede ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy başrolde yer alarak Semih Ateş karakterine can verecek. Semih Ateş 1960’lı yıllarda Yeşilçam’ın yeniden doğuşu sırasında sinema aşığı bir yapımcı olarak mücadele edecek.

Afra Saraçoğlu (Yeşilçam Tülin)

Yeşilçam Tülin

Yine usta oyuncu Afra Saraçoğlu da dizinin kadrosunda yer alıyor. Dize ise Tülin Saygı karakterine can verecek. Tülin Kaygı dizide genç ve güzel olan, Yeşilçam’ın kapısını gerçek ve usta bir oyuncu olmak için çalan karakter olarak karşımıza çıkacak.

Selin Şekerci (Yeşilçam Mine)

yeşilçam Mine

Selin Şekerci ise dizide Mine Cansu karakterine hayat verecek. Mine Cansu da dizide tıpkı Tülin Saygı gibi Yeşilçam’ın oyuncularından biri olarak karşımıza çıkacak. Ancak Mine Cansu karakteri o dönemin Yeşilçam yıldız oyuncularından biri olarak dizide ışık saçacak.

Dizinin başrolünün yanı sıra diğer oyuncuları da daha önce yer aldıkları projelerle isimlerinden söz ettiren usta oyuncular olarak dikkat çekiyor. Başrol dışındaki Yeşilcam oyuncuları ise; Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş olacak.

Yeşilçam Dizisi Merak Edilenler

Yeşilcam: Bir sinema hayvanı’’ dizisi hakkında merak edilen detaylar bitmiyor. Oyuncu kadrosu ve konusu dışında dizinin yapımcısı, ne zaman başlayacağı, hangi platformda yayına alınacağı, senaristi gibi detaylar da sıklıkla araştırılıyor. İşte, detaylar…

Yeşilçam Ne Zaman Başlayacak?

yeşilçam dizisi

Yeşilçam dizisi uzun süredir gündemde olsa da henüz fragmanı yayımlandı. Fragmanın yayımlanması izleyici kitlesinin aklına dizi ne zaman başlayacak sorusunu getirdi. Nitekim dizinin başlama tarihine ilişkin henüz bir net açıklama yapılmasa da en kısa süre içerisinde duyurusunun yapılması ön görülüyor.

NOT: Yeşilçam Dizisi 22 Nisanda Başlıyor. 

Yeşilçam Hangi Kanalda Başlayacak

Yeşilçam dizisi hangi kanalda başlayacak sorusu da yine en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Dizi herhangi bir TV kanalında değil, tamamen özel yayın hizmeti veren BluTV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yeşilçam Dizi Yönetmeni ve Senaristi

Yeşilçam dizisi usta senaristi be yönetmeni ile de ilgi odağı olmayı başardı demek yanlış olmayacaktır. Dizinin yapımını Eastern Sunrise üstlenirken yapımcılığını ise Sibel Tuna üstleniyor. Senaryosu ise ünlü senarist Levent Cantek ve Volkan Sümbül tarafından kaleme alınmıştır. Yönetmen ise en sevilen dizi ve filmlerin ustası Çağan Irmak olacak.

Fragman

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz