Ana Sayfa Haberler Çağatay Ulusoy 2020 yeni dizisi? Kiminle görüşüyor?

Çağatay Ulusoy 2020 yeni dizisi? Kiminle görüşüyor?

Ekranların vazgeçilmez ismi Çağatay Ulusoy yeni dizisi 2020 yılında hangisi olacak, kiminle görüşüyor, işte tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Hakan Muhafız beklenen etkiyi bırakmadı ve ne yazık ki bir Netflix yapımı olsa da ayrılan bütçe az olunca ortaya güzel bir şey çıkmadı. Herhalde Türklere bu kadarı fazla bile diye düşündüler, kim bilir!

Hal böyle olunca elbette yeni projeler değerlendiriliyor, şuanda büyük bütçeli bir dizi hazırlığı var ve onun yapımcısı ile iletişim halinde.

Çağatay Ulusoy 2020 yeni dizisi

Barbaros dizisi yeni dizisi olabilir.

Kendisi şuanda bu dizinin yapımcısı olan ES Film ile ciddi görüşme halinde, dizinin bütçesinde sorun olmadığı için anlaşmaları çok büyük olası.

Yapım büyük bütçe ayrılmış bir dizi, ve şuan için ne olacağı pek belli değil, demek istediğim henüz hazırlık aşamasında ve konusu netleşmedi.

Fakat çok önemli isimler ile konuşuyorlar, özellikle teknik ekip için, yönetmenlik için Taylan Biraderler ile görüşüyorlar ve 3 senarist şimdiden belli oldu bile, evet dizi için 3 senarist çalışacak ve ortaya güzel bir şey çıkmasını umut ediyoruz.

Bu konu hakkında detaylı bir yazı hazırladık Barbaros dizisi senaristi ve yönetmeni konumuza uğrayabilirsiniz.

Elbette diğer önemli şey ise başrol oyuncusu, Çağatay aksiyon yapımlarında oynamaya artık çok alışık, son yapımları hep bu yönde oldu, bence sıradan aşk dizileri alanından kurtularak kariyeri için harika bir şey yaptı.

Böylelikle Çağatay Ulusoy 2020 yeni dizisi hakkındaki yazımız son bulmuş oldu, daha fazlası için dizi haberleri kategorimize göz atmanızı öneriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz